3

Lewy jest jednym z największych napastników w historii. Top 5.

Doceniajmy go póki jest.

Barcelona jako ogół dała mi dużo w ciężkim okresie mojego życia. Hansi przywrócił radość. Zbudziłem cały blok po golu Kounde. Dawno nie czułem takich emocji.

0

Wolne konopie! Wielu w moich okolicach policjantów potrafi puścić małolatów z blantem. I słusznie.

0

Ale gruba inba ma miejsce w tej debacie :D

Złoto!

5

Księża pedofile i Homo pedofile to dwa głupkowate stereotypy. Takie przypadki mają miejsce ale są wykorzystywane przez polityków w celu wywołania negatywnych emocji.

W ameryce takowym jest white privelege. Nie ma biednych, pokrzywdzonych przez życie, polityków białasów? Ocenia się białasa po kolorze jego skóry. A tutaj to oceniamy na podstawie tego czy ktoś nosi "czołkera" czy koloratkę.
Hipokryzja jest najwspanialszym dziełem cywilizacji...

0

@Szmulek oba stereotypy są głupkowate.

2

Espanyol spadnijcie i nie wracajcie, wy podnóżki realu.

2

Nierealnym scenariuszem jest całkowite zwycięstwo Ukrainy w wojnie z Rosją. Nie mogą wejść do nato i muszą niestety pójść na ustępstwa terytorialne. Wojsko ruskie jest teraz bardzo doświadczone w boju. Będzie tylko gorzej, jeśli wojna będzie dalej trwała.

0

@MesQueUnClub_87 ma 17 lat i 2 mistrzostwa hiszpanii, puchar hiszpanii i 2 superpuchary hiszpanii. Dodatkowo mistrzostwo Europy. Nie ma drugiego Messiego, wiadomo. Ale Lamine ma to coś by nawet być drugim po Messim. Następnym wielkim.

0



Ktoś z Warszawy może powiedzieć mi na ile prawdy w tym reportażu?

0

@ricardo0705 oby tak i oby nie. Nie ma większego fantyka Messiego ode mnie.

1

@Commando jest magikiem i tyle!

0

Lamine Yamal ma potencjał bliski lub może nawet równy Messiemu.

Fakty oczywiste.

Ma dwie różdżki zamiast nóg.

5

Najwspanialsza Barcelona dopiero nadchodzi.

2

Są cudowni! Hansi jest cudowny. Płaczę. Po prostu płaczę ze szczęścia.

1

@Coutinho007 ja bardzo odważnie tym razem.
Może będzie miał podjazd nawet do Cr7 a nawet go przewyższy. Będzie blisko Messiego.

2

Nogi Yamala to czarodziejskie różdżki. Gość będzie wielki.

0

@barcelonaLM no w sumie z za dużą rezerwą do tego podszedłem.

1

Jeśli dogramy mistrza, a mam takie podejrzenie graniczące z pewnością będzie to najlepszy sezon od 2014/2015,2015/16 ewentualnie ze względu na SE i Kmś.

Edit. W sumie to z za dużą rezerwą do tego podszedłem :D najlepszy od 2014/2015.

Przyznaję się :D

0

Lamine Yamal jest zjawiskiem. Tak jak powiedział komentator eleven podczas pamiętnego 5:2. Gość jest genialny.

0

Real jest cienki.

Fakty oczywiste.

0

No to co panowie? Tyrtum pyrtum.

Vamos!

0

@Gibbon_FCB prawda.

28

Bramka Kounde w dogrywce finału z realem to najwspanialszy moment tego sezonu. Jak do tej pory.

Fakty oczywiste.

0

@loswariatofano znam się na ludziach :D

0

Konserwatywny ale umiarkowanie. Z pokorą.

2

Powiem tak. Dla mnie taka mieszanka Benedykta VI i Franciszka. Pokora tego drugiego i oczytanie, intelekt Benedykta. Konserwatywny, oczytany lecz w tym pokorny i umiarkowany.

0

Here goes nothing panowie!

1

Jestem dziwnie spokojny o Barcelonę w tym meczu.

2

Epanyol xD oby spadli w przyszłym sezonie.

0

Lechia Gdańsk real real.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?