Majkel34
Dołączył/a: luty 2016
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rewolucja123 ja Muay Thai i boks.
0
Kosztowniak Ministrem Finansów.
Jestem fanem.
Szymon Majewski.
67
La Ramblo, niejednokrotnie dzieliłem się z Wami ważnymi wydarzeniami w swoim życiu.
Tym razem proszę o modlitwę/ życzliwe myślenie o mojej 93 letniej babci, która może nie wyjść żywa z upadku w domu.
Pierwszy raz tracę najbliższą osobę.
1
Lewy to na ten moment drewno.
1
W Barcelonie by strzelił.
0
Pepiczki nas cisną.
0
Jesteśmy dziadami xDDD
0
Co wy robicie? Wy naszą Polskę hańbicie...
2
Usyk nie spękał przed Furym na konferencji prasowej. Nie będzie tak łatwo Furemu wyprowadzić ukraińca z równowagi.
Ba! Fury jest spięty właśnie.
1
@Romario87 owszem!
2
Lewy zasługuje na kuksańca. Tak na opamiętanie.
0
@Compadre zgadzam się. Barcelona jest w moim sercu na dobre i na złe.
Ale to, że jesteśmy średniakami i nie bylibyśmy faworytami nawet w LE jest faktem.
2
Na ten moment jesteśmy dziadami. Barcelona to średniak.
Przykre ale prawdziwe.
4
Xavi nie jest trenerem na miarę Barcelony.
0
Nie skomentuję dzisiejszego meczu, because I got high!
1
Jesteśmy niestety dziadami.
20
Iga w takiej formie wygra pojedynek wzrokowy ze słońcem.
13
Iga>Robert Lewandowski.
7
Iga w top formie jest poza zasięgiem, którejkolwiek tenisistki na świecie.
5
Iga jest wielka, cudowna!!
5
Jedziesz Iga! Nasza dumo!
2
Iga będzie GOATEM. Jej osiągnięcia jak na jej wiek to czysty kosmos.
16
Iga Świątek - nasza narodowa duma!!
2
"Ludzie Brygady Świętokrzyskiej NSZ"
Szef wywiadu – mjr Witold Gostomski ps. „Nałęcz”, „Wiktor”, „Hubert” (od 11.08–16.09.1944).
https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/399067443_735596878596114_6867256488589525494_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=HwqDovWEadoAX9v96H_&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=00_AfBqIFbmul3EQaem6txvOfVLCyJjjmc_xS1dp-cfd2VETA&oe=654CDBB1
0
Jakże aktualna piosenka.
9
Wielkości Messiego nie da się oddać złotą piłką. Czymkolwiek.
1
Leo to bezdyskusyjny nr. 1
Fakty oczywiste.
1
@_barti tak było!
0
Top 3 polskich wokalistek w historii naszej muzyki to?
U mnie jest tak:
1. Kasia Kowalska
2.Kasia Stankiewicz
3.Anita Lipnicka
1
@HarveySpecter Ty wiesz co byłoby dla nich policzkiem.