4

@blakkudium Ale po co on się wypowiada skoro Selekcjoner Czesław Michniewicz wszystko pięknie wyjaśnił w programie Hejt Park u Krzysztofa Stanowskiego xd

4

@Bolton środa dzień loda

4

Niech zagra pół roku życia to w lecie i on i klub będzie w komfortowej sytuacji

2

Ale ewentualna wygrana Portugalii na mundialu to byłby content xd

0

@czosnekfcb poczekaj na modę na noszenie worków na sobie

4

@gumaz jak się pod zaborami urodził to ciężko żeby miał obywatelstwo

7

Mocny kocur tyle można powiedzieć

37

Przy takim oblodzeniu człowiek może się poczuć jak biali w polu karnym xd

4

@BorzyKrzys jutro raczej "uszanowanie kierowniku złoty" xd

6

Cubarsi jest jechany (i często słusznie) ale Maldini gra ostatnio może nawet gorzej

1

@BorzyKrzys to gracza czy dziesięciu?

2

1

A Kapitan Ameryka to na mundial oszczędzany czy o co chodzi @michaleu

8

@Popitek12 Dla asencio za stara

0

A(utobus)llegriball znowu w natarciu

31

Dla techniki strzału Olmo również można chodzić na stadion

1

Milan 45 minut spóźnienia wejścia na boisko, ale może w drugiej połowie się uda xd

0

Soule prawa noga do tramwaju

2

@escarabajo a jeszcze Fonseca pół sezonu był zawieszony

0

@Popitek12 Akurat o tobie nic tam nie ma Popi

4

12

Takimi meczami irytuje się madryli

0

@kamyk_23 u was w USA to kulturka za to

1

Japonia brawo bardzo sympatyczny naród. Po 45 to przyjemnie się na nich patrzy.

1

A ja myślałem, że to Ferran a nie Lewy na kontuzję xd

1

Hardkorowo pada deszcz, a Lapcio łagodnie uśmiechnięty

0

Tego meczu raczej już nie przegramy

1

Duże zaskoczenie - Oviedo nie ma żadnej jakości piłkarskiej xd

0

I potem nie ma celnych strzałów

0

To wiadomo czemu nam tak słabo idzie. Negreira dzisiaj zajęty Słowenią xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?