1

@TR3YWAY wczoraj to się chyba kolega urodził jak liczy na takie decyzje przeciwko białym xd

1

@Kapitan hawk ciekawe czy słyszał groźby francuskiego piłkarza Kyliana "Dyktatora" Mbappe do Jordiego Alby

1

@Arkon Ja też specjalnie nie, wiem że w Na wspólnej grała i coś tam też w teatrze. Natomiast atrakcyjna w mojej opinii jest

1

@axegrinder Moja wiara nie ma żadnego wpływu na losy spotkania. I ani trochę nie przeszkadza mi to w oglądaniu

2

@Arkon Jednak jedną sobie przypomniałem - Marta Wierzbicka

3

@Messibestplayerintheworld
Najlepsze chyba i tak jak sędzia nie widział nura mbappe i gwizdnął w pierwszej tempo karnego xd

5

Ciekawe Klasyki #1
FC Barcelona 4:3 Real Madryt
sezon 24/25

Był to wyjątkowy klasyk, ze względu na grę na pozycji bramkarza nominalnego pomocnika czuameniego

1

@Arkon Filmy może i oglądam (choć też niewiele) ale nie mam pojęcia jak się nazywają aktorki w nich grające

3

@Arkon Może ciężko odróżnić polskie jęki od niepolskich

11

@Arkon Jednak w kategorii Asian to rzadko mi Polki wyskakują

2

Odpowiedź to hiszpańscy xd

5

Porażka Kanady w hokeja to jakby real przegrał w wymuszanie karnych

0

@kamilop Ale Paolo nie jest za słaby na Balde

0

I Avengersów jeszcze xd

3

@mordini123 to jest ten sezon
#GrandeStrategia

1

@Arden
Obietnica powrotu Leo odhaczona to teraz jeszcze baner w Madrycie i wygrana jego xd

3

Tak patrząc po internecie to mam wrażenie, że z tym bananem Alvesa to jest jak z zabraniem opaski Błaszczykowskiemu. Ludzie albo są za młodzi albo wyparli sobie okoliczności tamtych wydarzeń xd

0

@Criss18Barca konfederacja - inaczej bym musiał szukać nowych szurów by być na bieżąco

1

@Kgorecki2500 Od jedzenia się tyje. Lepiej inwestować w środki wspierające trzymanie linii

0

@Gall Cóż są gorsze rzeczy do przyjmowania na klatę

1

@draxidox wczoraj się urodziłeś? xd

0

@Safrani Był wyższy i równy. To niezłe osiągnięcie

2

@Marusek najgorzej to jak oglądasz reklamy i nagle puszczą ci pół akcji NFL w przerwach między nimi

3

Mourinho: Vinícius powinien cieszyć się w objęciach kolegów

Szkoda, że w 2010 nie był taki mądry xd

14

"zachowanie otamendiego też pokazało, że ma coś z głową nie wiem co chcial tym pokazać, że wygrał kupiony puchar świata? Brawo ????"

Wiadomo z jakiej strony xd
@Kapitan hawk

0

@Ignareks Ambasada uważa, że w zasadzie są tacy sami

27

I widzicie sędziowie mylą się w obie strony.

Raz na korzyść realu, a innym razem na niekorzyść ich rywali

2

@AmigoBlancos Poprzeczka zawieszona widzę wysoko xd

7

Ciekawe w której minucie sędzia przekręci Benifkę

0

@Arden przedłużył kontrakt to na chwilę mają spokojnie w miarę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?