MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
Mój stary dostał diagnozę zaćmy. Następny etap zostanie sędzią La Liga.
0
@kamiVeB Co to znaczy???
2
Hot take: brakuje Pedriego xd
0
@LOPEZ16 z przodu. W obronie się gubi
3
Dwie minuty to Cubarsi z gościem leżał xd
0
@beter2 jak nas będzie stać to Flicka może już nie być xc
1
@gumaz Jak Flickswagen nie pobudzi to sięgniemy po wspomaganie
0
A może weźmy tego Sorlotha? Tyle goli w lidze co mistrz świata Julian Alvarez w mniejszej liczbie meczów
9
Liczę, że to dzisiaj zobaczymy odrodzenie Casado
19
Kapitan z Urugwaju to chyba na puchar Gampera oszczędzany xd
0
@Kosmici Dużo zależy imo kto dzisiaj zagra i jak się spisze. Ja liczę na udział Bernala
1
Odnośnie odchodzenia młodych to jednak ciekawi mnie jakby Guiu wyglądał gdyby został. Widać jak wygląda rynek napastników, więc taki pełnokrwisty wychowanek pod opieką Flicka to byłby interesujący eksperyment dla mnie
0
@FcPortoFan1999 coś zjeść
1
@Arden jakby dawali trofea za cieszynki to juve pewnie przestałoby nawet liczyć te za które zapłacili
3
@Karol145 Jakby nie WOŚP to o co byśmy się kłócili między dyskusją o fajerwerkach a tą o pączkach
2
@MesQueUnClub_87 Generalnie nie chodzę do lekarza
1
@tomek8756 tylko on nie ma domu
1
@jaras121 przeczytałem ojciec dyktator i myślałem, że to o mbappe
2
@NeroTFP1 @Kapitan hawk wojna
0
Dziennikarz jest chyba stryjem agenta czy coś, że takie rzeczy pisze xd
4
Może eutanazja jest nielegalna w Stanach, ale za to zamaskowani mundurowi mogą cię zamordować w biały dzień
0
@Sysia11 był taki malarz co chciał żeby Polskim dzieciom było lepiej
0
@Sysia11 chyba suche lata idą dla argentyńskiego futbolu
2
@Kgorecki2500 Pepsi tak jak goat każe @Popitek12
0
@FCB24 to tylko przykład chodzi o to że przy korzystnych wynikach różnica jednego gola też może wystarczyć
0
@Sccaner może się udać z 1:0 ale lepiej nastrzelać
0
@BHAFCB French Open the goat
0
TVN zastrzelił człowieka w schronisku w Minnesocie. Źródło: trust me bro
0
Moim zdaniem najważniejszy i zarazem najlepszy obecnie nasz piłkarz
0
No nic trzeba będzie im zrobić jesień średniowiecza u siebie