0

Teraz jestem spokojniejszy. Own goal to nasz najlepszy zawodnik na ten moment.

5

Jezu chłopaki grajcie. To byłoby piekło gdybyśmy odpadli.
Flashbacki z Liverpoolu...

0

Wypluć przez lewe ramię, oby nie było powtórki z Liverpoolu.
Oby druga zadyszka Barcy nie nadeszła właśnie teraz.

0

Źle to wygląda.

Barca grać!!!

0

@adi7adi8 dojrzyj xd Lubisz nie lubisz to była wielka drużyna.

0

Przykro patrzy się na United.

0

Hansi prowadź!!

6

komentarz z youtube

Kilka faktów - Lewandowski w wieku 36 lat walczy o korone króla strzelców Ligi Mistrzów i La Ligi, walczy o wygranie pucharu Champions League z Barceloną, Zaraz będzie mieć okrągłe 100 goli dla Barcy, Jest Polakiem. Dobranoc

Nic dodać nic ująć.

19

Robert jest wspaniały w tym sezonie. Absolutne monstrum i to w takim wieku.
Serce rośnie.

1

To jest ten sezon!!!

6

Jestem dziwnie spokojny o naszą Barcelonę w tym sezonie.

0

Brawo Panowie!!
Idziemy po swoje!!

1

Temperować rzeźników od razu!!!

1

Inba w Sejmie pierwszorzędna :D

0



Robercik? Top!

0

@Tridente2015 tak, lecz apetyt rośnie w miarę jedzenia. Za marzenia nie każą :D

0

Załóżmy, że Barcelona wyeliminuje Atletico i spotka się w finale z Realem. Dodając ligowe spotkanie są to dwa mecze.

Moim marzeniem jest finał Lm z Realem. Gdybyśmy wygrali wszystkie 3, to takie moje marzenie. Kosmosem byłoby, gdyby tak się stało :D

1

Flick stworzył potwora.

1

@GTBTP jestem spokojny o Barcelonę jak nigdy. Damy radę. VAMOS!

0

Barcelona obecnie to półka wyżej od wszystkich innych.

0

@FcPortoFan1999 i bardzo dobrze.

0

@Commando moim zdaniem nie jest tak kolorowo mówiąc o sprzęcie i zasobach ludzkich jak się mówi. T-14 armata to za duże koszty, reszty ciekawych broni takich jak s-70 okhotnik, s- 500 mają przysłowiowe 10 na krzyż.
Mityczne prawdziwe wojska Putina wciąż nie pojawiły się na froncie. Najbardziej mnie śmieszą twierdzenia, że Putin "wyrzuca" stary sprzęt. Trwa to dość długo, bardzo dużo już żołnierzy stracił i następnym partiom dużo lepiej nie idzie.

Ruscy są przereklamowani.

Operacja specjalna mająca trwać 3 dni, trwa już 3 lata.

0

Oj nie poszły rozmowy Trumpa z Zełeńskim.

Grubo.
Problemem/ haczykiem w tej chwili jest to, że pełne zwycięstwo jednej lub drugiej strony konfliktu jest po prostu nierealne.
Nierealne jest pełne zwycięstwo Ukrainy i odzyskanie wszystkich terytoriów.
Nierealne jest zajęcie całej Ukrainy przez Rosję.

0

Wróciła wielka Barcelona.

0

@Mitch_Atleta jestem helikopterem.
Lecę po leki.
Nie sama atencją, a jej potrzeba.

1

Kobieta nie potrzebuje mężczyzny, by naprawić swój samochód.

Wystarczy, że odwiedzi mechanika.

1

@Comentateiro cudowni są. Po prostu.

1

Wraca wielka Barcelona.

Fakty oczywiste.

2

Logować się mam będąc zalogowanym?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?