Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hartge Chyba nigdy
0
@tbas Mecz się jeszcze nie skończył...
71
Czy tylko ja nie mam kompletnie pretensji do Gaviego za ten faul? Wolę zdecydowanie takie zachowanie, gdzie 17-latek jako jeden z nielicznych ma jaja i walczy ile tylko ma sił w nogach i tlenu w płucach niż spacerowanie Depaya chociażby. Przemotywowanie zawodnika ma dostrzec trener i go zdjąć, żeby własnie unikać takich sytuacji. Za to ponosi odpowiedzialność Xavi.
Który to już mecz, gdzie zadawala nas jednobramkowe prowadzenie i się bronimy? Czyli robimy dokładnie to, czego nie umiemy robić.
0
@Murazor Chłopak wchodzi do dorosłego futbolu. Zdarza się, Pique stary wyga i też powinno go już nie być.
21
Abde miał piłkę na skończenie meczu, można podziękować.
2
Barcelona umie chociaż raz zamknąć mecz jak ma rywala na tacy?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Uukasz_93 Co takiego złego zrobiła ta Granada? Grają na ile potrafią, nie ma większej brutalności. Całkiem dobry zespół.
1
@wasylinho1 https://www.laliga.com/fichajes?competition=laliga-santander
Póki co nie ma.
1
@koksik2700 Ja w maju albo czerwcu kupiłem 5 ton ekogroszku po 780 zł, dzisiaj dokładnie ten sam, u tego samego producenta 1429 zł. Pluje sobie w brodę, że nie kupiłem z 20 ton ;D
0
@Rewolucja123 Trzeba czekać na odejścia.
1
@RivaldoVitorBorba ja bym rozszerzył postulat i ogólnie zastosował to na cały alkohol, bo niedługo tylko to nam pozostanie :)
1
@Bobo25 2 razy.
8
Ciekawe kiedy rozegramy mecz z Rayo... miał być 18-20 stycznia, ale wtedy gramy PK z Athletikiem. Real grał awansem, a Atleti gra 16 lutego.
15
@Michael24 Odbije się na każdym obywatelu. Zobaczysz ceny w sklepach.
2
@TheNekro94 było jasne co i jak. A że Djoko myśli że jest większy niż reszta obywateli to się pomylił
4
@Cwaniak4 gdy po ostatnim gwizdku wynik wskazuje, że przegrali
8
Za chwilę Dembele na ratunek i zapłaćmy mu 40 baniek
1
@ściah Szefie, ja mam tylko jedno pytanie. Kiedy wróci Neymar? ;)
24
Przyznam że czekam na jutrzejszy mecz jak gdybyśmy grali co najmniej finał PK. Młodzież sprawia,że jest radość z kibicowania i mimo że nie wszystko wychodzi tak jakbyśmy tego oczekiwali, ale są postępy i idziemy małymi krokami do przodu
1
@TheBigShow kilkasz odbierz paczkę, wpisujesz numer telefonu i kod. Koniec
1
Le cabaret to jest mało powiedziane
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Tomo_95 sam bym chciał to wiedzieć, ale w wyniku nie ma informacji :) w każdym razie czuję się tak samo dobrze jak przed zakażeniem :)
0
@MysticCat spokojnie, ja już drugi raz i jeszcze broni też nie składam :)
0
@Emhyr błąd flashscore
10
@hayek każdy ma, a że większość pod warstwą tłuszczu to inna sprawa :)
9
Atleti, dziękujemy!
11
Fani są zagorzali? Musiałby wybrać się na mecz Crveny czy Partizana
17
Dokładnie połowa sezonu za nami, a najlepszy strzelec ma 8 bramek z czego 3 to karne. Drugi ma 4 i nie pamiętam, kiedy ostatnio był na boisku. Wczoraj do czołówki elitarnych strzelców dołącył Luuk z 2 golami, zrównując się z Pique, Araujo, Coutinho, Roberto i Braithwaitem (!).
Jeden wielki dramat w ataku.