0

@clyde Jestem z ulubionych filmów, świetny ;)

2

@PatrychoO dziś tak właśnie będzie :)

84

Przeboleje jakoś ewentualne zwycięstwo Anglików, ale niech Leo dziś w nocy to wygra. Po prostu na praktycznie koniec kariery mu się to należy.

112

@Ali094 idź i powiedz swojemu szefowi, że masz firmę w sercu i chcesz by obniżył twoje wynagrodzenie o 80%.

5

@Michael24 Monopolista mówisz? Monololista podyktuje taką cene, że ludzie zapragną konkurencji

1

@tomek8756 Każdy tylko nie Anglicy.

22

@Herato Genialny ruch Górnika. I przede wszystkim wielki szacunek do Lukasa

3

@FCB24 Po 10 latach pracy liczonych razem ze szkołą jest 26 dni urlopu.

17

@Tomo1989 To co się dzieje dziś w klubie to skutki poprzednich włodarzy.

30

Jeszcze jedna kadencja Bartomeu w roli prezesa i klub można by rozwiązać. Idealny obraz desperacji, gdy chce się dosłownie wyrzucić piłkarzy, którzy mimo wszystko są warci jakiś pieniędzy.

4

@Ghotti Najlepiej obu.

6

I kolejne 5M więcej wart Braithwaite :)

6

@hayek Nie, na pewno nie ;)

0

@BarcaInfo Poniesie ze 3 porażki i równie pięknie pożegnają.

42

Najlepszy transfer na sezon 21/22!

37

Cały terminarz ligowy 2021/22 dostępny pod https://www.fcbarca.com/la-liga/terminarz

4h pracy i dodane 380 meczów ;)

1

@Kgorecki2500 Done deal.

0

@Vebrol Z tego co gdzieś mi się przewinęło to Laporta o przywróceniu "normalności" mówił w okolicach bodajże 3 lat

10

@JimMorrisonFCB Ambasador klubu w USA. Wszystko układa się w całość, a pogra w tym czasie w Interze Miami.

2

@Bykunn Mając Laporte za sterami jestem akurat o to spokojny. Wie ile może zaoferować.

14

Niecałe 27 godzin do zakończenia kontraktu Leo Messiego, a na Rambli dyskusja o jakimś Euro...

Jutro pewnie będzie oficjalka o przedłużeniu kontraktu. Oby. :)

2

@IronSanHybrid Od '92 to jednak sporo osób to wiedziało. Nie jesteś pierwszy :)

2

@Janiama 2-1 dla Ukrainy

1

@barcelonaLM Gorzej, jeden z nich dalej jest w klubie i nie zanosi się na zmianę.

7

Już padło więcej goli niż 5 lat temu, a pozostało do końca 9,5 meczu. Świetny turniej mimo wielu obaw.

2

Koeman by się przydał...

36

De Ligt z Lengletem to byłby idealny duet w Barcelonie :)

1

@VeB 1899 Dobra, chyba faktycznie macie racje, mój bląd :)

1

@GeneralXavi Nie, bez obaw :)

0

@vangoor Nie bardzo. Jak ocenisz czy piłka opuściła boisko jeśli jest w powietrzu? Przecież to jest nie do ocenienia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?