0

Lechia Gdańsk real real.

0

Ale poważnie. Przydałby się oddech nam w lidze. Im szybciej tym lepiej.

2

Vamos Celta! Jechać z nimi.

2

Krok bliżej do celu!!

0

Są do pyknięcia. Jestem dziwnie spokojny o rewanż.

0

Jesteśmy lepsi. Oby drużyna potwierdziła to kolejnymi golami.

0

Wchodzę na kanał oficjalny Barcelony na yt. Oglądam trochę skrótów. Od paru dni przed każdym leci reklama z Cristiano xD

0

Zawieszenie Vasqueza tylko w pucharze króla. Vini nie dostał nawet kartki :D

Kpina po prostu.

0

Zanberg numerem jeden xD

0

@FcPortoFan1999 klub lalusi.

0

Real Madryt to jest zwykły klub lalusi a nie klub.

2



Gural, gdy reszta raperów bije się o scenę, patrzy ze swojej.

7

Najbliższe cztery mecze będą kluczowe w walce o tryplet.

Fakty oczywiste.

0

@adamek20151 kurde. Należy się jak realowi/psu buda xD

1

Pep ze swoim City w finale Pucharu Anglii. Cieszę się, że wychodzi z kryzysu i ma szanse na trofeum w tym sezonie. Należy mu się. Po prostu.

1

Vinicius jest ogromnie, ogromnie przereklamowany. Piłkarz dobry ale tylko dobry.

0



Aktualne jak nigdy.

0

@Dari0G koleś jest dnem. Co mogę więcej powiedzieć.

20

Szpakowski: Kounde Kounde Kounde

Kibice Barcelony: Kounde Kounde Kounde

Kibice Realu: Kurde Kurde Kurde.

1

To wszystko spisek przeciwko realowi.

Tak było. Tak jest. Tak będzie. Karawana jedzie dalej.

0

@tadzik447 dzień nóg to najlepszy dzień.

4

8 finałów, 8 wygranych. Pan trener Flick.

2

Dzień dobry wszystkim!
Wspaniałe zwycięstwo. Nawet skład sędziowski nie pomógł Realowi.

1

Lechia Gdańsk real real.

0

@karci0 lewaków, nazistów, komunistów, niemców i rusków.

1

Jestem mocno pijany, mocno kocham Barcę i mocno La Ramble.

Dobranoc.

0

Dudek ;(

Uszy do góry :D

1

Wielką satysfakcje mi sprawia to trofeum po ciężkim finale. Może i większą od satysfakcji po pogromie.

Panowie jesteście niezniszczalni!

0

Wróciła wielka Barcelona.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?