0

@Xxxbarca4ever de jong? Potwór.

1

Nie licząc Ansu Fatiego, każdy zawodnik pod Flickiem zaliczył niezły progres.

6

Są spektakularni. Mental, wiara, dyscyplina i piękna gra.


Jestem bardzo dumny z tego zespołu. Bez względu na to jak skończy się sezon.
Ta Barca jest piękna. I to dopiero początek!!

0

@Comentateiro dokładnie. Są spektakularni. Mental, wiara, dyscyplina i piękna gra.
Jestem bardzo dumny z tego zespołu. Bez względu na to jak skończy się sezon.

1

Ależ wyczekuje powrotu naszych na wyremontowane Camp Nou.
Będzie to wspaniały moment. Tak czuje.

2

Wesołych La ramblo!

Szczęścia i wiary w lepsze jutro.
Barcelono po zwycięstwo!

0

@Starrk waga spotkania ma znaczenie. Ten drugi gol :O

1

@Comentateiro w składzie jest jeszcze 8 innych piłkarzy.

0

Występ Messiego z Bayernem to top 5 występów indywidualnych w historii piłki nożnej.

0

@adamek20151 chcę skupić się na pozytywach. Byli niewyobrażalni.

1

Seria pt "bycie nieoryginalnym".

MSN to największe/najlepsze trio w historii piłki nożnej.

0

@MesQueUnClub_87 przeczytałem Twój wpis po łebkach. Mignęło mi, że moje nazwisko kończy się na K. xDD

0

@MesQueUnClub_87 ano faktycznie. Wczoraj już nie kontaktowałem:)

0

@MesQueUnClub_87 pierwsza część prawdziywa.
Druga kompletnie nietrafiona.

1

@blakkudium tak, Jaga numerem 1. Niezaprzeczalnie.

4

I z Legii cały kraj powinien być dumny!

2

Real nie umywa się do Legii! xD

0

@Rewolucja123 mnożą się jak króliki.

1

@Pnog37 Bo jest lepsza hahah xD

8

Cała Polska dumna z Jagi!!

1

@July_6_BcN wiem, zabawiłem się słowami po prostu :D

1

I bardzo dobrze! Jaga zasługuje na remis.

0

@July_6_BcN ten użytkownik July6 czy tam ten członek społeczności la rambli, nieustannie mnie obraża :D

3

Brawo Jaga! Wojownicy z nich :)

5

Jaga zagrała na 110 procent swoich możliwości w tym turnieju. Czapki z głów.

3

W życiu mężczyzny są dwie najważniejsze rzeczy.

Cycki.

Prawda objawiona.

1

@Vurt co człowiek to opinia :D

2

Duuża dygresja od dzisiejszych tematów na la rambli. Dodatkowo polityczna.

Naleśnik z pseudo komisji musi jakimś cudem nauczyć się pokory.
Jest tylko członkiem komisji.

Wybaczcie.

0

@ViscaelBarca2007 nieoczywista opinia: Balde to top 3 bocznych obrońców na świecie w tej chwili.

1

@JimMorrisonFCB ciekawe poprawki do mojego wpisu, odważne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?