MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@blakkudium Ale po co on się wypowiada skoro Selekcjoner Czesław Michniewicz wszystko pięknie wyjaśnił w programie Hejt Park u Krzysztofa Stanowskiego xd
4
@Bolton środa dzień loda
4
Niech zagra pół roku życia to w lecie i on i klub będzie w komfortowej sytuacji
2
Ale ewentualna wygrana Portugalii na mundialu to byłby content xd
0
@czosnekfcb poczekaj na modę na noszenie worków na sobie
4
@gumaz jak się pod zaborami urodził to ciężko żeby miał obywatelstwo
7
Mocny kocur tyle można powiedzieć
37
Przy takim oblodzeniu człowiek może się poczuć jak biali w polu karnym xd
4
@BorzyKrzys jutro raczej "uszanowanie kierowniku złoty" xd
6
Cubarsi jest jechany (i często słusznie) ale Maldini gra ostatnio może nawet gorzej
1
@BorzyKrzys to gracza czy dziesięciu?
2
@Czajka90 do kadry go @FcPortoFan1999
1
A Kapitan Ameryka to na mundial oszczędzany czy o co chodzi @michaleu
8
@Popitek12 Dla asencio za stara
0
A(utobus)llegriball znowu w natarciu
31
Dla techniki strzału Olmo również można chodzić na stadion
1
Milan 45 minut spóźnienia wejścia na boisko, ale może w drugiej połowie się uda xd
0
Soule prawa noga do tramwaju
2
@escarabajo a jeszcze Fonseca pół sezonu był zawieszony
0
@Popitek12 Akurat o tobie nic tam nie ma Popi
4
https://imgflip.com/i/aibt7d
Nic do dodania
12
Takimi meczami irytuje się madryli
0
@kamyk_23 u was w USA to kulturka za to
1
Japonia brawo bardzo sympatyczny naród. Po 45 to przyjemnie się na nich patrzy.
1
A ja myślałem, że to Ferran a nie Lewy na kontuzję xd
1
Hardkorowo pada deszcz, a Lapcio łagodnie uśmiechnięty
0
Tego meczu raczej już nie przegramy
1
Duże zaskoczenie - Oviedo nie ma żadnej jakości piłkarskiej xd
0
I potem nie ma celnych strzałów
0
To wiadomo czemu nam tak słabo idzie. Negreira dzisiaj zajęty Słowenią xd