0

@Rewolucja123 ja Muay Thai i boks.

0

Kosztowniak Ministrem Finansów.

Jestem fanem.

Szymon Majewski.

67

La Ramblo, niejednokrotnie dzieliłem się z Wami ważnymi wydarzeniami w swoim życiu.

Tym razem proszę o modlitwę/ życzliwe myślenie o mojej 93 letniej babci, która może nie wyjść żywa z upadku w domu.

Pierwszy raz tracę najbliższą osobę.

1

Lewy to na ten moment drewno.

1

W Barcelonie by strzelił.

0

Pepiczki nas cisną.

0

Jesteśmy dziadami xDDD

0

Co wy robicie? Wy naszą Polskę hańbicie...

2

Usyk nie spękał przed Furym na konferencji prasowej. Nie będzie tak łatwo Furemu wyprowadzić ukraińca z równowagi.

Ba! Fury jest spięty właśnie.

1

@Romario87 owszem!

2

Lewy zasługuje na kuksańca. Tak na opamiętanie.

0

@Compadre zgadzam się. Barcelona jest w moim sercu na dobre i na złe.
Ale to, że jesteśmy średniakami i nie bylibyśmy faworytami nawet w LE jest faktem.

2

Na ten moment jesteśmy dziadami. Barcelona to średniak.
Przykre ale prawdziwe.

4

Xavi nie jest trenerem na miarę Barcelony.

0

Nie skomentuję dzisiejszego meczu, because I got high!

1

Jesteśmy niestety dziadami.

20

Iga w takiej formie wygra pojedynek wzrokowy ze słońcem.

13

Iga>Robert Lewandowski.

7

Iga w top formie jest poza zasięgiem, którejkolwiek tenisistki na świecie.

5

Iga jest wielka, cudowna!!

5

Jedziesz Iga! Nasza dumo!

2

Iga będzie GOATEM. Jej osiągnięcia jak na jej wiek to czysty kosmos.

16

Iga Świątek - nasza narodowa duma!!

2

0



Jakże aktualna piosenka.

9

Wielkości Messiego nie da się oddać złotą piłką. Czymkolwiek.

1

Leo to bezdyskusyjny nr. 1

Fakty oczywiste.

1

@_barti tak było!

0

Top 3 polskich wokalistek w historii naszej muzyki to?
U mnie jest tak:
1. Kasia Kowalska
2.Kasia Stankiewicz
3.Anita Lipnicka

1

@HarveySpecter Ty wiesz co byłoby dla nich policzkiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?