Majkel34
Dołączył/a: luty 2016
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kamyk_23 wszystko wisi w necie i zostało załączone wiem u źródła. Znam Olo osobiście.
3
Najprawdopodobniej umorzono postępowanie w sprawie znęcania się nad Krzysztofem Kononowiczem mimo kilkuset stron miażdżących dowodów.
Polska to stan umysłu.
3
Araujo niech odejdzie wreszcie.
8
Sprzedać, oddać za darmo.Cokolwiek. Nie powinno być dla niego miejsca w Barcelonie.
7
Gdzie real nie może, tam sędzia pomoże.
Fakty oczywiste.
0
@gumaz podzielę się occzywiście!
0
@VamoSBarca88 będę. Miejsce jest.
1
Zjem jeszcze. Mało mi.
1
Szczęścia, uśmiechu, wiary w lepsze jutro w życiu prywatnym i w przyszłości naszej ukochanej Barcy. La bambo dziękuję, że jesteście.
1
@DragonxNF każdego uderzy co innego. Mnie to uderzyło mocno.
Osobiste wyznanie z mojej strony; zawsze chciałem mieć młodszą siostrę, córkę. Temu ten film mnie tak zniszczył.
0
@DragonxNF to niedobrze. Ja się muszę napić po tym. Po prostu muszę.
0
@DragonxNF obyś zapomniał, zgubił kartkę, plik, zeszyt z tym tytułem.
0
Twoja decyzja. Zdaj mi relacje potem.
0
@DragonxNF nie rób tego.
0
@DragonxNF nie pytaj.
0
@gumaz za ten film powinien dostać bana. Dożywotniego.
0
@Eklerek nie chcę oglądać tego drugi raz. Za nic.
0
Obejrzałem "Za wszelką cenę" Clinta Eastwooda. To był błąd. Wielki błąd.
1
Araujo do Niecieczy. Oddać za darmo nawet.
0
@Messi1992 to obrus. Wszystko w temacie.
0
@mmaciass ja tak. Najwspanialszy piłkarz w historii naszego klubu wygrał Mś. Jak tu się nie cieszyć?
0
@Messi1992 marciniak nie zasługuje na tytuł "pan".
30
Trzy lata temu. Wspaniały moment, najwspanialszy.
https://scontent.fktw5-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/599930371_1312021127636104_3396414728836464733_n.jpg?_nc_cat=1&ccb=1-7&_nc_sid=833d8c&_nc_ohc=_9j20QCsWjEQ7kNvwHgjvFr&_nc_oc=Admpaelav7iU2D1BbrTHJYtDOPd-90IBC5Cnd4t9MrbO-GD73bPLphihUpiCrosePVk&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.fktw5-1.fna&_nc_gid=-_qPdwDzme0LkgQa76bcFw&oh=00_AfkIwTZWnVzrBaFjiMD5fNoXqTR9BwL2G_Z59RQusjcBzA&oe=6949CE6B
7
Rm tv prezentuje alternatywne fakty, alternatywną rzeczywistość. Poziom żenady poza skalą.
1
@blakkudium i bardzo słusznie!
3
Proszę pana starszych? Platyna.
1
@Vegeta88 ale to mimo wszystko tylko Sosnowiec. Po drugie wszyscy chętnie oddadzą te miejsce :P
0
@Vegeta88 ruscy wezmą wszystko.
0
@Aragorn33 Sosnowiec można w sumie oddać. Jeśli miałby być pokój to od razu :D
1
https://jbzd.com.pl/obr/4335685/szczesc-boze
I tak i tak jest strasznie.