MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@July_6_BcN ja wiedziałem że @Kessie lubi Panie z niespodzianką, ale nie wiedziałem, że takie stare
18
Ja myślę że to Negreira za te drobniaki steruje całym aparatem judykatury w Hiszpanii i stąd taka decyzja
5
@clyde Karol, z Bożej łaski uświęcony i wybrany cesarz rzymski, po wieki August, król Niemiec, Włoch, Kastylii, Leonu, Aragonii, Sycylii, Neapolu, Jerozolimy, Nawarry, Grenady, Toledo, Walencji, Galicji, Majorki, Sewilli, Sardynii, Kordoby, Korsyki, Murcji, Jaén, Algabres, Algeciras, Gibraltaru, Wysp Kanaryjskich, Indii Zachodnich i Wschodnich oraz innych wysp i lądu stałego Morza Oceanicznego, etc., etc. arcyksiążę Austrii, książę Burgundii, Lotaryngii, Brabancji, Styrii, Karyntii, Luksemburga, Limburga, Geldrii, Kalabrii, Mediolanu, Aten, Neopatrii, Wirtembergii etc. hrabia Habsburga, Flandrii, Tyrolu, Gorycji, Artois, Palatynatu Burgundii, Hainaut, Holandii, Zelandii, Ferreti, Kyburga, Namur, Rousillon, Cerdagne, Zutphen etc. landgraf Alzacji, margrabia Świętego Cesarstwa Rzymskiego, Burgau, Oristano i Goceano etc. książę Szwabii, Katalonii i Asturii, pan Fryzji, Marchii Wendyjskiej, Port Naon, Biskajów, Moliny, Salin, Trypolisu i Mechelen, etc., etc., etc.
12
@Czajka90 Dochody generuje coraz większe, mundial ostatni to w ogóle był przeskokiem jeśli chodzi o oglądalność na stadionach i przed tv
4
@mercurial2000 Ja też byłbym kozackim piłkarzem gdybym tylko pozbył się swoich negatywnych cech i wzmocnił te pozytywne xd
1
@TR3YWAY jak z CR7 na plecach to @Popitek12
2
@Chimera Jak włoży się noże do wody to zrobią się rude, a rudy fioletowy
0
@Chimera bo Pan Premier już jest milionerem?
3
@gumaz Jak rodzina z Alaski przyjechała to w kurtkach siedzieli
0
@GeneralXavi Acz w tej rozmowie u rymanowskiego Lewandowski też się zdawał negatywnie nastawiony do ewentualnej obniżki pensji, także z tym ostatnim sezonem to może być coś na rzeczy
0
@Gaucho Ja tam bym jednak dał im promocyjną cenę
500 mln i jest ich
0
@Popitek12 sowiecki szpieg? No w sumie z narodowością się trochę zgadza
1
@Eklerek Chyba jeszcze nie ten etap, ale dzieci to on tak jak jego stary ma od groma
3
W sumie w temacie Lewandowskich to ciekawie się może zrobić jak córki dorosną i jakiś wywiadów udzielą jak to w domu było. Coś jak u elona xd
2
@mordini123 O honor zawsze najlepiej gramy xdd
2
Liga mistrzów dla nas najmniej ważne rozgrywki - parafrazując klasyka xd
4
Mourinho chyba zapomniał, że 90 minut na bernabeu to dużo czasu
0
Z jednej strony fajnie, że wygraliśmy, ale z drugiej zajebiście, że real przegrał
2
Bramkarz Benfiki gra na czas w doliczonym by potem pójść w pole karne i strzelić gola xd Nigdy czegoś takiego nie widziałem
1
Może totki powinni grać tylko w Europie. W końcu ich najlepszy mecz w tym sezonie to chyba ten w superpucharze xd
0
Następny karny będzie strzelał Urugwajo
2
Teraz powinien jak Mbappe powiedzieć, że zrobił to dla Lewego xdd
0
Oby przerwa podziałała jak ostatnio
2
Przynajmniej somsiad też dostaje
3
Jak Robert strzeli dzisiaj trzy gole to będzie miał hat tricka
1
@TR3YWAY A badania musi przechodzić - gdzie jest możdżonek jak go potrzeba xd
3
@July_6_BcN Trudne życie to mają ci co są na trzecim miejscu w kalendarzach
0
Czyli raczej Casado trenera nie przekonał. Chyba, że to zemsta Yamala
( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Katalońskie media nie są wiarygodne? A to zaskoczenie
4
@ifoa Dla @Comentateiro to pewnie ta