Majkel34
Dołączył/a: luty 2016
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MessiForeverTheBest przyszłości nie znamy, czyż nie?
1
@MessiForeverTheBest wiesz mówi to o grupach ludzi o całych narodów.
Zwykła prymitywna prowokacja z Twej strony.
11
„Przyszłość należy do tych, co mają ideę, wiarę w nią i zdolność poświęcenia” - Roman Dmowski.
4
Gubi nas ona (bierność) nie tylko jako naród, ale i jako jednostki. Jej to przede wszystkim zawdzięczamy, że wśród nas tak częstym jest zjawiskiem pesymizm, beznadziejność, brak wiary w siebie i w możność życia na lepszy sposób. Trzeba świat znać i rozumieć, a życie samemu urabiać według własnych wymagań. Świat wtedy nie będzie tak brzydki, a życie na nim tak złe, jak to nam się często zdaje. Jest ono tylko twarde dla zniewieściałych próżniaków i bezlitosne dla nie rozumiejących ducha czasu.
Roman Dmowski "Myśli nowoczesnego Polaka"
4
Działania rządu w temacie granicy są beznadziejne. Po prostu kompromitacja.
Fakty oczywiste.
2
I pięknie. Jest wielki!!!
1
Carlos wykończ go już...
2
Carlos to artysta po prostu.
0
To nie jest finał. To jest pogrom.
0
OOOO! Dembele GOAT!
0
Oj obawiam się, że Portugalia wygra. Obym się mylił.
0
Pięknie jak zwykle, Krysia musi piękna być
1
Cristiano pudłualdo xD
1
@fcbarcafan19 bardzo!
1
Cristiano gra? Jakoś go nie widzę na boisku.
3
Mbappe kaleczy.
0
Oj pogubił się xD
0
@BorzyKrzys dokładnie, głupkowate myślenie. Pseudointeligentne i pseudonowoczesne.
3
@okiemtypera_lucaxx95 kto ma kompleks kogo to jest dyskusyjne.
Nie jesteś nowoczesny i cool obrażając rodaków. I dobrze wiesz o czym piszę.
Ja żadnych kompleksów nie mam. Po prostu ten naród jest dla mnie barbarzyński.
Szczególnie wobec nas. Trochę historii, a nie pseudointeligentnych wywodów.
0
@okiemtypera_lucaxx95 obnażasz jedynie swoją arogancję.
2
@okiemtypera_lucaxx95 po prostu cieszy nas przegrana tych barbarzyńców i złodziei somsiadów!!!
1
Ten mecz zostanie klasykiem! Coś wielkiego!
1
Jaki piękny Cristiano Ronaldo xD Pięknie też partaczy
4
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2024/06/normal/1wDZK7LBoaTsC0ztQN2uTLCv3AmwL1Q0.jfif
Tak będzie.
0
Helena! Mam zawał! Szwajcaria grać!!!
Sędzia kalosz.
0
@mekston to swoją drogą, ale najważniejsze żeby somsiad przegrał!!
0
Szwajcario! Wygraj ze Szkopami!
2
@FcPortoFan1999 oficjalnie.
4
Siatkówka to powinien być nasz sport narodowy.
Amen.
0
Mbappe pijany lub niespełna rozumu.