1

Mimo szpitala dajemy radę. Mamy szeroki, ciekawy skład, ciekawego trenera.

0

Ano ja mówię o głupocie, co jest opinią.
Ty piszesz o robieniu z siebie idioty i samoedukacji.
Wierz mi, że moja edukacja, wiedza, umiejętność dyskusji jest na swoim miejscu.
Nie uznaję wikipedii, która - i tu mała dygresja pisze o BS jako niemieckich kolaborantach, w kwestiach światopoglądowych, naukowych i historycznych.
Zarzucasz mi coś co robisz sam.
Idiotę robię z siebie według Ciebie, problem polega na tym że jest to Twoja opinia. Szanuje ją, rozumiem i pojmuję.

Subiektywne odczucia nie muszą i najczęściej nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości.

Panie nie obrażaj Pan. Po prostu. Nie zrozumiałeś kontekstu , promujesz pseudonaukę nie mającą nic wspólnego z biologią i mówisz mi o edukacji. Kto tu używa obraźliwych słów, okazuje brak szacunku do drugiej osoby.
Proszę Cię, daj spokój.

W Katowicach, całkiem niedawno odbyła się parada ludzi homoseksualnych, transseksualnych itp.

Także usłyszałem wtedy zarzuty o moim "oczytaniu", byłem wyśmiewany twierdząć - kolejna dygresja uzupełniająca kontekst mojej wypowiedzi,opinii - że lwią część międzywojennego ONR, Narodowej Demokracji stanowiły osoby pochodzenia żydowskiego.
Twierdzenia były na poziomie " i byli gejami".
Wygłaszały je "Anetki z biura".
Taką osobę mi w tej chwili przypominasz.

Pochodzę z rodziny historyków. Ojciec był agentem KW i doktorem historii, matka podobnie. Łaknę wiedzy lecz, mówienie o robieniu z siebie idioty i doedukowywaniu się? To nie do mnie.

0

@misterio jest mężczyzna, jest kobieta. Jest samiec, jest samica.

Wszelkiego rodzaju głupot, mówiących o tym że zaburzenia tożsamości płciowej nie są chorobą/ zaburzeniem emocjonalnym ( bez pogardy dla tych ludzi) mi oszczędź.

To co napisałem tyczy się gatunku ludzkiego. Niezależnie od rasy i pochodzenia.
Always two there are. No more, no less.

2



Krótko. Nie ma nazywania kogoś, kimś kim nie jest ze względu na jego/jej subiektywne odczucia.

1

1

26 września 1939 roku poległ w obronie Warszawy 31 letni porucznik Przemysław Warmiński, zawodnik AZS Poznań, mistrz Polski w tenisie, mistrz Polski w hokeju na lodzie, trener reprezentacji narodowej w hokeju, dziennikarz, publicysta, działacz Młodzieży Wszechpolskiej i ONR.

https://scontent.fpoz5-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/461324200_1411863916405015_6004395570781698594_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=833d8c&_nc_ohc=46HLvQLuO0AQ7kNvgFhJZI5&_nc_ht=scontent.fpoz5-1.fna&oh=00_AYDmvosYv2eNMIzxQcMhjQ6tnteD3irqZlzrVw1noZC9Hw&oe=66FC577D

1

Piątek 27 września. "Dlaczego wolna Polska oddaje hołd Armii Ludowej"?

A przecież to nie była ani armia, ani ludowa. Komunistyczne bojówki, utworzone na żądanie Sowietów, bardzo często składające się z lumpenproletariatu. Mordowali polskich niepodległościowców i ludność cywilną. Ale przez kilkadziesiąt lat (po 1944) promowano ich jako... główną siłę walczącą z Niemcami w okupowanej Polsce.

Prawda jest zupełnie inna. Teraz zaś czerwona propaganda odżywa z udziałem instytucji państwowych!

Leszek Żebrowski.

0

@ViscaelBarca2007 nic dodać nic ująć

2

Joshua powinien skończyć karierę. Piszę to jako jego fan i uważam, że jest lekko niedoceniany wśród kibiców boksu.
Po dzisiejszej walce nie ma sensu jego dalsza kariera.

1

@barcowy1899 chyba tak. Nie podniesie się po tym.

0

Ło matko! AJ został zrównany z ziemią!

1

Luis Figo jest dla mnie najstarszym zawodem świata i nie mówię tu o kamieniarzu.

4

"Bo Polska jest wszystkich Polaków ojczyzną, a nie pewnej elity która sama siebie się mianowała. Dzisiaj też tworzymy państwo bezideowe i skutki będą fatalne. To widzimy."

- kpt. Zbigniew Kulesza ps. "Młot".

2

2

Czuję podobny vibe do tego z sezonu 2008/2009.

1

@Mezocyklon87 mówię o mentalu i bojowym nastroju, a nie o prostackiej arogancji.

1

Drżyjcie wszyscy przeciwnicy, wraca wielka Barca!
Gracze wydają się mieć taką mentalność. Też miejmy taki mental.

Jesteśmy kibicami Barcelony i nie mieliśmy, nie mamy, nie będziemy mieli się czego wstydzić.
Majkel34 - seria złote myśli :D

0

Dawać naszym następnych!

2

Poziom żenady miesięcznic smoleńskich jest niebywały.
W najwyższej mierze przez prowokatorów anty-pisowskich.

0

@maroon chodzi raczej o charakter działań, nastawienie ideologiczne.
Ustrój to inna książka ;)

4

Ta niezależność polityczna, materialna i ideologiczna pozwoliła stworzyć coś pięknego w naszej historii. To byli ludzie ukształtowani przez II Rzeczypospolitą. Byli młodzi, dynamiczni, twórczy. Po tych, którzy przeżyli i znaleźli się na emigracji wiemy, jak wspaniałych ludzi straciliśmy. To byli profesorowie w obu Amerykach, Wielkiej Brytanii czy Australii. Ludzie wybitni. I to pokolenie w znacznym stopniu zostało stracone."

Leszek Żebrowski o Ruchu Narodowym w czasie i po II wojnie światowej.

0

Zdziwiony, że piłka do niego trafiła...
Jak we mgle. Beznadzieja.

0

Moder naszą nadzieją :D

1

Podanie stadiony świata.

0

Panu Bogu w okno...

0

Lewandowski w pelerynie niewidce.

1

Jestem dumny z naszych kopaczy!!
Pokazali wolę walki, pazura!

0

@Pedri16Future walka całej reprezentacji, walka za orzełka na piersiach!!

1

TAAAAK!

Nicola jesteś cudowny!!!
Oj piłkarze dzisiaj dają nam powód do dumy! Wreszcie!

1

Lewy robi różnicę. Tak czy inaczej.

Jest jednak o klasę wyżej od reszty drużyny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?