1

@Filipem PSG jak zapłacili 45 za zdobywcę złotej piłki to też wstyd dla nich? xd

1

@Filipem Pieniądz nie śmierdzi

6

@AmigoBlancos Linia pomocy w stylu Deschampa xd

1

@Encore to tak jak większość osób
( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Encore to trochę lepiej choć obecnie na jedno wychodzi

0

@Encore ty jesteś fanem Man utd i Ferrari? xd

0

@mekston a jedynka rankingu, bo ja o innym myślałem

0

@Starrk Samo widmo otrzymania takiej reakcji jak ta na finał serialu pewnie wystarczająco zniechęca. Też bym się skłaniał, że po śmierci ktoś inny to spróbuje zamknąć

0

@Faro Cóż dostali wszystkie minuty jakie by Dro dostał xd

3

Wczoraj w skokach niezły wałek

Miał być konkurs duetów, a skakali pojedynczo

1

@Kubajnos345 ja tam nic do niego nie mam.

Nawet szacunku

1

@Edoss Czemu odrzucasz Samsunga?

2

@esem91 Oglądanie porno to zdrada twoim zdaniem?

1

@blakkudium jak dostał pensję w proporcji do formy ostatniej to zarabia chyba mniej ode mnie xd

4

@Criss18Barca Oczywiście że protesty i presja mają wpływ na sędziów. Po to już małolaty uczą kłócenia się o każdy aut xd

3

@Rafalloxfcb Ludzie pamiętają gdzie oni byli w jego wieku i nie mogą się powstrzymać xd

1

Bernala dostał 4 za decyzję Flicka??? xd

1

@RosjaninBut Pomijając samą istotę wątku to żonglerka liczbami w iście goebbelsowskim stylu xd

0

@Transu96 *następca

7

@AmigoBlancos Powiedziałbym, że ładnie przyszłość przewidujesz ale patrząc na wasze popisy to chyba nie za wiele jest szczęściu zostawiane
xd

2

A i tak najbardziej mnie rozjebało jak pajac grado stojąc pół metra od Rafy nie odgwizdał faulu xd

1

@Nazio_87 No u nas rządowi też mają gwizdane pod siebie

3

Widzę, że niektórzy nie znają zasady: jak grasz źle to można ci nielegalnie bramki strzelać.


Ja też nie xd

1

Jak tak wygląda "Liga Negreiry" to jakie wały byłby w tej "normalnej" xd

0

Puk, puk!
Kto tam?
César Soto Grado
Wszyscy trzej wypierdalać

4

Ale teraz to już na pewno opublikują nagrania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Ale pamiętajmy, że "jak łapać kontuzje to teraz" XD

5

@boosterman 400 procent niezła skuteczność

4

Słaby ten Yamal. Ja w jego wieku na orliku wszystko strzelałem
( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@tribo Oczywiście jest taka opcja. Przepis chyba mówi o wpłynięciu zachowania bramkarza na oddającego uderzenie, więc nie musi ale może jeśli uzna, że spełnia jakieś tam kryteria

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?