0

I znowu trzeba Termalice kibicować xd

10

@Arden średnia wysoka bo @Comentateiro zawyża

2

@Kozinho. Może jeszcze z gołymi stopami xd

0

@VegetaPolska może Idze by podkupił psycholog co by musiała nową znaleźć

0

@FCB24 Może żółtą. Raz pamiętam nawet jak tak oszukali bo zawołali go do ewidentnie tylko żółtej ale niby jako bezpośrednia czerwona i dał żółtą tylko to była druga więc wyleciał.

1

@FcPortoFan1999 póki co to oni mają ze trzech rajoviców xd

0

@Cule1234 a tu cyk obniżenie belki i skoki przed 200 m XD

1

@szymonekk myślą nad taką zmianą, ale zobaczymy co z tego będzie. Oby

0

A ja myślałem, że casemiro to już odszedł od białych xd

0

Błędy sędziów na korzyść Interu? Gdzieś już to widziałem xd

0

Od kiedy to mecze zaczyna się od serii jedenastek xd

0

@Kgorecki2500 cieszysz się na mecze z legią w pierwszej lidze?

1

Można włączyć xd

13

Gdy dostałeś przelew za karnego dla realu ale nie dopisali który xd

4

@Luciano99 a Pan Arab komentuje dużo lepiej niż większość polskich komentatorów

2

Myślicie że Tomasiak bierze sportowca roku czy jednak faworyt @Popitek12 ?

36

Dokładnie. Real za darmo miał prześladowanie rywali za dyktatury franco xd

2

Uff w końcu coś się może ruszy ten autobus interu

7

Można wyłączyć xd

0

Da Gregorio nie najlepiej

0

@Kessie bardziej real = izrael

0

Teraz tylko zrobić głupie porównanie jak niektórzy w łyżwiarstwie i fajrant xd

1

Cała Polska w cieniu Śląska. No może poza Tomasiakiem

0

@Aequlibre @FcPortoFan1999 kradną ci piłkarzy

2

Pod Midway tak cwaniaki nie latały xd

4

@VegetaPolska Napisz do którejś dla rozluźnienia

0

Z nimi to jak grochem o ścianę, ale wiadomo trzeba chociaż medialnie temat podnosić

0

@pax Zresztą widać ile dawał Atletico ich (gorszy piłkarsko ale lepszy szybkościowo) Gavi - czyli giuliano

2

@Krzychu102016 wpis z 2016 chyba

1

@Popitek12 lepiej uważaj bo jeszcze się wszystkie trzy obrażą xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?