MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I znowu trzeba Termalice kibicować xd
10
@Arden średnia wysoka bo @Comentateiro zawyża
2
@Kozinho. Może jeszcze z gołymi stopami xd
0
@VegetaPolska może Idze by podkupił psycholog co by musiała nową znaleźć
0
@FCB24 Może żółtą. Raz pamiętam nawet jak tak oszukali bo zawołali go do ewidentnie tylko żółtej ale niby jako bezpośrednia czerwona i dał żółtą tylko to była druga więc wyleciał.
1
@FcPortoFan1999 póki co to oni mają ze trzech rajoviców xd
0
@Cule1234 a tu cyk obniżenie belki i skoki przed 200 m XD
1
@szymonekk myślą nad taką zmianą, ale zobaczymy co z tego będzie. Oby
0
A ja myślałem, że casemiro to już odszedł od białych xd
0
Błędy sędziów na korzyść Interu? Gdzieś już to widziałem xd
0
Od kiedy to mecze zaczyna się od serii jedenastek xd
0
@Kgorecki2500 cieszysz się na mecze z legią w pierwszej lidze?
1
Można włączyć xd
13
Gdy dostałeś przelew za karnego dla realu ale nie dopisali który xd
4
@Luciano99 a Pan Arab komentuje dużo lepiej niż większość polskich komentatorów
2
Myślicie że Tomasiak bierze sportowca roku czy jednak faworyt @Popitek12 ?
36
Dokładnie. Real za darmo miał prześladowanie rywali za dyktatury franco xd
2
Uff w końcu coś się może ruszy ten autobus interu
7
Można wyłączyć xd
0
Da Gregorio nie najlepiej
0
@Kessie bardziej real = izrael
0
Teraz tylko zrobić głupie porównanie jak niektórzy w łyżwiarstwie i fajrant xd
1
Cała Polska w cieniu Śląska. No może poza Tomasiakiem
0
@Aequlibre @FcPortoFan1999 kradną ci piłkarzy
2
Pod Midway tak cwaniaki nie latały xd
4
@VegetaPolska Napisz do którejś dla rozluźnienia
0
Z nimi to jak grochem o ścianę, ale wiadomo trzeba chociaż medialnie temat podnosić
0
@pax Zresztą widać ile dawał Atletico ich (gorszy piłkarsko ale lepszy szybkościowo) Gavi - czyli giuliano
2
@Krzychu102016 wpis z 2016 chyba
1
@Popitek12 lepiej uważaj bo jeszcze się wszystkie trzy obrażą xd