Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@clyde Jestem z ulubionych filmów, świetny ;)
2
@PatrychoO dziś tak właśnie będzie :)
84
Przeboleje jakoś ewentualne zwycięstwo Anglików, ale niech Leo dziś w nocy to wygra. Po prostu na praktycznie koniec kariery mu się to należy.
112
@Ali094 idź i powiedz swojemu szefowi, że masz firmę w sercu i chcesz by obniżył twoje wynagrodzenie o 80%.
5
@Michael24 Monopolista mówisz? Monololista podyktuje taką cene, że ludzie zapragną konkurencji
1
@tomek8756 Każdy tylko nie Anglicy.
22
@Herato Genialny ruch Górnika. I przede wszystkim wielki szacunek do Lukasa
3
@FCB24 Po 10 latach pracy liczonych razem ze szkołą jest 26 dni urlopu.
17
@Tomo1989 To co się dzieje dziś w klubie to skutki poprzednich włodarzy.
30
Jeszcze jedna kadencja Bartomeu w roli prezesa i klub można by rozwiązać. Idealny obraz desperacji, gdy chce się dosłownie wyrzucić piłkarzy, którzy mimo wszystko są warci jakiś pieniędzy.
4
@Ghotti Najlepiej obu.
6
I kolejne 5M więcej wart Braithwaite :)
6
@hayek Nie, na pewno nie ;)
0
@BarcaInfo Poniesie ze 3 porażki i równie pięknie pożegnają.
42
Najlepszy transfer na sezon 21/22!
37
Cały terminarz ligowy 2021/22 dostępny pod https://www.fcbarca.com/la-liga/terminarz
4h pracy i dodane 380 meczów ;)
1
@Kgorecki2500 Done deal.
0
@Vebrol Z tego co gdzieś mi się przewinęło to Laporta o przywróceniu "normalności" mówił w okolicach bodajże 3 lat
10
@JimMorrisonFCB Ambasador klubu w USA. Wszystko układa się w całość, a pogra w tym czasie w Interze Miami.
2
@Bykunn Mając Laporte za sterami jestem akurat o to spokojny. Wie ile może zaoferować.
14
Niecałe 27 godzin do zakończenia kontraktu Leo Messiego, a na Rambli dyskusja o jakimś Euro...
Jutro pewnie będzie oficjalka o przedłużeniu kontraktu. Oby. :)
2
@IronSanHybrid Od '92 to jednak sporo osób to wiedziało. Nie jesteś pierwszy :)
2
@Janiama 2-1 dla Ukrainy
1
@barcelonaLM Gorzej, jeden z nich dalej jest w klubie i nie zanosi się na zmianę.
7
Już padło więcej goli niż 5 lat temu, a pozostało do końca 9,5 meczu. Świetny turniej mimo wielu obaw.
2
Koeman by się przydał...
36
De Ligt z Lengletem to byłby idealny duet w Barcelonie :)
1
@VeB 1899 Dobra, chyba faktycznie macie racje, mój bląd :)
1
@GeneralXavi Nie, bez obaw :)
0
@vangoor Nie bardzo. Jak ocenisz czy piłka opuściła boisko jeśli jest w powietrzu? Przecież to jest nie do ocenienia.