MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Faro *śpij słodko aniołku
2
@norbo80 "Uwielbiam" jak to czy bramka była ważna dla losów meczu ludzie decydują odejmując jeden od końcowego wyniku xd
3
@Popitek12 miłość do ojczyzny i drugiego mężczyzny
2
@cules100pro więcej porno kierowniku
0
@Gall Ale w jakiej skali? No przekładając sosnowiecką na ogólnopolską to jakieś 2,5
0
@tomek8756 jemu to może by się przydało jednak być częściej miękkim co by głową a nie częścią poniżej pasa myślał xd
3
@AmigoBlancos E tam. Wystarczy zmienić nastawienie i się od razu urodzisz w bogatej rodzinie xd
3
Ważne ile Negreira zapłacił
2
Milion złotych czy pięć minut rozmowy z @Popitek12 ?
1
@kundee Indianie już prawie nie żyją więc dużo miejsca przynajmniej
2
@capoN Taka przypadłość mody. Poczekać kilka lat i pewnie znowu będzie można czytać o "gejach w rurkach"
0
@Faro jak to przecież to właśnie wszystko wina lat 60
2
@Popitek12 Za mało argentyński. Ja proponuję Scaloniego
0
Pytanie do wierzących jak i ateistów. W jakiej sytuacji byliście najbliżej zmiany poglądów w tej materii? Jak wyglądał wasz największy kryzys/przypływ wiary?
3
@Bolton ciężko grać prostą piłkę dlatego biali wolą nurkowanie synchroniczne
4
@sergio5 i tak dobrze, że go Gavi trochę wyluzował
1
@Cryptolis Taki Kane nadal się nie nauczył po angielsku, a ile lat ma obywatelstwo
3
@kuz Wałki będą. Ale jak strzelimy cztery to powinno się udać i tak xd
6
@Kgorecki2500 ile za grama?
4
@Bzyczekk to który dzień na bezrobociu mówisz?
2
@macio_944 Pele lepiej liczył swoje bramki niż konfa kasę xdd
14
J*bi*my real madryt?
0
@Criss18Barca
Zakładając, że nie rozważamy szans na trafienie na dobre zawody tylko po prostu dana dyscyplina w najlepszym wydaniu to:
Hokej
Short track
N. Alpejskie
Skoki
Snowboard
Szybkie
Biathlon
Biegi
Sanki
Curling
2
@Laminedependencia Skąd wziąłeś 6 realów Madryt?
13
Dla jednych skandal w Hiszpanii zwykły poniedziałek
0
@ZwyklyCuler48 mam wrażenie, że z trzeci raz widzę ten wpis
3
@sebasarna No możesz dostać nawrotu uczuć jak sobie coś przypomnisz czy coś, ale życzę ci żeby tak nie było.
13
Kolejny na misji xd
2
@blakkudium dawno nikogo z konkurencji nie zabrali i ich świerzbi
0
@Sulimo Ale pamiętajmy, że gdyby mu się chciało to by grał w ekstraklasie xdd