MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@TR3YWAY wczoraj to się chyba kolega urodził jak liczy na takie decyzje przeciwko białym xd
1
@Kapitan hawk ciekawe czy słyszał groźby francuskiego piłkarza Kyliana "Dyktatora" Mbappe do Jordiego Alby
1
@Arkon Ja też specjalnie nie, wiem że w Na wspólnej grała i coś tam też w teatrze. Natomiast atrakcyjna w mojej opinii jest
1
@axegrinder Moja wiara nie ma żadnego wpływu na losy spotkania. I ani trochę nie przeszkadza mi to w oglądaniu
2
@Arkon Jednak jedną sobie przypomniałem - Marta Wierzbicka
3
@Messibestplayerintheworld
Najlepsze chyba i tak jak sędzia nie widział nura mbappe i gwizdnął w pierwszej tempo karnego xd
5
Ciekawe Klasyki #1
FC Barcelona 4:3 Real Madryt
sezon 24/25
Był to wyjątkowy klasyk, ze względu na grę na pozycji bramkarza nominalnego pomocnika czuameniego
1
@Arkon Filmy może i oglądam (choć też niewiele) ale nie mam pojęcia jak się nazywają aktorki w nich grające
3
@Arkon Może ciężko odróżnić polskie jęki od niepolskich
11
@Arkon Jednak w kategorii Asian to rzadko mi Polki wyskakują
2
Odpowiedź to hiszpańscy xd
5
Porażka Kanady w hokeja to jakby real przegrał w wymuszanie karnych
0
@kamilop Ale Paolo nie jest za słaby na Balde
0
I Avengersów jeszcze xd
3
@mordini123 to jest ten sezon
#GrandeStrategia
1
@Arden
Obietnica powrotu Leo odhaczona to teraz jeszcze baner w Madrycie i wygrana jego xd
3
Tak patrząc po internecie to mam wrażenie, że z tym bananem Alvesa to jest jak z zabraniem opaski Błaszczykowskiemu. Ludzie albo są za młodzi albo wyparli sobie okoliczności tamtych wydarzeń xd
0
@Criss18Barca konfederacja - inaczej bym musiał szukać nowych szurów by być na bieżąco
1
@Kgorecki2500 Od jedzenia się tyje. Lepiej inwestować w środki wspierające trzymanie linii
0
@Gall Cóż są gorsze rzeczy do przyjmowania na klatę
1
@draxidox wczoraj się urodziłeś? xd
0
@Safrani Był wyższy i równy. To niezłe osiągnięcie
2
@Marusek najgorzej to jak oglądasz reklamy i nagle puszczą ci pół akcji NFL w przerwach między nimi
3
Mourinho: Vinícius powinien cieszyć się w objęciach kolegów
Szkoda, że w 2010 nie był taki mądry xd
14
"zachowanie otamendiego też pokazało, że ma coś z głową nie wiem co chcial tym pokazać, że wygrał kupiony puchar świata? Brawo ????"
Wiadomo z jakiej strony xd
@Kapitan hawk
0
@Ignareks Ambasada uważa, że w zasadzie są tacy sami
27
I widzicie sędziowie mylą się w obie strony.
Raz na korzyść realu, a innym razem na niekorzyść ich rywali
2
@AmigoBlancos Poprzeczka zawieszona widzę wysoko xd
7
Ciekawe w której minucie sędzia przekręci Benifkę
0
@Arden przedłużył kontrakt to na chwilę mają spokojnie w miarę