0

Myślicie, że kto jest odpowiedzialny jak piłkarz białych się nie wyśpi i dlaczego Negreira xd

1

Haaland rekord śrubuje, ale Rodrygo niestety się wycofał z rywalizacji :(

2

Strasznie niechlujnie gra City. Real widać, że zmotywowany i pewnie z Mbappe by ich poskładali, więc należy się cieszyć z jego braku.

1

@TR3YWAY panie dziękuję panu za tę garść bezcennych informacji ale...

0

@Pedri16Future nie to wina Tebasa że nie mogą wygrać z klubem który wydał dużo mniej od nich xdd

1

W sumie jakby w piłce zrobić jak w tenisie, że komentatorzy luźno wędrują między stacjami to by chyba na dobre wyszło. Tak to wygrywa ktoś przetarg i potem musi wynajdować z piwnicy gości co ledwo dwa zdania skleją

2

@draxidox albo smutki przy wygranej
Tak czy siak będzie pite

4

Niech wygra lepszy albo real madryt

1

Endrick chyba kanapki Alonso kradnie czy coś xd

33

Ale jednak beka, że mbappe za chęć złamania nogi (wiem co sędzia napisał w protokole) dostał 1 mecz, a taki Carreras za słowny komentarz bez wulgaryzmów i wyzwisk 2 mecze xd

3

Bach, bach, Karabach

2

@Popitek12 ale dla mnie duchowo CR7 wygrał w 2009. Także niekoniecznie masz rację

2

@Safrani musztarda do zapiekanek

0

@PatrychoO Obsadziłbym albo nie w zależności od istotnych czynników, a nie tego czy jest Rosjaninem.

0

@PatrychoO Nie znam kariery politycznej tego pana, ale idąc twoim tokiem rozumowania jak USA poniosło klęskę przy Katrinie to żaden ich obywatel nie może teraz działać w obszarze obrony przed katastrofami? xd

1

@adi7adi8 za 120 to ja i ty znajdziemy napadziora. Tylko po co pionom skautingu płaci się ich bańki

5

@Krzyniu Barcelona nie potrafi wyszkolić "9", więc trzeba jej szukać na rynku, a nie trzymać starego i liczyć na cud.

1

@gumaz
1. Nie no to jednak w*rszawa
3. Chciałbym jeszcze coś pojeździć na moim rowerze
4. Jeden mecz jak w tygodniu z tej ligi obejrzę to zazwyczaj dość

Także wygrywa dwójka

0

@Kuchar Poza tym jak ustawiamy sędziów w lidze to chyba jesteśmy mega potęgą.

8

A on nie jest zawieszony?

1

@noface @AmigoBlancos pisał swój z dziesięć razy

8

@macio_944 Nic tak nie podniosło mojej opinii o członkostwie jak Brexit

0

Ale Marsylia jak myśli o czymś poważnym to potrzebuje bramkarza z prawdziwego zdarzenia. A nie takiego co jak ostatnio gra na konto rywali xd

0

@partymaker polecam jednak obejrzeć ten mecz z Club Brugge

1

@esem91 Szanowny Pan Element pokazał jak nisko jest zawieszona granica jak żart z liczby czystych kont dudka poleciał xd

0

@Gaucho Barca i Real nie wybaczają. Tutaj każdy kryzys to ryzyko zwolnienia

12

@Hektor16 Ale co znaczy antyreklamę. Co to jest MATKI S. A. że ma się przejmować tym co jakiś random na ulicy sobie pomyśli? xdd

1

@Safrani A jakieś wady? xd

0

@lajcior jakby wyniki realu odpowiadały ich formie to nie byłoby 15 lm

4

Po obejrzeniu skrótów z kronikarskiego obowiązku muszę stwierdzić, że Lautaro Martinez w meczu z topowym rywalem strzelił

Robertsona obiema nogami na pograniczu czerwonej kartki na samym początku spotkania.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?