1

Ale agenta to musi mieć Rajovic top xd

4

@partymaker Paź 3/3 w serie A. 100 procentowa nieskuteczność xd

0

Nie poddawaj się

7

Mame nie teraz Pypszun gotuje

0

@Stinger_ jakie odrabianie strat jak pociąg z Płocka się nie zatrzymuje

2

@dzefrej234 Derby Basków

0

@Karol145 Ole też świetnie zaczął. Na miejscu fanów Man utd bym się nie rozpędzał

3

@Popitek12 ale co tak brzydko mówisz o Rzut Rożny FC

0

Co dzisiaj gra w przewadze nie jest atutem xd

3

Sir Alex 2.0 odpalony. Fryzura wiadomo kogo w strachu

3

Paz ma takie maniery typowego bananowca. Do białych idealnie skrojony (no może poza skutecznością z karnych xd)

25

Może mecze białych zaczniemy od karnego dla nich co by to mieć z głowy xd

3

Przewrócić się muszę bo się uduszę

0

To niezłe Elche

0

@FcPortoFan1999 Nie no liczę, że specjaliści od tego sezonu się obudzą. #InMączkaWeTrust

2

Ostatni set trochę oddał, ale generalnie nudnawy ten finał imo. Generalnie poza 1/2 to tegoroczne AO do zapomnienia

5

@Peter czyli jednak liga ustawiona przez Negreirę

1

Ale pamiętajmy, że warto zadać pytanie czy Alcaraz wygra chociaż seta

0

@FcPortoFan1999 Oj to widzę mocną nadzieję robisz @agaFCB

0

@FcPortoFan1999 jaki typ na finał?

2

@Popitek12 co ty gadasz Popi. Nie ma lepszej metody na redukcję niż biały syf

4

"Moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina"

Katolicy x Arvalo Arbeloa

xd

0

@Flyingbetoniarka Skuteczność na poziomie Neya w PSG, ale widowiskowość jeszcze nie ta

0

@Azazel_Pazuzu kolega ani Liverpoolu ani Arsenalu chyba nie ogląda xd

1

@Gaucho jakie bujdy jak prawda

6

Hansi jedzie do Dortmundu, Deco Manchesteru. Nico i Erling do bagażników i w przyszłym sezonie sekstet

3

Lewy niestety widać, że za szybkie granie w ten sposób dla niego. Trzeba się modlić o poprawę formy strzeleckiej Tiburona

6

6 xG z czego 2/3 panowie na F xd

4

Żywo w doskoku, rozsądnie w rozegraniu. Takiego Bernala chce oglądać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?