MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Kapitan hawk Rooney znowu na ławce
4
@fart dominic tarczynsky pewnie załatwi azyl, tylko trzeba na ICE (pl. lód) uważać
0
@Popitek12 Otchłań
1
Imagine Dragons to najbardziej przehajpowany zespół w historii.
1
@Dankho94isback w FM też można xd
4
@Pawlak1992 triple H to jedno więcej niż Hernandez Hernandez @FcPortoFan1999
2
I to rozumiem jak udawać gust muzyczny to chociaż jakiś dobry, a nie ten jak u @Frimpong
0
@Filipem wędzona>
6
Nie dla chelsioka Fermin
0
Będzie Ademola patrzył człowiek co Barca robi w starciach z Cholo
3
@Zbyszard dziwnie mówisz beatelsi
1
@RozowaPantera Ja sobie nie wyobrażam bo jednak inne rzeczy mnie kręcą. Zwłaszcza nie ciąża
3
@Arden To chyba nie o kadrę chodzi, a o jakość gry obronnej (np. Henry tak uważa). W grze obronnej akurat tamta chelsea była świetna
1
@FcPortoFan1999 mniej niż zero
6
@FioletoweOczy Plus patrząc na popisy ich największych moralistów jak ordo juris itd. to może nawet dosłowna interpretacja nie jest chybiona xdd
5
Allahu Akbar. U mnie tylko -2, ale fajna slizgawka. Będzie zabawanie w drodze do pracy.
2
@ViscaelBarca2007 W ramach korzystania z tego pokoju czas obejrzeć niech żyje król Julian
5
@Kozinho. To ten słynny Bisseck z interu?
0
Dawać manitę dziewczyny
3
Polaczka Rodaczka robi białych na 2:0
3
@FcPortoFan1999 jak od @Popitek12 to jest szansa, że @mekston zapisał to
0
Baena świetny piłkarz, ale aktorzy jakby w innej drużynie z Madrytu grał
0
Aaa nie dla madrycioka bramka. 0:1
0
Raczej nie Betis xd
0
@Rifek nie wiem kto to bo mam blokadę i ignorowanie włączone
0
@TR3YWAY ciekawe ile w takim razie w tłusty czwartek przestaje być na moment
2
@Laminedependencia dokładnie nie jest to aż takie wykroczenie jak drapanie się po nosie
1
@Criss18Barca jak trzech weźmie punkty to nieźle
5
Haram futbol musi zostać powstrzymany xd
@Kessie
0
Widocznie Lapcio rachunki za obiady płaci pod stołem