1

@escarabajo Żeby fana numer jeden ligi wielbłądów nie oznaczyć to zbrodnia

0

@Faro Raphinha też może przyjść?

0

@Piorun ja nie mam auta to nie wiem

0

@VeB 1899 niech nie patrzy na staty nico paza xd

24

Lapcio po paru głębszych to dopiero jest pewnie aparat

2

@mekston @escarabajo nie lubisz? Czy sobie zapomniałeś zapisać?

2

@dawid4444 nuesamowicie nie wiadomo

6

Telewizor Ronaldo właśnie pewnie poszedł przez okno.

I gol anulowany trzeba zejść po niego jednak

0

To następny pewnie Atlantico

4

@kundee Jules Olivier Koundé (ur. 12 listopada 1998 w Paryżu)

0

@slayer patrząc po liczbie wspomnień na stronie to chyba wielu

4

Historie @Unbe są mniej realistyczne niż upadki Mekambe w szesnastce (nie tej od asencio)

1

@Karol145 jednak nie chodzenie na trening a katowanie partnerki to trochę inna sprawa xd

3

Strona nie istnieje
Przepraszamy, nie znaleziono strony o podanych kryteriach.

5

@Stinger_ Kamil Stoch nie lubi tego

0

Który który który

5

@Beztroskii jakby wykorzystywał wszystkie to na pewno xd

11

@blakkudium O drugim stroju można natomiast w legendach poczytać xd

1

Niemcy upadają gospodarczo, polska gospodarka pędzi do przodu. Tylko jak to możliwe skoro PO sprzedało pół Polski Niemcom ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Aragorn33 Barcelona martwe miasto, ale ceny najmu idą tylko w górę xd

2

@Faro Pomijając dyskusję o wartości Ferrana to na konferencji raczej mówi się to co pasuje, a nie docieka prawdy obiektywnej

9

Jak chyba każdemu co chociaż trochę myśli

0

@Faro Tę flagę na pewno bym zmienił jeśli by to ode mnie zależało bo uważam, że mamy jedną z najgorszych. Na co to inna kwestia.

0

@ranger3120 dla mnie on jednak za dużo błędów robi

0

@Faro Prezydent to nic nie może poza torpedowaniem więc to bardziej pozycja dla ciebie. Ja bym znacznie bardziej wolał rolę z cienia z premierem marionetką jak za szydło czy Kopacz

0

@norbi77 Nie żebym bronił go, ale jak na rzekomego flopa co się nie nadaje do Europy to hat trick i jeden słaby występ w dwóch meczach to raczej nadal wynik godny pochwały

3

Z tą wypowiedzią o Yamalu to trochę odleciał

3

@Popitek12 Wcześniej na złość Dudzie robili ciepło w zimie co by nie mógł na nartach jeździć

4

Człowiek nieszczęście ostatnimy czasy :(

0

@Comentateiro a to nie tak, że Raków wydawał najwięcej na pensje? O Widzewie w ogóle nie mówiąc

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?