3

Czekając na mecz tak mnie naszło i zastanawiam się jak ta nieskazitelna UEFA za wszelką cenę stara się odizolować politykę od sportu, a sama tego do końca nie stosuje. W początkowej fazie LM nie mogą grać ze sobą chociażby zespoły ukraińskie przeciwko rosyjskim. Nie wydaje wam się to przynajmniej dziwne?

5

Można być jedynką rankingu, można mieć na nazwisko Djokovic, można być 18krotnym zwycięzcą turniejów wielkoszlemowych, ale gdy przychodzi Paryż i walka vs Nadalowi to i tak za mało

1

@Barca_Big_Moment Nadal wygląda dalej dobrze, ale to nie jest jego prime. Obstawia, że sięgnie po tytuł, ale nie będzie to jednostronny pojedynek.

1

@DaPidejpi W tenisa od czasu do czasu ;)

3

@DaPidejpi
tenis, F1, golf, snooker

7

Ciekawe jak tam humory prezesów zespołów, które się "wycofały" z Superligi ;)

0

@PatrychoO "Ludzie potrzebują rutyny i poczucia bezpieczeństwa, jakie daje powtarzanie tych samych czynności. Mam uporządkowane w głowie rzeczy, które uważam za ważne i z moją przedmeczową rutyną jest dokładnie tak samo. Staram się każdego dnia idealnie ją odtwarzać. To daje mi pewność siebie i spokój umysłu "

Wyjaśnienie samego Rafy ;)

0

@Ali094 przecież jest od dawna i zero zmian

0

@Encore Kto by się spodziewał ;)

2

@mike78 kluby doskonale to wiedzą. Dziennikarze po prostu wymyślalą bzdury, bo pusrych kartek w gazecie nie będą sprzedawać

0

@baster82 O 21 na głównej arenie

5

@mekston Wydaje mi się, że tak. Sam przepraszał zespół

7

Jal to było, robią wszystko żeby wygrał Hamilton :)

7

Jak jestem od lat za Hamiltonem to wspólczuje Maxowi.

1

@Bocheno1 tak, rocznie

18

Na Zgromadzeniu socios ma zostać omówione otwarcie się Barcelony na socios i ułatwienie im zostanie właśnie socio. Wystarczyłaby rejestacja online i opłacenie składki 185 euro. Ciekawi mnie ilu z Was byłoby chętnych. Ja szczerze mówiąc dołączyłbym bez wahania.

8

Oglądanie Igi to czysta przyjemność jak niegdyś Barce Guardioli. Dziewczyna ma wszystko żeby być jedynką. Pytanie nie jest czy, tylko kiedy.

0

@Volk pewnie, że tak

2

@Pilka_jest_okragla Ale jak grać jak prezes wystawia Ci do składu Puiga :)

0

@Arczek2001 Nie jest to wszystko bez powodu. Spróbuj teraz pozbyć się tego Braithwaite'a z jego kontraktem

4

Jakiś pan lub pani będzie bez premii w tym miesiącu za omyłkowe fichado Kuna i Erica.

85

To można skomentować tylko zwykłym xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Wczorajszy mecz jasno pokazał, że można wygrać LM nie mając napastnika. Werner bardziej mem, aniżeli wartość dodana do tej ekipy. Barcelona nie liczy się na arenie europejskiej, bo obrona to ser szwajcarski i przyjście samego Garcii z Emersonem niczego nie zmieni. Potrzeba wymienić całą linię defensywną.

0

@Encore Są mocni, ale wg mnie to taki jednoroczny wyczyn.

2

@Encore Dokładnie jak 7 drużyna LL pokonała wicemistrza Anglii ;)

21

@Vempers Z Koemanem

18

Co sądzicie nt. pójścia Laporty, Agnellego i Pereza jednak na dalszą wojnę z UEFA?. Ja mimo wszystko cieszę się, że nie zostaliśmy miękkimi fajami jak pozostali i nie godzimy się na żadne kary.

4

@itmustbejoke Warto. Gdybym miał 10 mln chciałbym kolejne 10 ;)

2

@beny159 Bodajże maksymalnie zawodnicy do 23 roku życia plus trzech może być starszych

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?