0

Alejandro Balde? Top!

3

Szczęsny nie pal tyle :(

0

Raphinha? Top topów. Superman!!!!

0

Oj jesteśmy cudowni.
Znów czuję tę radość z oglądania Barcy.

0

@Zip to mam na myśli. Nie jest takie stwierdzenie bluźnierstwem :D

2

Moim zdaniem nie jest bluźnierstwem opinia, iż Raphinia to najlepszy zawodnik na świecie na dzień dzisiejszy.

2

Iga Świątek?
Top. Klasa, oby wygrała AO!

1

Lewandowski i Raphinia?
Top!!
Jedyne co mnie martwi to to, że tracimy za dużo bramek.

9

0



Nowak, Kosno oprawcy. Sprawę trzeba nagłośnić. Zwyrodnialstwo nie do opisania.

10

Strasznie głupie jest cenzurowanie przykładowo na YouTube słów typu śmierć czy samobójstwo.
Co następne? 'Kurcze' też będą cenzurować?
Kompletne nieporozumienie..

1

@Kessie on malował, dzień dobry mówił na klatce.

4

Poziomy trudności:
trudny
średni
łatwy
real madryt
Tyle w temacie.

0

Najlepsze jest to, że mogło być wyżej niż 5:2. Oj mogło.

1

Wojtek chciał dać im fory po prostu :D

4

Dzień dobry Cules!

Piękny to był wieczór. Nie zapomnę go nigdy!

0

Wojtek okazał realowi litość. To dobra cecha, dobry uczynek ;)

0

Jesteśmy wielcy, nie jesteśmy mali.

Masło maślane. XD

0

Zenek nie pij wódki, bo będzie rozum krótki :D

12

Jestem pijany ze szczęścia i nie tylko!

16

Hansi ufam dla Ciebie.

1

@D10SLEO taki niemiec do zaakceptowania :D

3

Flick szkop ale taki przyszyty.
Swój sie wydaje :D

0

@jacobFCB wybacz wspaniałomyślnie. Jestem pod wpływem xD

0

@jacobFCB Kołodziej złodziej xd

2

Real kąpie się w wodzie po pierogach.

0

Ten "sędzia" nigdy nie więcej nie powinien wystąpić w spotkaniach takiej rangi.

1

Robert jest wielki.

Change my mind.

1

Nie ma co ukrywać. Wraca wielka Barcelona.

3

Barca jest znów wielką. Znów daje mi niewyobrażalną radość.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?