0

@MessiForeverTheBest przyszłości nie znamy, czyż nie?

1

@MessiForeverTheBest wiesz mówi to o grupach ludzi o całych narodów.

Zwykła prymitywna prowokacja z Twej strony.

11

„Przyszłość należy do tych, co mają ideę, wiarę w nią i zdolność poświęcenia” - Roman Dmowski.

4

Gubi nas ona (bierność) nie tylko jako naród, ale i jako jednostki. Jej to przede wszystkim zawdzięczamy, że wśród nas tak częstym jest zjawiskiem pesymizm, beznadziejność, brak wiary w siebie i w możność życia na lepszy sposób. Trzeba świat znać i rozumieć, a życie samemu urabiać według własnych wymagań. Świat wtedy nie będzie tak brzydki, a życie na nim tak złe, jak to nam się często zdaje. Jest ono tylko twarde dla zniewieściałych próżniaków i bezlitosne dla nie rozumiejących ducha czasu.

Roman Dmowski "Myśli nowoczesnego Polaka"

4

Działania rządu w temacie granicy są beznadziejne. Po prostu kompromitacja.

Fakty oczywiste.

2

I pięknie. Jest wielki!!!

1

Carlos wykończ go już...

2

Carlos to artysta po prostu.

0

To nie jest finał. To jest pogrom.

0

OOOO! Dembele GOAT!

0

Oj obawiam się, że Portugalia wygra. Obym się mylił.

0

Pięknie jak zwykle, Krysia musi piękna być

1

Cristiano pudłualdo xD

1

@fcbarcafan19 bardzo!

1

Cristiano gra? Jakoś go nie widzę na boisku.

3

Mbappe kaleczy.

0

Oj pogubił się xD

0

@BorzyKrzys dokładnie, głupkowate myślenie. Pseudointeligentne i pseudonowoczesne.

3

@okiemtypera_lucaxx95 kto ma kompleks kogo to jest dyskusyjne.
Nie jesteś nowoczesny i cool obrażając rodaków. I dobrze wiesz o czym piszę.
Ja żadnych kompleksów nie mam. Po prostu ten naród jest dla mnie barbarzyński.
Szczególnie wobec nas. Trochę historii, a nie pseudointeligentnych wywodów.

0

@okiemtypera_lucaxx95 obnażasz jedynie swoją arogancję.

2

@okiemtypera_lucaxx95 po prostu cieszy nas przegrana tych barbarzyńców i złodziei somsiadów!!!

1

Ten mecz zostanie klasykiem! Coś wielkiego!

1

Jaki piękny Cristiano Ronaldo xD Pięknie też partaczy

0

Helena! Mam zawał! Szwajcaria grać!!!

Sędzia kalosz.

0

@mekston to swoją drogą, ale najważniejsze żeby somsiad przegrał!!

0

Szwajcario! Wygraj ze Szkopami!

2

@FcPortoFan1999 oficjalnie.

4

Siatkówka to powinien być nasz sport narodowy.
Amen.

0

Mbappe pijany lub niespełna rozumu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?