MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@mekston Marsz Gwardii Ludowej
1
@Prorokk zrobili syf to nie ma się co dziwić
1
@Kazragore Stary żart, ale legia też stara
0
@July_6_BcN Ale wtedy zmieni się na czerwone i jeszcze zaczniesz myśleć że się z Pedrim zabawia na waszym weselu xd
8
4-1 do przerwy i odpoczynek dla Yamala tak to widzę
0
@July_6_BcN Dwóch nie praktykujesz ty, ale na swoim też dwa czy masz więcej/mniej luzu jeśli to twoja impreza?
4
@RozowaPantera Słynny finansista z NY
0
@July_6_BcN Czerwone? Ja wiem, że Polska przesądem stoi, ale może już bez przesady. A czarne czemu nie?
4
@Popitek12
Kaczor Donald
@Bolton
0
@July_6_BcN a białe suknie gości tak czy nie dla ciebie Juliet?
5
@barteq wóda, dobre jedzenie, muzyka taneczna
0
@BorzyKrzys na tych zdjęciach to wygląda jak Endgame xd
1
@blakkudium jakby coś miał pod czaszką to by nawet pasował do nas
7
@blakkudium "In nomine Patris et Filii et Spiritus Sancti" oby bez powtórki z chelsea
0
Źródło takie sobie, wiadomo co oni potrafią nazmyślać
1
@FcPortoFan1999 co wypłaty nie było że tak biednie?
1
@FcPortoFan1999 co pijemy?
0
Bismillahir-Rahmanir-Rahim
1
@heniusss Dokładnie powinni zacząć licencję wydawać na to, bo za dużo amatorów się pcha
1
@Kozinho. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@NeroTFP1 ale większy też budżet na alkohol
1
@NeroTFP1 tylko ile książek trzeba sprzedać by starczyło na legię, Lecha, Raków i Jagę
2
@NeroTFP1 Nie wszystkie. Tylko te mocne
3
@Ptasior Tak jak najlepszy sezon Riberyego - 15
2
@Kozinho. No jednak Latający Holender lepszy
0
Ach ta kampania
34
Szczęsny już wymyśla żarciki na ławkę
12
@LAMC_10 tylko co tam jest napisane xd
3
Słowa Pani Anny plus reakcja samego Lewego na pytanie o obniżkę pensji sugerują, że faktycznie to koniec u nas i raczej początek przygody w juesej
0
@Faro czyli niszczyciel domów z ciebie