0

@Hartge Chyba nigdy

0

@tbas Mecz się jeszcze nie skończył...

71

Czy tylko ja nie mam kompletnie pretensji do Gaviego za ten faul? Wolę zdecydowanie takie zachowanie, gdzie 17-latek jako jeden z nielicznych ma jaja i walczy ile tylko ma sił w nogach i tlenu w płucach niż spacerowanie Depaya chociażby. Przemotywowanie zawodnika ma dostrzec trener i go zdjąć, żeby własnie unikać takich sytuacji. Za to ponosi odpowiedzialność Xavi.
Który to już mecz, gdzie zadawala nas jednobramkowe prowadzenie i się bronimy? Czyli robimy dokładnie to, czego nie umiemy robić.

0

@Murazor Chłopak wchodzi do dorosłego futbolu. Zdarza się, Pique stary wyga i też powinno go już nie być.

21

Abde miał piłkę na skończenie meczu, można podziękować.

2

Barcelona umie chociaż raz zamknąć mecz jak ma rywala na tacy?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Uukasz_93 Co takiego złego zrobiła ta Granada? Grają na ile potrafią, nie ma większej brutalności. Całkiem dobry zespół.

1

@koksik2700 Ja w maju albo czerwcu kupiłem 5 ton ekogroszku po 780 zł, dzisiaj dokładnie ten sam, u tego samego producenta 1429 zł. Pluje sobie w brodę, że nie kupiłem z 20 ton ;D

0

@Rewolucja123 Trzeba czekać na odejścia.

1

@RivaldoVitorBorba ja bym rozszerzył postulat i ogólnie zastosował to na cały alkohol, bo niedługo tylko to nam pozostanie :)

1

@Bobo25 2 razy.

8

Ciekawe kiedy rozegramy mecz z Rayo... miał być 18-20 stycznia, ale wtedy gramy PK z Athletikiem. Real grał awansem, a Atleti gra 16 lutego.

15

@Michael24 Odbije się na każdym obywatelu. Zobaczysz ceny w sklepach.

2

@TheNekro94 było jasne co i jak. A że Djoko myśli że jest większy niż reszta obywateli to się pomylił

4

@Cwaniak4 gdy po ostatnim gwizdku wynik wskazuje, że przegrali

8

Za chwilę Dembele na ratunek i zapłaćmy mu 40 baniek

1

@ściah Szefie, ja mam tylko jedno pytanie. Kiedy wróci Neymar? ;)

24

Przyznam że czekam na jutrzejszy mecz jak gdybyśmy grali co najmniej finał PK. Młodzież sprawia,że jest radość z kibicowania i mimo że nie wszystko wychodzi tak jakbyśmy tego oczekiwali, ale są postępy i idziemy małymi krokami do przodu

1

@TheBigShow kilkasz odbierz paczkę, wpisujesz numer telefonu i kod. Koniec

1

Le cabaret to jest mało powiedziane

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Tomo_95 sam bym chciał to wiedzieć, ale w wyniku nie ma informacji :) w każdym razie czuję się tak samo dobrze jak przed zakażeniem :)

0

@MysticCat spokojnie, ja już drugi raz i jeszcze broni też nie składam :)

0

@Emhyr błąd flashscore

10

@hayek każdy ma, a że większość pod warstwą tłuszczu to inna sprawa :)

9

Atleti, dziękujemy!

11

Fani są zagorzali? Musiałby wybrać się na mecz Crveny czy Partizana

17

Dokładnie połowa sezonu za nami, a najlepszy strzelec ma 8 bramek z czego 3 to karne. Drugi ma 4 i nie pamiętam, kiedy ostatnio był na boisku. Wczoraj do czołówki elitarnych strzelców dołącył Luuk z 2 golami, zrównując się z Pique, Araujo, Coutinho, Roberto i Braithwaitem (!).
Jeden wielki dramat w ataku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?