MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MOLESTA https://paczaizm.pl/sasin-do-kaczynskiego-moge-zatrudnic-zone-do-tej-walki-z-nepotyzmem/
6
Lapcio wiedział żeby nie iść na starcie ze związkiem, ale tebas to tebas
2
@Esteban_ tylko sklep monopolowy to ten dobry
3
@lajcior najlepszym na pewno nie - za mało Słońca
Najbezpieczniejszym to trzeba zajrzeć w statystyki
0
@Rastafarnianin te nie z tindera też
1
@lajcior jeszcze jak
2
@Robert_Kubica ale raz użył brzydkiego słowa przed meczem z Argentyną a to dla niektórych tutaj największa zbrodnia xd
2
Jaga
Wisła
Porto
Man utd
Co sądzicie o takim kuponie?
1
Allegriball klasycznie na 1:0
2
No i outsider ligi remisuje z zespołem ze strefy spadkowej xd
6
Glory Glory west ham united
0
@zadafcb są mecze w Vancouver?
2
Nie wiem czemu liniowy tego nie widział
2
@FcPortoFan1999 a mówiłem że faworyci nie dojechali
3
@michaleu Serie a to generalnie jest sympatyczna liga.
2
@Ojciec5tkidzieci to widzę stawki poszły mocno w górę. Ach ta inflacja
3
@Kgorecki2500 warszawianka to jest też słynny utwór muzyczny
0
@FcPortoFan1999 Film generalnie taki średni, ale soundtrack mi się podobał choć najbardziej akurat nie coś od Huntrix a Strategy grupy Twice.
1
@Laminedependencia choć Eric na środku wygląda najgorzej ze swoich opcji moim zdaniem
1
@LOPEZ16 Kpop to jest to
1
@July_6_BcN Jakbym się jednak zdecydował na dziecko to lepszy madryl niż żadne, ale na pewno ciężko bym to przeżył. Chyba że do czasu zrezygnuję z futbolu
1
A tu nagle Papszun powie na konfie, że zawsze chciał trenować Jagiellonię xd
0
@marcin62 może zdążę wszystkie kampanie ograć w Warhammerze III
0
Faworyci w pucharze na razie słabo xd
3
@Popitek12 lot Ikara to miał vinicius jak za blisko złotej piłki poleciał xd
0
@Munio Kryszak też nie jakoś super, ale na pewno parę jego materiałów mnie bawiło
4
Nie wiem czy sie komus naraże, ale nigdy nie smieszył mnie marcin daniec
1
@vivalaice21 Zbrodnia Ikara. A tak na serio Tango i Ferdydurke
2
@Czajka90 tylko jak w zestawie z wódą
2
@blakkudium in school jakby to @Popitek12 powiedział