2

@Giwera i nowy mistrz formuły na przerwanie tej nudy

4

Wreszcie sędzia co ma cojones i biali w ryk

1

@WiernyKibic111 to teraz jeszcze mecze im dają za darmo, żeby tylko nadrobili? xd

1

Endrick więcej czerwonych niż minut na boisku prawie xd

35


Amen

9

Ale jak przyjdzie Alonso i ten real poukłada to się tak śmiać nie będziecie

3

Sportowy weekend marzeń. Jeszcze z jeden taki i zacznę wierzyć w boga xd

1

@Szczygiel06 Pluton dla ostatniego w stawce

0

Calciopoli 0.1 xG

1

Jak bym ich nie znał to bym powiedział że juve gra jakby mecz sprzedało xd

1

@July_6_BcN Nie po prostu jak zapomnę komuś odpisać to wytłumaczenie idealne.

3

@BorzyKrzys Nie no przy takiej otwartości to ja bym od razu jej na chatę wbijał

0

@July_6_BcN Dobra wymówka, muszę kiedyś użyć

1

@juarez

1

Najładniejszy sportowiec na świecie to?

3

@Oskar00 Wisła Płock nie spadła będąc liderem na półmetku?

0

@BojanKriKicz "Lewandowski słaby"

0

Ale że Gasperini jeszcze nie wyleciał. Chyba na opioidach go trzymają xd

0

@Herato Malcolm

0

@mekston Robert by chociaż jedno zrobił

15

Fermin to wyglądał jakby flaszkę walnął przed wejściem xd

8

@Rupert_Haubica najgorszy człowiek w historii imo

0

A Kosowski mówił, że Cracovia na mistrza xd

1

@Mixtape Sama w sobie nie. Ale np. jak pierwsza randka pójdzie świetnie to potem cały tydzień sobie człowiek w głowie odtwarza

0

A dla niektórych Piastri realem madryt wyścigów. Jakby chciał to by wygrał xd

0

Fajnie jakby Red Bull na nowych zasadach zrobił dwa mocne auta to może walka konstruktorów będzie ciekawsza

0

0

@mekston a tak go jechali jak z Kubicą jeździł

17

Norris niesamowicie udźwignął presję. Pojechał jak stary mistrz

0

Wyścig o mistrza Polski klasycznie tempo Bartry z Balem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?