MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@pt9 No i gdzie paznokcie do oceny
11
Suarez 15. XDDDD
1
@pt9 tylko nie wieszaj się na ścianie
6
@Bolton Tylko @Kessie się go dziwnie boi
4
@misterio czyli gościu młodszy od Yamala a tu taki pojazd po nim
0
Duża strata jeśli czas absencji się potwierdzi
1
@Bolton
0
@Fizzy Womack Taka III Liga dla mnie. Średni poziom co się nie nadaje do oglądania
3
@Kapitan hawk Rooney znowu na ławce
4
@fart dominic tarczynsky pewnie załatwi azyl, tylko trzeba na ICE (pl. lód) uważać
0
@Popitek12 Otchłań
1
Imagine Dragons to najbardziej przehajpowany zespół w historii.
1
@Dankho94isback w FM też można xd
4
@Pawlak1992 triple H to jedno więcej niż Hernandez Hernandez @FcPortoFan1999
2
I to rozumiem jak udawać gust muzyczny to chociaż jakiś dobry, a nie ten jak u @Frimpong
0
@Filipem wędzona>
6
Nie dla chelsioka Fermin
0
Będzie Ademola patrzył człowiek co Barca robi w starciach z Cholo
3
@Zbyszard dziwnie mówisz beatelsi
1
@RozowaPantera Ja sobie nie wyobrażam bo jednak inne rzeczy mnie kręcą. Zwłaszcza nie ciąża
3
@Arden To chyba nie o kadrę chodzi, a o jakość gry obronnej (np. Henry tak uważa). W grze obronnej akurat tamta chelsea była świetna
1
@FcPortoFan1999 mniej niż zero
6
@FioletoweOczy Plus patrząc na popisy ich największych moralistów jak ordo juris itd. to może nawet dosłowna interpretacja nie jest chybiona xdd
5
Allahu Akbar. U mnie tylko -2, ale fajna slizgawka. Będzie zabawanie w drodze do pracy.
2
@ViscaelBarca2007 W ramach korzystania z tego pokoju czas obejrzeć niech żyje król Julian
5
@Kozinho. To ten słynny Bisseck z interu?
0
Dawać manitę dziewczyny
3
Polaczka Rodaczka robi białych na 2:0
3
@FcPortoFan1999 jak od @Popitek12 to jest szansa, że @mekston zapisał to
0
Baena świetny piłkarz, ale aktorzy jakby w innej drużynie z Madrytu grał