MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Derean ale ważne, że nie Ter Stegen ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
No i zasłużenie Kanada strzela. Z gry mają dużo więcej
0
Joao Felix przyleciał zrzucić legię xd
0
Czyli po to oni ćwiczą to nie poddawaj się nawet gdy prowadzą xd
2
@Frimpong Messi nietrafiona jedenastka + uderzenie w twarz CR7 w swoim polu karnym i można zamykać ambasadę xd
1
@macio_944 a co nas tam zdanie jakiegoś twitterowicza obchodzi
( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
SIUUUUUUUUUUUUUUU
0
Mecz piasta mocna reklama I ligi xd
0
@Pedri16Future no ten jeden faul na Abde czy coś jeszcze przegapiłem?
0
@kuz oby nie xd
0
Trener Leeds miał grać z The Blues i The Reds o posadę i cyk 4 punkty w kieszeni
0
@Deathwing112 upał, burze i strzelaniny xd
3
@Kessie tez sie podniecil ze wzwodem chyba po raz pierwszy w zyciu, ale Szoboszlai naprostował chlopaczków
I okej
0
Świetne wejście Bernala, acz jedna poważna strata.
4
@Frimpong nigdy nie będziesz szedł sam w stronę bylejakości dzięki istnieniu Man utd xd
0
Jedno co mnie dziwi natomiast to, że Rashford nadal wygląda jakby koncepcja lewego obrońcy była mu obca. Parę razy Balde go obiega a ten jakby go nie widział.
0
Yamal na "10" bałem się że za duże ryzyko, a gość naprawdę inteligentnie gra i w dodatku z zaangażowaniem w destrukcji.
0
Lewandowski kto
1
@Ku84fcb Czarna Wisełka
0
Według moich przecieków mecz zacznie się od wyniku 0:0
1
@Bolton I skoro jest 20 druzyn w lidze, to czemu od dwóch dekad wygrywają ją tylko trzy
2
@Popitek12 oby w barażach naszym poszło lepiej
1
@tomek8756 Nam potrzeba dziewiątki
1
@misterio Ja uwielbiam, u rodziców to jest nawet kilka razy w roku. Natomiast na pewno nie ma w naszej wersji ziemniaków.
0
City otwiera DRS
0
Kiedy ostatni raz kierowca z największą liczbą pp nie zdobył mistrzostwa?
1
Pan Trener Unai Emery powiedział Good ebening do najlepszej obrony w lidze :)
4
Netflix przy okazji chyba też arsenal kupił. Patrząc, że szykuje się czekanie na następny sezon xd
0
Grande Strategy
0
@Frimpong Bierze przykład ze starego xd