Majkel34
Dołączył/a: luty 2016
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mimo szpitala dajemy radę. Mamy szeroki, ciekawy skład, ciekawego trenera.
0
Ano ja mówię o głupocie, co jest opinią.
Ty piszesz o robieniu z siebie idioty i samoedukacji.
Wierz mi, że moja edukacja, wiedza, umiejętność dyskusji jest na swoim miejscu.
Nie uznaję wikipedii, która - i tu mała dygresja pisze o BS jako niemieckich kolaborantach, w kwestiach światopoglądowych, naukowych i historycznych.
Zarzucasz mi coś co robisz sam.
Idiotę robię z siebie według Ciebie, problem polega na tym że jest to Twoja opinia. Szanuje ją, rozumiem i pojmuję.
Subiektywne odczucia nie muszą i najczęściej nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości.
Panie nie obrażaj Pan. Po prostu. Nie zrozumiałeś kontekstu , promujesz pseudonaukę nie mającą nic wspólnego z biologią i mówisz mi o edukacji. Kto tu używa obraźliwych słów, okazuje brak szacunku do drugiej osoby.
Proszę Cię, daj spokój.
W Katowicach, całkiem niedawno odbyła się parada ludzi homoseksualnych, transseksualnych itp.
Także usłyszałem wtedy zarzuty o moim "oczytaniu", byłem wyśmiewany twierdząć - kolejna dygresja uzupełniająca kontekst mojej wypowiedzi,opinii - że lwią część międzywojennego ONR, Narodowej Demokracji stanowiły osoby pochodzenia żydowskiego.
Twierdzenia były na poziomie " i byli gejami".
Wygłaszały je "Anetki z biura".
Taką osobę mi w tej chwili przypominasz.
Pochodzę z rodziny historyków. Ojciec był agentem KW i doktorem historii, matka podobnie. Łaknę wiedzy lecz, mówienie o robieniu z siebie idioty i doedukowywaniu się? To nie do mnie.
0
@misterio jest mężczyzna, jest kobieta. Jest samiec, jest samica.
Wszelkiego rodzaju głupot, mówiących o tym że zaburzenia tożsamości płciowej nie są chorobą/ zaburzeniem emocjonalnym ( bez pogardy dla tych ludzi) mi oszczędź.
To co napisałem tyczy się gatunku ludzkiego. Niezależnie od rasy i pochodzenia.
Always two there are. No more, no less.
2
Krótko. Nie ma nazywania kogoś, kimś kim nie jest ze względu na jego/jej subiektywne odczucia.
1
https://jbzd.com.pl/obr/3823016/chadowa
Piękna sprawa!
1
26 września 1939 roku poległ w obronie Warszawy 31 letni porucznik Przemysław Warmiński, zawodnik AZS Poznań, mistrz Polski w tenisie, mistrz Polski w hokeju na lodzie, trener reprezentacji narodowej w hokeju, dziennikarz, publicysta, działacz Młodzieży Wszechpolskiej i ONR.
https://scontent.fpoz5-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/461324200_1411863916405015_6004395570781698594_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=833d8c&_nc_ohc=46HLvQLuO0AQ7kNvgFhJZI5&_nc_ht=scontent.fpoz5-1.fna&oh=00_AYDmvosYv2eNMIzxQcMhjQ6tnteD3irqZlzrVw1noZC9Hw&oe=66FC577D
1
Piątek 27 września. "Dlaczego wolna Polska oddaje hołd Armii Ludowej"?
A przecież to nie była ani armia, ani ludowa. Komunistyczne bojówki, utworzone na żądanie Sowietów, bardzo często składające się z lumpenproletariatu. Mordowali polskich niepodległościowców i ludność cywilną. Ale przez kilkadziesiąt lat (po 1944) promowano ich jako... główną siłę walczącą z Niemcami w okupowanej Polsce.
Prawda jest zupełnie inna. Teraz zaś czerwona propaganda odżywa z udziałem instytucji państwowych!
Leszek Żebrowski.
0
@ViscaelBarca2007 nic dodać nic ująć
2
Joshua powinien skończyć karierę. Piszę to jako jego fan i uważam, że jest lekko niedoceniany wśród kibiców boksu.
Po dzisiejszej walce nie ma sensu jego dalsza kariera.
1
@barcowy1899 chyba tak. Nie podniesie się po tym.
0
Ło matko! AJ został zrównany z ziemią!
1
Luis Figo jest dla mnie najstarszym zawodem świata i nie mówię tu o kamieniarzu.
4
"Bo Polska jest wszystkich Polaków ojczyzną, a nie pewnej elity która sama siebie się mianowała. Dzisiaj też tworzymy państwo bezideowe i skutki będą fatalne. To widzimy."
- kpt. Zbigniew Kulesza ps. "Młot".
2
@Comentateiro oby!!
2
Czuję podobny vibe do tego z sezonu 2008/2009.
1
@Mezocyklon87 mówię o mentalu i bojowym nastroju, a nie o prostackiej arogancji.
1
Drżyjcie wszyscy przeciwnicy, wraca wielka Barca!
Gracze wydają się mieć taką mentalność. Też miejmy taki mental.
Jesteśmy kibicami Barcelony i nie mieliśmy, nie mamy, nie będziemy mieli się czego wstydzić.
Majkel34 - seria złote myśli :D
0
Dawać naszym następnych!
2
Poziom żenady miesięcznic smoleńskich jest niebywały.
W najwyższej mierze przez prowokatorów anty-pisowskich.
0
@maroon chodzi raczej o charakter działań, nastawienie ideologiczne.
Ustrój to inna książka ;)
4
Ta niezależność polityczna, materialna i ideologiczna pozwoliła stworzyć coś pięknego w naszej historii. To byli ludzie ukształtowani przez II Rzeczypospolitą. Byli młodzi, dynamiczni, twórczy. Po tych, którzy przeżyli i znaleźli się na emigracji wiemy, jak wspaniałych ludzi straciliśmy. To byli profesorowie w obu Amerykach, Wielkiej Brytanii czy Australii. Ludzie wybitni. I to pokolenie w znacznym stopniu zostało stracone."
Leszek Żebrowski o Ruchu Narodowym w czasie i po II wojnie światowej.
0
Zdziwiony, że piłka do niego trafiła...
Jak we mgle. Beznadzieja.
0
Moder naszą nadzieją :D
1
Podanie stadiony świata.
0
Panu Bogu w okno...
0
Lewandowski w pelerynie niewidce.
1
Jestem dumny z naszych kopaczy!!
Pokazali wolę walki, pazura!
0
@Pedri16Future walka całej reprezentacji, walka za orzełka na piersiach!!
1
TAAAAK!
Nicola jesteś cudowny!!!
Oj piłkarze dzisiaj dają nam powód do dumy! Wreszcie!
1
Lewy robi różnicę. Tak czy inaczej.
Jest jednak o klasę wyżej od reszty drużyny.