MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Giwera i nowy mistrz formuły na przerwanie tej nudy
4
Wreszcie sędzia co ma cojones i biali w ryk
1
@WiernyKibic111 to teraz jeszcze mecze im dają za darmo, żeby tylko nadrobili? xd
1
Endrick więcej czerwonych niż minut na boisku prawie xd
35
Amen
9
Ale jak przyjdzie Alonso i ten real poukłada to się tak śmiać nie będziecie
3
Sportowy weekend marzeń. Jeszcze z jeden taki i zacznę wierzyć w boga xd
1
@Szczygiel06 Pluton dla ostatniego w stawce
0
Calciopoli 0.1 xG
1
Jak bym ich nie znał to bym powiedział że juve gra jakby mecz sprzedało xd
1
@July_6_BcN Nie po prostu jak zapomnę komuś odpisać to wytłumaczenie idealne.
3
@BorzyKrzys Nie no przy takiej otwartości to ja bym od razu jej na chatę wbijał
0
@July_6_BcN Dobra wymówka, muszę kiedyś użyć
1
@juarez
1
Najładniejszy sportowiec na świecie to?
3
@Oskar00 Wisła Płock nie spadła będąc liderem na półmetku?
0
@BojanKriKicz "Lewandowski słaby"
0
Ale że Gasperini jeszcze nie wyleciał. Chyba na opioidach go trzymają xd
0
@Herato Malcolm
0
@mekston Robert by chociaż jedno zrobił
15
Fermin to wyglądał jakby flaszkę walnął przed wejściem xd
8
@Rupert_Haubica najgorszy człowiek w historii imo
0
A Kosowski mówił, że Cracovia na mistrza xd
1
@Mixtape Sama w sobie nie. Ale np. jak pierwsza randka pójdzie świetnie to potem cały tydzień sobie człowiek w głowie odtwarza
0
A dla niektórych Piastri realem madryt wyścigów. Jakby chciał to by wygrał xd
0
Fajnie jakby Red Bull na nowych zasadach zrobił dwa mocne auta to może walka konstruktorów będzie ciekawsza
0
@barcelonaLM nam?
0
@mekston a tak go jechali jak z Kubicą jeździł
17
Norris niesamowicie udźwignął presję. Pojechał jak stary mistrz
0
Wyścig o mistrza Polski klasycznie tempo Bartry z Balem