Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@SuperPatsonFCB Też się obawiam, że to może nadszarpnąć później jego wizerunek na koniec. Piłkarzem był fenomenalnym, ale czy każdy genialny piłkarz będzie znakomitym trenerem? No właśnie. Na pewno jakiś plan na ten zespół ma. Trzeba ryzykować, nie mamy innego wyjścia. Żaden topowy trener tu nie przyjdzie, bo nawet nie ma kasy na jego opłacenie. Zresztą nawet topowy trener nie ma gwarancji sukcesu, bo tu po jednym gorszym meczu jesteś mieszany z błotem. Nie ma miejsca na porażki. Tu liczą się nie tylko wyniki, ale i styl.
0
@poskus Nie poratujemy
0
I kto to mówi...
17
Czlowiek wstaje do roboty i jaka miła niespodzianka na głównej :)
36
Jeszcze tylko oklep od Benfiki i można zacząć przygotowania do nowego sezonu
0
@MSN30 chaczapuri ;D
7
Ktoś myśli co w przypadku gdy socios nie przegłosują Espai Barca? Ta inwestycja to chyba jedyna możliwość do odbudowy klubu. Trzeba liczyć się też ze sprzedażą naming rights do Camp Nou. To powinno być już zrobione dawno temu.
2
@dafik85 Ostatnie zwycięstwo 2.03.2019. 2,5 roku bez triumfu, masakra. W dodatku 3 ostatnie klasyki to porażki.
2
@macio_944 według mnie jeśli przetrwał do dzisiaj to Laporta chce go utrzymać do czerwca.
19
Barcelona dalej jest w grze o LM, ale jak człowiek widzi poziom jaki prezentuje Benfica a Barcelona.. Żyjemy nadziejami, ale ta Benfica wyjaśni nas nas na Camp Nou tak samo jak w pierwszym meczu. Oczywiście mecz meczowi nierówny, ale to obecnie inna liga
9
Czy tylko ja mam wrażenie że gdyby w bramce Bayernu stał Mats to byłoby już 2-0 dla Benfiki..
12
Niedziela może być równie bolesna co mecz z Bayernem
3
@dmcteam Baya Mynsien
3
@barca87f Jak powie mi, że interesuje się polityką. ;)
4
@Radzio_94 https://web.archive.org/
5
@Destroyer_of_Worlds Dania czarnym koniem nie będzie, bo już każdy się z nimi liczy i każdy wie, że to świetny zespół :)
3
Grajmy, nie kombinujmy pod stolikiem. Po meczu ukarać i zapomnieć o dziczy
9
Krychowiak chyba ma jakieś układy w PZPN, bo to jest niewiarygodne żeby w takiej formie wyjść na Albanie
3
@Ojciec5tkidzieci Może maraton? Przebiegnięcie 5 km dla wielu ludzi byłoby niezłym problemem, a co dopiero ponad 42 km. Kilka miesięcy przygotowań do jednego startu, niesamowity wysiłek.
2
@Coutinho007 Nie traktowałbym tego jako coś złego. Żeby zdecydować się na drybling w tej strefie naprawdę trzeba wierzyć we własne umiejętności.
38
https://x.com/noctextfootball/status/1447917732050128899
Pamiętacie? ;)
0
@krawczykPSG https://www.transfermarkt.pl/statistik/5jahreswertung
4
@krawczykPSG Nie, nie ma to szans.
1
Ktoś przesiadł się już na Windowsa 11? Opinie? Ja po kilkunastu godzinach użytkowania pozytywnie się zaskoczyłem
0
@dawidor9 nie pamiętam dla zwykłego konta, bo mam intensive, ale jeśli jest tak tak jak mówisz to warunek do spełnienia bardzo prosty
1
@Nazio87 mBank
1
https://x.com/Ziad_EJ/status/1446154351865569292
W punkt odnośnie dzisiejszego futbolu
22
Powiem krótko. Lucho wróć :)
2
@TheNekro94 Uzależnienie nie, ale ciężko byłoby bez twittera ;)
1
@Varg Nie prędko, nie ma konkretnej daty