Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub_87 Fati, Pedri i Araujo
68
Zawsze śmialiśmy się, gdy ktoś pisał "sprzedać wszystkich, kupić wszystkich", ale doszliśmy naprawdę do tej kuriozalnej sytuacji. Obecnie do gry na poziomie Barcy to nadaje się może 3-4 piłkarzy
1
@Survier BarcaTV
1
@TheNekro94 nie sport, tylko sędziowie
10
Największe złodziejstwo w historii w F1
39
Ibrahimovicia albo się kocha albo nienawidzi. Ale futbol bez niego, gdy skończy karierę naprawdę będzie stratny
4
@Hubert102 Prawe skrzydło
1
@Bartek22 30 goli w 123 meczach. Absolutny top skrzydłowy.
6
@FCBMati10 Odejście Dembele nie będzie bombą, a zbawieniem.
0
@Pablo83lbn ile tu jest pieniędzy... Cudo
4
@TheNekro94 Jeśli kupujesz Griezmanna, bo cena rynkowa, ale jest kompletnie niepotrzebny to o jakim szczęściu mówimy? Dembele powinien być 2 lata temu sprzedany, Coutinho to samo. Ale ślepa wiara, że się odbuduja doprowadza nas do momentu w której odejdą za darmo.
2
@Geble Dzięki, ale nie zapłacę ani złotówki za przerwy w transmisji tak jak było w meczu Bayernu i BVB
3
Komentarz usunięty przez użytkownika
56
Pretensje można mieć do Bartomeu, ale chcę tylko przypomnieć, że to socios go sobie sami wybrali.
8
@JohnnyBarca Mało tego, w prime'ie Barcelona była znacznie lepsza niż Bayern czy to gdy wygrywał LM czy obecnie...
7
Przynajmniej bez blamażu w 1/8. Pora się otrząsnąć w lidze, bo za chwilę w przyszłym roku LM w ogóle nie będzie
1
@dasouzar11 Tak ;)
1
@Odcinkowy Nie, nie. Z Liverpoolem graliśmy w 2000/01 i 2001/02
3
@Bobo25 Dokładnie, sezon wcześniej było 6. miejsce w lidze
7
Po 18 latach znów mamy szansę wrócić do dawnego Pucharu UEFA. Ktoś pamięta sezon 2003/04? ;) Miłego dnia wszystkim.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
19
@AmigoBlancos Kolej rzeczy. Nie zawsze można być na topie. Teraz są gorsze czasy, a za jakiś czas wrócimy na szczyt
39
Niektórzy tutaj zachowują się jakby oglądali pierwszy wyścig F1 w życiu. To co zrobił Max na przestrzeni całego wyścigu to jest zwykłe granie nie fair i pójście po trupach do celu. Chcesz oddać pozycję to zjeżdżasz na bok toru, a nie bawisz się w gierki. Max gra nieczysto i dzisiaj za to zapłacił. A zapłaci największą cenę za tydzień
3
@MesQueUnClub96 gdyby jeździł czysto i nie opuszczał toru,nie musiałby nic oddawać
0
@Zawsze_Wierny gdyby do tego doszło przypuszczam że odebrano mu tytuł, nie ma mowy o takiej zagrywce
3
@Kapitan hawk liczba zwycięstw
9
Hamilton za tydzień z tytułem. Fenomenalna walka.
55
Jeśli ktoś myśli, że jeśli zagramy w LE i na luzie ją wygramy to chcę tylko przypomnieć, że do rozegrania będzie 9 meczów i trzeba wyeliminować 4 rywali w dwumeczu i piątego pokonać w finale. Miłego dnia.
3
@Rastafarnianin AC Milan?
3
@RobiS Breaking Bad i Prison Break