0

To, że ktoś był ofiarą rasizmu i represji nie znaczy, że sam tak nie może postępować.
Izrael w tym momencie pokazuje swój rasizm, ludobójcze zapędy.

Jest to przykre, ale prawdziwe. Nazywajmy rzeczy po imieniu.

9

To co się dzieje w Strefie Gazy to ludobójstwo.

4

@Popitek12 zlituj się proszę xD

0

0

@Kgorecki2500 Obecny Kratos byłby wielkim przyjacielem Jezusa. Jeszcze tylko Mimir i jest cudowna ekipa.

7

Wesołych La Ramblo!!
Życzę wszystkim szczęścia i zdrowia,i powrotu potężnej Barcy.

0

Guardiola? Goat!

2

@FcPortoFan1999 jest nieodżałowana :(

4

@FcPortoFan1999 Danuta Holecka...Pjongjang.
Jak Mariusz Max Kolonko...Nowy Jork xD

2

@Kgorecki2500 Niemiec Moskal dwa bratanki. Tak się wtrącę.

4

@Comentateiro psychodela, ufo porno, i alternatywna rzeczywistość. Piękny mózgotrzep. Pis- Psychodela i Schizofrenia.

1

Nie do opisania jest to, jak jesteśmy beznadziejni

1

"Życie narodu nie może być bezładnym jarmarkiem, nieustanną licytacją programów i idei; tym bardziej nie może być jarmarku w duszach ludzkich."

- Wojciech Kwasieborski, polski publicysta i redaktor, działacz przedwojennego obozu narodowego, rozstrzelany przez Niemców w masowej egzekucji w Palmirach w nocy z 20 na 21 czerwca 1940 roku.

3

Jesteśmy beznadziejni niestety.

0

To może być największy skandal w historii Sejmu RP.

9

Braun zachował się idiotycznie po prostu. Wstyd.

Kompromituje swoim zachowaniem wszystko w co niby wierzy.

2

@FcPortoFan1999 oj nie teraz. Spadną na dno.

To tylko moja skromna opinia ;)

2

Moim zdaniem w ciągu 2-3 lat PIS zniknie ze sceny politycznej.

I bardzo dobrze by było. Zachowanie Kaczora to dno i 1000000 metrów mułu.
PIS idzie na śmietnik historii! :D

5

PIS co kilka godzin przebija moje najśmielsze oczekiwania, wyobrażenia dotyczące żenady, groteski.

Co kilka godzin.

0

Kaczyński nie ma już więcej siły. Kompletnie nieobecny, powolny, śpiący. On nie ma już więcej siły na bycie prawdziwym liderem. Nawet w Pis-ie.

0

Dźwiga mi się już tym jego peplaniem bez sensu.

2

Vateusz zejdź już ze sceny!

1

Poziom żenady PIS-u jest ogromny.

9

Przyjemnie się ogląda Pis-owców odrywanych od koryta.
Słychać wycie - znakomicie.

0

Braun Sigma male!

0

Jest i Rychu :D
Swetrus Maximus.

2

Niech oni całkowicie znikną z naszej sceny politycznej.

1

Dziś wielki dzień. Koniec Kaczyńskiego i Pisu :)

2

Vateusz chyba leków zapomniał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?