MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@escarabajo Żeby fana numer jeden ligi wielbłądów nie oznaczyć to zbrodnia
0
@Faro Raphinha też może przyjść?
0
@Piorun ja nie mam auta to nie wiem
0
@VeB 1899 niech nie patrzy na staty nico paza xd
24
Lapcio po paru głębszych to dopiero jest pewnie aparat
2
@mekston @escarabajo nie lubisz? Czy sobie zapomniałeś zapisać?
2
@dawid4444 nuesamowicie nie wiadomo
6
Telewizor Ronaldo właśnie pewnie poszedł przez okno.
I gol anulowany trzeba zejść po niego jednak
0
To następny pewnie Atlantico
4
@kundee Jules Olivier Koundé (ur. 12 listopada 1998 w Paryżu)
0
@slayer patrząc po liczbie wspomnień na stronie to chyba wielu
4
Historie @Unbe są mniej realistyczne niż upadki Mekambe w szesnastce (nie tej od asencio)
1
@Karol145 jednak nie chodzenie na trening a katowanie partnerki to trochę inna sprawa xd
3
Strona nie istnieje
Przepraszamy, nie znaleziono strony o podanych kryteriach.
5
@Stinger_ Kamil Stoch nie lubi tego
0
Który który który
5
@Beztroskii jakby wykorzystywał wszystkie to na pewno xd
11
@blakkudium O drugim stroju można natomiast w legendach poczytać xd
1
Niemcy upadają gospodarczo, polska gospodarka pędzi do przodu. Tylko jak to możliwe skoro PO sprzedało pół Polski Niemcom ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Aragorn33 Barcelona martwe miasto, ale ceny najmu idą tylko w górę xd
2
@Faro Pomijając dyskusję o wartości Ferrana to na konferencji raczej mówi się to co pasuje, a nie docieka prawdy obiektywnej
9
Jak chyba każdemu co chociaż trochę myśli
0
@Faro Tę flagę na pewno bym zmienił jeśli by to ode mnie zależało bo uważam, że mamy jedną z najgorszych. Na co to inna kwestia.
0
@ranger3120 dla mnie on jednak za dużo błędów robi
0
@Faro Prezydent to nic nie może poza torpedowaniem więc to bardziej pozycja dla ciebie. Ja bym znacznie bardziej wolał rolę z cienia z premierem marionetką jak za szydło czy Kopacz
0
@norbi77 Nie żebym bronił go, ale jak na rzekomego flopa co się nie nadaje do Europy to hat trick i jeden słaby występ w dwóch meczach to raczej nadal wynik godny pochwały
3
Z tą wypowiedzią o Yamalu to trochę odleciał
3
@Popitek12 Wcześniej na złość Dudzie robili ciepło w zimie co by nie mógł na nartach jeździć
4
Człowiek nieszczęście ostatnimy czasy :(
0
@Comentateiro a to nie tak, że Raków wydawał najwięcej na pensje? O Widzewie w ogóle nie mówiąc