3

@Kapitan hawk Rooney znowu na ławce

4

@fart dominic tarczynsky pewnie załatwi azyl, tylko trzeba na ICE (pl. lód) uważać

0

@Popitek12 Otchłań

1

Imagine Dragons to najbardziej przehajpowany zespół w historii.

1

@Dankho94isback w FM też można xd

4

@Pawlak1992 triple H to jedno więcej niż Hernandez Hernandez @FcPortoFan1999

2


I to rozumiem jak udawać gust muzyczny to chociaż jakiś dobry, a nie ten jak u @Frimpong

0

@Filipem wędzona>

6

Nie dla chelsioka Fermin

0

Będzie Ademola patrzył człowiek co Barca robi w starciach z Cholo

3

@Zbyszard dziwnie mówisz beatelsi

1

@RozowaPantera Ja sobie nie wyobrażam bo jednak inne rzeczy mnie kręcą. Zwłaszcza nie ciąża

3

@Arden To chyba nie o kadrę chodzi, a o jakość gry obronnej (np. Henry tak uważa). W grze obronnej akurat tamta chelsea była świetna

1

@FcPortoFan1999 mniej niż zero

6

@FioletoweOczy Plus patrząc na popisy ich największych moralistów jak ordo juris itd. to może nawet dosłowna interpretacja nie jest chybiona xdd

5

Allahu Akbar. U mnie tylko -2, ale fajna slizgawka. Będzie zabawanie w drodze do pracy.

2

@ViscaelBarca2007 W ramach korzystania z tego pokoju czas obejrzeć niech żyje król Julian

5

@Kozinho. To ten słynny Bisseck z interu?

0

Dawać manitę dziewczyny

3

Polaczka Rodaczka robi białych na 2:0

3

@FcPortoFan1999 jak od @Popitek12 to jest szansa, że @mekston zapisał to

0

Baena świetny piłkarz, ale aktorzy jakby w innej drużynie z Madrytu grał

0

Aaa nie dla madrycioka bramka. 0:1

0

Raczej nie Betis xd

0

@Rifek nie wiem kto to bo mam blokadę i ignorowanie włączone

0

@TR3YWAY ciekawe ile w takim razie w tłusty czwartek przestaje być na moment

2

@Laminedependencia dokładnie nie jest to aż takie wykroczenie jak drapanie się po nosie

1

@Criss18Barca jak trzech weźmie punkty to nieźle

5


Haram futbol musi zostać powstrzymany xd
@Kessie

0

Widocznie Lapcio rachunki za obiady płaci pod stołem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?