Majkel34
Dołączył/a: luty 2016
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ranger3120 ja coca colę. A co. Mało czasu zostało trzeba się cieszyć wszystkim.
0
Świat płonie. Jest niebezpiecznie blisko światowego konfliktu.
Fakty oczywiste.
0
Dalej wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy jak wielkim piłkarzem jest Robercik. Smutne.
1
Tylko głupek trafia w słupek.
0
Lamine Yamal wielki!!!
1
Są nietykalni. Są najlepsi.
0
Hiszpania jest wspaniała, wielka.
Leave Kylian alone.
4
Wolę już, by parlamentarzyści płakali nad konstytucją niż od gazu pieprzowego psiknietego im prosto w oczy.
Sławomir Mentzen.
Nic dodać nic ująć.
0
Z innej beczki.
Pozdrawiam La Bambe z wycieczki na Podlasie. Ugulem.
0
Wierzę, że Nawrocki zdelegalizuje ananasa na pizzy.
2
@betonito hehehe herbata Ci stygnie xD
3
Czerwone korale, czerwone niczym wino.
I łzy pierwszej damy, wielkie łzy.
1
Wąsik i Kamiński zostaną ogłoszeni męczennikami po raz drugi.
14
Na szczęście nie wygrał bonżurek.
Wyciąganie brudów, TVP, TVN, służby i nic.
Skutek odwrotny i bardzo dobrze.
Jeszcze Muran. Nawet on nie pomógł hahahah
1
Marciniak nikczemnik.
1
Dziś Enrique zostaje niezaprzeczalną ikoną futbolu.
1
Impreza w Paryżu będzie pasjonujące niezależnie od wyniku. Kac vegas w Paryżu.
0
@GTBTP nie jęcz! Będzie dobrze!!
3
Lamine Yamal 2031!!
Będzie wielki. Jestem tego pewien.
5
@pax o Pisie. Są bandą; nie wiem jak to określić. Może w prosty bliski prostactwu sposób.
Są bandą głupich złodupców.
0
@pax kompletna aberracja umysłowa.
0
@FcPortoFan1999 mieli z kim grać w reprze.
0
@FcPortoFan1999 nie mają podjazdu do Lewego.
0
Nigdy nie mieliśmy i mało prawdopodobne, że będziemy jeszcze mieli takiego wielkiego piłkarza jak Lewy.
Ponad 100 goli w Lidze Mistrzów. Grubo ponad 600 goli w karierze.
Fakty oczywiste.
0
@lithotripter lepiej bym tego nie ujął.
5
Nawrocki i pan Jerzy. Ciekawe. Problem polega na tym, że to co z Hanką Gronkiewicz-Waltz robił i robi Trzaskowski jest o 1000 razy gorsze, perfidne.
3
Byle nie Trzaskowski. Chociaż to i tak wybór między dżumą a cholerą.
0
Robert Lewandowski.
Ten człowiek rozgrywa taki sezon w takim wieku. To jest kosmos. Oby rozegrał jeszcze jeden taki. Marzenie.
2
L jak Robercik!!! W takim wieku robić takie liczby w Fc Barcelonie. Polski bóg futbolu.
0
Hansi jest znakomity! Pan trener.
Fakty oczywiste.