0

@Kidd Chłopie nie bierz wszystkiego na serio. Wiadomo, że pozbycie się wszystkich jest niemożliwe. Zobrazowałem po krótce jak to wygląda i na kogo można liczyć w następnych 5-7 latach, a kto jest do odpalenia w najbliższej przyszłości.

11

@JimMorrisonFCB Zostawiajac ich nic się w tym klubie nie zmieni, choćby i tutaj Guardiola znów wrócił. Mam powoli dość już oglądania tych samych schematów.

33

Przeanalizowałem sobie naszą kadrę i doszedłem do wniosku, że Neto, Pique, Lenglet Alba, Roberto, Umtiti, Firpo, Busquets, Pjanić, Puig, Coutinho, Fernandes, Griezmann, Braithwaite, Dembele, Trincao OUT.

Zostaje Ter Stegen, Dest, Araujo, Pedri, De Jong, Messi i Fati. Ktoś za? ;)

0

@Wossi61FCB Tak, dużego transferu i sprzedaży wielu zawodników. Połowa z nich nigdzie się nie ruszy.

4

@Wossi61FCB A teraz się budzimy ;)

4

@PolskiBarcelonista10 Nie, to inne rozgrywki.

10

@Messibestplayerintheworld Wściekłym to można było być po Granadzie, po Levante to już pełny luz ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@kaamil1910 liczą, liczą.

22

@DanielOOL a może i mają lepiej? Promują tym samym ofensywny styl i chęć kreowania kolejnych okazji mimo prowadzdnia np. 3-0. Wcale nie jest to chore

1

@SuperPatsonFCB zależy raczej od miejsca gdzie jesteśmy. W miastach podobno mnóstwo terminów, na wsiach gorzej. Kolega w robocie czekał ok. 1,5 tygodnia

0

@gontex nie musisz dziś, w dowolnym momencie możesz

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

15

@FanFcBarcy otóż i to może nie wystarczyć :)

3

48

I niech tak zostanie. Amen.

2

@4drian0 Rozmiar logo wskazuje, że to produkt z rangi exclusive

1

@Katalonbar Barca-Atleti w C+ Premium.

10

Ferguson 49 tytułów, Pep 30. Kto wie...

2

@YeastMoss Wiadomo, że pierwsza z opcji ;) Po latach doceniam futbol taktyczny, ale tutaj zgoda ;)

1

@YeastMoss Oglądałem jedne i drugie, bo nigdy nie wiedziałem na które akurat trafię.

1

@Bacek700 Jasne, że młodzi "odpływają" z futbolu. Ale żeby ich zaczęcić to trzeba uderzyć chyba jednak w innym kierunku. Wyeliminujmy z futbolu dogrywki, gdzie to one się tak naprawdę utrapieniem futbolu. Znieśmy przepis o "ważniejszych" bramkach na wyjeździe. Zlikwidujmy niepotrzebne rozgrywki jak trzecie rozgrywki europejskie, które mają być od nowego sezonu, niepotrzebne Superpuchary Europy, bo to tak naprawde właśnie jest niepotrzebne. Liga + puchar krajowy + dwa puchary europejskie oraz dla reprezentacji tylko i wyłącznie dwa turnieje MŚ i Euro/Copa America.

56

W całej tej wojence przewinął się jeden wątek, który mnie w sumie zastanowił. Mianowicie jeden z argumentów jaki miał przemawiać za reformą jest to, że młodzi ludzie w coraz mniejszym stopniu interesuja się futbolem. Co planowano by zmienić? Skrócić mecze, bo "są za długie". Poważnie? Niespełna 2h włącznie z przerwą to jest tak dużo? Nie dla takich reform.

11

@arasz1819 Rozejdzie się po kościach. Perez to wysoka półka nawet dla UEFA.

1

@TheHeisenberg Kolejny jest Manchester City. Skończy się to wszystko szybciej niż zaczęło.

0

@Brashearr bo patrząc po reakcjach w mediach i tym co się słyszy tak to wygląda

26

Czyli mamy w zasadzie wojnę 12 klubów założycieli vs UEFA, FIFA, ligi krajowe, kibice, rządy państw. Człowiek myślał, że będzie emocjonował się końcówką sezonu, a tu owszem, ale mamy wojnę w piłce jakiej jeszcze nie było. Pięknie pokazuje to jakimi markami są kluby założycielskie i futbol kręci się tak naprawdę wokół nich.

2

@tomono Nie sądzę. Obstawiam, że skończy się mimo wszystko kompromisem, ale z wiekszą kasą dla gigantów.

1

@Mns21 mi się już dawno znudził. Faza grupowa to zwykłe nudy, od samego początku gdyby grano systemem pucharowym byłoby idealnie

5

@Kettger albo Barcelona, albo Blaugrana ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?