MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jak podejdzie do varu to może już wyjąć czerwoną dla Maksa
1
@Eklerek ale to niedobra o tym mówić
3
Castellanos to taka typowa twarz nieskalana myślą xd
2
@Eklerek i tańszy od Polaka
5
Zbrodniarze prowadzą. De Zerbi po majstra
5
@matirix20 U mnie też od niedawna nowy sprzęt. Czas na Heroes 3
0
@Eklerek no tak ale prezydent zapowiadał trofea a nie znowu trzecie miejsce
1
@ZwyklyCuler48 Przecież xg tego strzału zależało od Yamala
0
Wchodzi Pedro. Milan w strachu
0
@Dari0G Może jeszcze na rowerze
1
@kuz zbliża się grudzień
2
@Czajka90 @July_6_BcN pisała że jednak nic z tego z @Kessie
2
@SeWo77 przedłużyli, a może jednak nie
3
@tomek8756 No to wpisane w chata gpt trzeba docenić
3
@Trojanek23 trafił swój na swego
3
@norbi77 Jako Pan Maruda muszę stwierdzić, że to raczej nie jest studio lm
1
Powiem tak - na pewno bym nie brał Allegriego na następcę Flicka xd
0
@Encore A mecz z PSG na start mieli taki świetny. Potem równia pochyła xd
3
@NeroTFP1 pchasz się w gips
5
@Dankho94isback To jest żart w formie hiperboli nawiązujący do Unabombera. Moja faktyczna opinia w temacie jest mniej radykalna, natomiast obrazki takie jak ten wyglądają obrzydliwie imo.
1
@PatrychoO Mi tam elementy spoza muzyki odbierają przyjemność ze słuchania artysty. Acz jego muzyki po prostu nie lubię
12
AI i jego konsekwencje są katastrofą dla rodzaju ludzkiego
1
Mourinho coś słabo sobie radzi. Chyba muszą mu wydłużyć strefę DRS
0
@Gacek5 Wyprowadzenie piłki ma lepsze. Z Chelsea jako jedyny z czwórki był w tym skuteczny
4
@Popitek12 piers morgan jest komentatorem?
3
@mekston a ilu karnych mu brakuje?
1
A juve nie chce się zamienić skrzydłowymi? xd
1
@Comentateiro Raczej chciał pokazać, że szybciej strzelił dwa gole niż legia wygrała mecz
2
@Arcybiskup algorytmy to algorytmy. Do przodu nieźle ale w obronie się obciął parę razy
5
Ten rezerwowy z "8" niezły. Ja bym go brał do podstawy