Majkel34
Dołączył/a: luty 2016
10 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To, że ktoś był ofiarą rasizmu i represji nie znaczy, że sam tak nie może postępować.
Izrael w tym momencie pokazuje swój rasizm, ludobójcze zapędy.
Jest to przykre, ale prawdziwe. Nazywajmy rzeczy po imieniu.
9
To co się dzieje w Strefie Gazy to ludobójstwo.
4
@Popitek12 zlituj się proszę xD
0
https://jbzd.com.pl/obr/3401715/klasyka
No cała prawda.
0
@Kgorecki2500 Obecny Kratos byłby wielkim przyjacielem Jezusa. Jeszcze tylko Mimir i jest cudowna ekipa.
7
Wesołych La Ramblo!!
Życzę wszystkim szczęścia i zdrowia,i powrotu potężnej Barcy.
0
Guardiola? Goat!
2
@FcPortoFan1999 jest nieodżałowana :(
4
@FcPortoFan1999 Danuta Holecka...Pjongjang.
Jak Mariusz Max Kolonko...Nowy Jork xD
2
@Kgorecki2500 Niemiec Moskal dwa bratanki. Tak się wtrącę.
4
@Comentateiro psychodela, ufo porno, i alternatywna rzeczywistość. Piękny mózgotrzep. Pis- Psychodela i Schizofrenia.
1
Nie do opisania jest to, jak jesteśmy beznadziejni
1
"Życie narodu nie może być bezładnym jarmarkiem, nieustanną licytacją programów i idei; tym bardziej nie może być jarmarku w duszach ludzkich."
- Wojciech Kwasieborski, polski publicysta i redaktor, działacz przedwojennego obozu narodowego, rozstrzelany przez Niemców w masowej egzekucji w Palmirach w nocy z 20 na 21 czerwca 1940 roku.
3
Jesteśmy beznadziejni niestety.
23
https://img6.dmty.pl//uploads/202312/gallery_1702412127_403728.jpg
Złoto :D
0
To może być największy skandal w historii Sejmu RP.
9
Braun zachował się idiotycznie po prostu. Wstyd.
Kompromituje swoim zachowaniem wszystko w co niby wierzy.
2
@FcPortoFan1999 oj nie teraz. Spadną na dno.
To tylko moja skromna opinia ;)
2
Moim zdaniem w ciągu 2-3 lat PIS zniknie ze sceny politycznej.
I bardzo dobrze by było. Zachowanie Kaczora to dno i 1000000 metrów mułu.
PIS idzie na śmietnik historii! :D
5
PIS co kilka godzin przebija moje najśmielsze oczekiwania, wyobrażenia dotyczące żenady, groteski.
Co kilka godzin.
0
Kaczyński nie ma już więcej siły. Kompletnie nieobecny, powolny, śpiący. On nie ma już więcej siły na bycie prawdziwym liderem. Nawet w Pis-ie.
0
Dźwiga mi się już tym jego peplaniem bez sensu.
2
Vateusz zejdź już ze sceny!
1
Poziom żenady PIS-u jest ogromny.
9
Przyjemnie się ogląda Pis-owców odrywanych od koryta.
Słychać wycie - znakomicie.
0
Braun Sigma male!
0
Jest i Rychu :D
Swetrus Maximus.
2
Niech oni całkowicie znikną z naszej sceny politycznej.
1
Dziś wielki dzień. Koniec Kaczyńskiego i Pisu :)
2
Vateusz chyba leków zapomniał.