Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@LaRoja Czy my tych fundamentów nie budujemy już od poprzedniego sezonu, ale jakoś nam nie wychodzi?
2
@cold_play Dzięki!
0
@MarFan Śmieszy mnie takie podejście do tematu. Ciekawe czy ty gdybyś był na miejscu Bartomeu (nie bronię go) wpisałałbyś mu 1 mld klauzuli. Przypomnę, że na taki układ musi zgodzić się też piłkarz. ;) Na tamte czasy 222 mln wydawały się gigantycznymi pieniędzmi i nikt w Europie nie spodziewał się, że jakikolwiek klub będzie w stanie tyle zapłacić za piłkarza. Rynek transferowy zmienił się właśnie po tym transferze.
56
@koksik2700 Ta dwójka w momencie przyjścia miała dawać perspektywy. Coutinho przychodził jako gwiazda, Dembele jako wielka przyszłość. Sam sobie odpowiedz czy cieszyłeś się z ich przyjścia. 90% kibiców przypuszczam, że była za. Mi chodzi o zawodników pokroju Braithwaita, Luuka, Digne, Murillo i kilkunastu innych, którzy sami do dziś pewnie nie wiedzą jak to się stało, że wylądowali w Barcelonie. Czy Luuk de Jong da coś cokolwiek temu klubowi? Nie. Czy wiedziałem to przed jego przyjściem? Tak. Skoro ja to wiem, wiedzą to inni, to dlaczego nie wie tego dyrektor sportowy?
41
Właśnie obejrzałem stanowskisko "jak nisko upadnie Barcelona" i trzeba przyznać, że Stanowski trafia w sedno. To jakie pieniędze przepalono na średniaków, którzy nigdy nie powinni się w tym klubie znaleźć, a co najwyżej w roli widza na trybunach to jest nie do wytłumaczenia. Żaden z transferów OUT nie znalazł później miejsca w topowym klubie, to wiele mówi, a w zasadzie wszystko.
5
@Katalonbar Fajnie, że chociaż Legia nie przynosi nam obecnie wstydu. Ja lokalnie za Ruchem Chorzów, ale w EP zawsze trzymam kciuki za wszystkie polskie kluby ;)
0
Czysto hipotetycznie. Wolicie 3. miejsce i LE czy 4. i koniec pucharów?
19
A może by tak przeprosić się z Pimientą?
16
Czasy, gdy jeszcze walczyliśmy do ostatnich minut...
3
@RonaldoR9 Milan też przekręcony. Var varem, a sędziowie dalej widzą to co chcą widzieć.
26
Getafe z bilansem 0-0-6. Ale przykro. ;)
40
Na następną konferencję na miejscu dziennikarzy bym po prostu nie przyszedł. Tak dla zachowania równowagi.
14
@Kengo Jak można było doprowadzić do sytuacji, w której w kadrze ma się trzech skrzydłowych na dwie pozycje?
1
@Pawlak1992 Ale jakie Ty chcesz transfery? Młodzi muszą się ograć. Choćby tu przyszedł Mbappe z De Bruyne to się nic zmieni.
0
@kkbarca Nie byłbym tego taki pewny.
0
@LeoMessiah Zapytaj Koemana.
51
Długa droga do odbudowania klubu...
0
@Bobo25 Tak właśnie jest, 0.0 ;)
49
Dziś Ronald Koeman pokaże Julianowi Nagelsmannowi co to jest wielka FC Barcelona. ;) Miłego dnia.
3
@Woland10 Mecz Urugwaju zakończył się wczoraj rano, a dziś Araujo miałby być już w Barcelonie i grać z Sevillą. Dlatego. Takich zawodników jest rzecz jasna więcej.
39
Taką reprezentacje chce się oglądać
9
Chciałbym poznać nazwisko na konferencji, kto wymyślił tego De Jonga.
1
@adrian89 Tak, wypożyczyli z opcją kupna.
45
Po tym co się wczoraj wydarzyło to trzeba mieć nadzieje, że odbuduje się Coutinho. Najsłabszy skład od 15 lat.
13
Sprzedajmy Emersona, zostawmy Umtitiego i Lengleta. Chyba nie tak to miało wyglądać. Miała być rewolucja, a jest zwykła kompromitacja.
2
@damian.09 4. kolejka jest już podana oprócz dwóch meczów. Za kilka dni 5. kolejka też będzie.
22
@IronSanHybrid Szkoda, że to niszczy mu karierę.
1
@don'T.R.I.P.e Ze względu na wyjazd zawodników na reprezentacje do Ameryki.
0
Z Sevillą, mecz 4. kolejki przełożony. Jak tak na szybko patrzę to pierwszy możliwy termin chyba w grudniu...
39
W City Ronaldo, w Realu Mbappe, w PSG Messi, a w Barcelonie Braithwaite.