Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
23
Tak się zastanawiam czy Laskowski komentuje mecz czy urządził sobie kącik historyczny. Znamy juz 120 lat historii, a z meczu nie wiemy nic.
2
@blaugrana1980 No to jutro masz 8 meczów LL, do wyboru do koloru.
2
@FC1899Barca Niestety, taka prawda.
4
Pytanie na ten piękny deszczowy wieczów w Stoke.. Polsce. Szybciej skończą Sagrade czy zmodernizują Camp Nou?
Piękny film z 2016 roku, obecnie powinniśmy kończyć przebudowę, co genialnie wykorzystuje Perez w Realu.
76
W sobotę minie 721 dni od ostatniego tytułu dla Barcelony. Pora zatrzymać ten tykający zegar.
6
@BarcaInfo Barca na szczęście biedna i trzeba by zrzutkę jakąś ogarnąć.
3
Coś czuje, że Bayern spokojnie z awansem :)
0
@LeoMessi1994 warzywa
3
@rambocyc Z Valencią 2 maja, a z Granadą nie ma oficjalnego potwierdzenia jeszcze.
14
@Michal03 Kto oczekiwał przed sezonem trofeów? No raczej naiwni. Koeman zrobił i tak dużo i powinien zostać niezależnie czy wygra cokolwiek w tym sezonie czy nie.
1
@horang Nie mogę się doczekać, aby ponownie was zobaczyć
5
@l0Messini O tym, że nie rozegrał 28 meczów, a to jest kluczowe.
2
@robsesh tylko, że Barca dopiero co przebudowała środek pola. Co tam chcesz zmieniać?
8
@killingjoker101 Jeszcze na La Rambli. ;)
1
@Baniek Na pilocie masz wybór ścieżki dźwiękowej
0
@Encore Sprzedając Griezmanna, Dembele, Braithwaita można iść po jednego klasowego napastnika i wolałbym tego jednego, który potrafi strzelić setkę "Dembele z Liverpoolem" niż tę trójkę.
3
@Encore A myślisz, że za dwa lata jego wartość wzrośnie? ;) Skończmy się łudzić, że Dembele to wielki talent, bo tak nie jest, a już na pewno nie w Barcelonie. Facet nie strzelił tylu ważnych bramek w kluczowych momentach, że go tu już nie powinno być podobnie jak Griezmanna czy Braithwaita.
0
@Jakchcesz Tak, prędzej wyłożymy się na teoretycznie słabszym.
2
9 meczów do końca ligi. Ile razy według was zgubimy punkty? Wg mnie 2x z Realem i Valencią.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@Abominacja Suarez?
5
@Pawel13sz Dajmy sobie spokój z Anglikami
1
@MesQueUnClub_87 Podobnie zresztą Zieliński.
16
Genialna obrona Hamiltona. Świetny wyścig :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@tristan87 Piekarnia w Tarnowskich Górach (60 tys mieszkańców), u mnie na wsi w piekarni 8,90
29
@KORTIS Zdecydowanie nie
2
@JimMorrisonFCB Nawet dla jednej osoby nie wystarczy. Chleb 7 zł...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
12
@Barcza223 Nie, chcę jeszcze trochę pożyć.