1

@July_6_BcN Wszyscy się piłką interesują więc to na pewno jest łatwiej, ale generalnie poza jednym bratem to mam bardzo bliskie relacje

1

Co następne? Solówka z Najmanem? xd

0

Tak szczerze to trochę się dziwię, że Arsenal nie wziął tego Rasfhorda

1

@Fog_W_1899 jak już rozważamy realne opcje to Pedri-Pedri-Pedri by dopiero chodziło xd

1

@BorzyKrzys do szczęścia brakuje tylko, żeby De Armas ustawiała mecze Juventusu

0

@maroon na lewą w sumie nie patrzyłem ale pani z prawej ma niezbyt ludzkie palce dłoni

1

@Destroyer_of_Worlds Dokładnie cel dla niego uświęca środki. Cieszę się że i ty go punktujesz

4

Nam i tak potrzebna dziewiątka

0

@Filipem ale widzę palce nadal za ciężkie

1

@Stinger_ jak w ekstraklasie

1

@Bykunn No dziecko może być adoptowane

0

@TR3YWAY teoretycznie jest to możliwe, ale szanse znikome xd

1

@lajcior Jak do rakiety to może że skończysz jej karierę jak Hurkacz Rogerowi

0

To dzisiaj się okaże czy ten Bayern taki POTĘŻNY czy to jednak TEN SEZON xd

4

@RosjaninBut czyli zostają Chiny. Przynajmniej może mur się uda zobaczyć kiedyś

11

No z Materacami to będziemy go potrzebować jak wody

0

@mrboom Ciekawe jakby to wyglądało z Francją bez afery w tle

0

Ale czy ataki na tebasa w kontekście statystyk spotkań ligi mistrzów mają sens? Przecież w lm gra Barca, która miałaby problemy z transferami przy łagodnym FFP, dwa kluby z Madrytu które transfery robią i Bilbao, które samo się ogranicza w działaniach na rynku.

3

@Gaz Ale to chyba nieprawdziwą informację podajesz bo on chyba zmarłej babci dziękował z tego co kojarzę

3

@Fog_W_1899 co za bzdury

0

@July_6_BcN Ibisz go porzucił, za chwilę to samo zrobi ekstraklasa to się musi Oskar wyładować

2

@barteq ale po co nam jakaś Hania?

1

@July_6_BcN Tu lepsza nuta do zabawy


0

@Sysia11 53/62 dotknięcia
Te 9 nie trafił w piłkę czy o co chodzi xd

2

Araujo pokazuje że może Christensen nieźle to wymyślił z tym nie wchodzeniem xd

1

Napisałbym, że deklasacja, ale deklasacja to podobno była z realem
( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@cymanski15 Taka wymiana za Caicedo by ładnie siadła

0

@Barceloniarz987 Ale kto uwierzył?

0

I to bym nazwał schowaniem do kieszeni Yamala. A nie jak Nuno powinien wylecieć

1

Ale jakbyśmy zagrali na tych kmś to chyba bilibyśmy się o utrzymanie xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?