0

@Faro *śpij słodko aniołku

2

@norbo80 "Uwielbiam" jak to czy bramka była ważna dla losów meczu ludzie decydują odejmując jeden od końcowego wyniku xd

3

@Popitek12 miłość do ojczyzny i drugiego mężczyzny

2

@cules100pro więcej porno kierowniku

0

@Gall Ale w jakiej skali? No przekładając sosnowiecką na ogólnopolską to jakieś 2,5

0

@tomek8756 jemu to może by się przydało jednak być częściej miękkim co by głową a nie częścią poniżej pasa myślał xd

3

@AmigoBlancos E tam. Wystarczy zmienić nastawienie i się od razu urodzisz w bogatej rodzinie xd

3

Ważne ile Negreira zapłacił

2

Milion złotych czy pięć minut rozmowy z @Popitek12 ?

1

@kundee Indianie już prawie nie żyją więc dużo miejsca przynajmniej

2

@capoN Taka przypadłość mody. Poczekać kilka lat i pewnie znowu będzie można czytać o "gejach w rurkach"

0

@Faro jak to przecież to właśnie wszystko wina lat 60

2

@Popitek12 Za mało argentyński. Ja proponuję Scaloniego

0

Pytanie do wierzących jak i ateistów. W jakiej sytuacji byliście najbliżej zmiany poglądów w tej materii? Jak wyglądał wasz największy kryzys/przypływ wiary?

3

@Bolton ciężko grać prostą piłkę dlatego biali wolą nurkowanie synchroniczne

4

@sergio5 i tak dobrze, że go Gavi trochę wyluzował

1

@Cryptolis Taki Kane nadal się nie nauczył po angielsku, a ile lat ma obywatelstwo

3

@kuz Wałki będą. Ale jak strzelimy cztery to powinno się udać i tak xd

6

@Kgorecki2500 ile za grama?

4

@Bzyczekk to który dzień na bezrobociu mówisz?

2

@macio_944 Pele lepiej liczył swoje bramki niż konfa kasę xdd

14

J*bi*my real madryt?

0

@Criss18Barca
Zakładając, że nie rozważamy szans na trafienie na dobre zawody tylko po prostu dana dyscyplina w najlepszym wydaniu to:
Hokej
Short track
N. Alpejskie
Skoki
Snowboard
Szybkie
Biathlon
Biegi
Sanki
Curling

2

@Laminedependencia Skąd wziąłeś 6 realów Madryt?

13

Dla jednych skandal w Hiszpanii zwykły poniedziałek

0

@ZwyklyCuler48 mam wrażenie, że z trzeci raz widzę ten wpis

3

@sebasarna No możesz dostać nawrotu uczuć jak sobie coś przypomnisz czy coś, ale życzę ci żeby tak nie było.

13

Kolejny na misji xd

2

@blakkudium dawno nikogo z konkurencji nie zabrali i ich świerzbi

0

@Sulimo Ale pamiętajmy, że gdyby mu się chciało to by grał w ekstraklasie xdd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?