MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Filipem PSG jak zapłacili 45 za zdobywcę złotej piłki to też wstyd dla nich? xd
1
@Filipem Pieniądz nie śmierdzi
6
@AmigoBlancos Linia pomocy w stylu Deschampa xd
1
@Encore to tak jak większość osób
( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Encore to trochę lepiej choć obecnie na jedno wychodzi
0
@Encore ty jesteś fanem Man utd i Ferrari? xd
0
@mekston a jedynka rankingu, bo ja o innym myślałem
0
@Starrk Samo widmo otrzymania takiej reakcji jak ta na finał serialu pewnie wystarczająco zniechęca. Też bym się skłaniał, że po śmierci ktoś inny to spróbuje zamknąć
0
@Faro Cóż dostali wszystkie minuty jakie by Dro dostał xd
3
Wczoraj w skokach niezły wałek
Miał być konkurs duetów, a skakali pojedynczo
1
@Kubajnos345 ja tam nic do niego nie mam.
Nawet szacunku
1
@Edoss Czemu odrzucasz Samsunga?
2
@esem91 Oglądanie porno to zdrada twoim zdaniem?
1
@blakkudium jak dostał pensję w proporcji do formy ostatniej to zarabia chyba mniej ode mnie xd
4
@Criss18Barca Oczywiście że protesty i presja mają wpływ na sędziów. Po to już małolaty uczą kłócenia się o każdy aut xd
3
@Rafalloxfcb Ludzie pamiętają gdzie oni byli w jego wieku i nie mogą się powstrzymać xd
1
Bernala dostał 4 za decyzję Flicka??? xd
1
@RosjaninBut Pomijając samą istotę wątku to żonglerka liczbami w iście goebbelsowskim stylu xd
0
@Transu96 *następca
7
@AmigoBlancos Powiedziałbym, że ładnie przyszłość przewidujesz ale patrząc na wasze popisy to chyba nie za wiele jest szczęściu zostawiane
xd
2
A i tak najbardziej mnie rozjebało jak pajac grado stojąc pół metra od Rafy nie odgwizdał faulu xd
1
@Nazio_87 No u nas rządowi też mają gwizdane pod siebie
3
Widzę, że niektórzy nie znają zasady: jak grasz źle to można ci nielegalnie bramki strzelać.
Ja też nie xd
1
Jak tak wygląda "Liga Negreiry" to jakie wały byłby w tej "normalnej" xd
0
Puk, puk!
Kto tam?
César Soto Grado
Wszyscy trzej wypierdalać
4
Ale teraz to już na pewno opublikują nagrania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Ale pamiętajmy, że "jak łapać kontuzje to teraz" XD
5
@boosterman 400 procent niezła skuteczność
4
Słaby ten Yamal. Ja w jego wieku na orliku wszystko strzelałem
( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@tribo Oczywiście jest taka opcja. Przepis chyba mówi o wpłynięciu zachowania bramkarza na oddającego uderzenie, więc nie musi ale może jeśli uzna, że spełnia jakieś tam kryteria