10

@esem91 to tak jak nowotwory tych pacjentów xd

1

@Adran360 I może jeszcze że istnieją powszechnie dostępne strony z zasobami angielskich tłumaczeń

3

@Kessie Japonki gorsze bo jakieś rozmazane na dole

6

@Kgorecki2500 Nieironicznie jedynka to mój ulubiony film Disneya, a wiadomo że nie oglądałem go jako dziecko

0

@Faro ciemna gwiazda

0

@Arkon mówią "trzy sekundy" o rzeczach ważnych a potem to gadają o mało znaczących sprawach

1

@esem91 czarnoskóry czy gość z imieniem Jude. Oj to trzeba @Bolton spytać xd

1

@July_6_BcN czyli mi i @Danny Gaucho nic nie grozi

0

@Arkon Telexpress dla mnie jest nieoglądalny, a tak to leci u mnie praktycznie wszystko

0

@July_6_BcN przynajmniej w tym aspekcie jesteś egalitarna ;)

0

@Faro kurczak do kebaba? Sos tylko ostry. No i na cienkim to wiadomo

0

@July_6_BcN Jakby ci chłopa odbiła to wolisz "swoją" czy z zagranicy?

1

@Arkon No z racji zainteresowań i kariery jak puszczam coś w tle to albo programy informacyjne, albo komentarze/dyskusje polityczne.

1

Polki czy Ukrainki?

0

@Arkon Nawet najlepszych seriali praktycznie nie oglądam więcej niż raz. Z tego co kojarzę to tylko Rick i Mortego oraz Evangeliona widziałem więcej niż raz sam. Ewentualnie jeśli ktoś mi bliski by zaczynał to mogę towarzyszyć.

1

@gumaz to nawet można robić w tym samym czasie

0

@Dankho94isback ale co się stało?

5

@Konradowskyy ale ekipę zmontowali xd

1

@July_6_BcN Wymyślić mogę, ale potem wszystkie lepsze mi Pan Element kasuje xd

0

@July_6_BcN Lepiej mądrze stać niż głupio biegać. Chociaż temat byś ciekawszy zapodała

4

@July_6_BcN nie zachłysnęłaś się za bardzo sławą?

0

@Frimpong musi być fejk przecież Liverpool musiał wygrać finał w 22 patrząc po statystykach

1

Wirus żołądkowy większą zmorą dla naszych niż real w poprzednim sezonie xd

1

Za cicho nie poddawaj się śpiewali

4

@esem91 błąd z podaniem info, że niepotrzebny - zbija cenę

1

@ikar34 Ja to akurat miałem wrażenie, że dokładności brakowało. Wiadomo Saka zagrał słabo, Norweg dopiero wrócił, ale byłem zaskoczony liczbą niedokładnych podań

5

Ale pamiętajmy, że tylko legia może nas godnie reprezentować w europejskich pucharach

0

@clyde Spróbuj kręcić z oboma. Co złego może się stać...

0

@RosjaninBut dobrze, że u nas firmy płacą podatki xd

2

@juarez albo sprzedajesz prochy i zapomniałeś pudru dodać dla wagi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?