Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
Widzę, że większość podekscytowana wywiadem Leo, a wg mnie nic tam odkrywczwgo się nie dowiemy, na pewno już nic związanego z przyszłością, gdzie za rogiem wybory i sytuacja może się zmienić.
0
@RomanHoffer #teamKevin :)
1
@Rust_Cohle Różnie jest w różnych branżach. U nas jako, że jedno ze świąt wypada w sobotę to ten dzień oddają nam właśnie w wigilię = wolne, bezpłatne. Co do piątku to oczywiście tak samo = wolne, bezpłatne, bo święto.
9
Jeśli ktoś myśli, że gorzej już być nie może, to zawsze można zajrzeć do terminarza i zobaczyć, że najbliższe 5 z 6 kolejek w LL gramy na wyjeździe ;)
0
@katalonczyk987 ale jakim błędem była sprzedaż Neymara? Nikt go z klubu nie wypchnął
3
@ciema Jak każdy z 38 ;)
3
@ściah za niebanalne teksty i burzę w komentarzach ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@matirix20 100k to wciąż dużo pieniędzy, zwłaszcza dla młodych ludzi. Ciekawe jak wyglądałoba sytuacja przy np. 5 tys.
18
@NeroTFP 3 mln i jadę na derby Barcelony w Segunda
6
@Vhaeraun mikrosekunda?
7
@Janiama A Phelps 23 złote medale IO. Wynik jest po prostu niewiarygodny..
1
@Greenalley 13 dla pierwszego zespołu
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
29
Laporta > wszyscy inni. Tyle w temacie.
1
@DonAndrzejos Zdecydowania dobra praca Koemana
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@kamilop Nie. Chodziło mi o oddanie głosu na słabszy występ żeby nie nabijać punktów faworytom..
4
Ciekawe ilu ludzi przyjanuszy i daje głos na własny kraj i na dwa słabe występy, które nie mają szans na zwycięstwo :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@reloaded No raczej nie będziemy przed Realem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@kuz Jeśli jeden z domowników ma covida to reszta ma kwarantanne nawet dłużej niż sam chory izolacje.
6
@Elosek Za 1 Sasina możliwe.
6
@ShinobiQWE Nie, dla mnie zimy mogłoby by nie być wcale. +20 stopni cały rok i byłaby bajka.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Prezes_sycylijczyk Z PS5 śmiało można się wstrzymać jeszcze, ale to moje zdanie, a patrząc na to jakie jest zapotrzebowanie to prędko PS5 w sklepach nie będzie ;)
11
@kerouac Nie opłaca.
11
@matirix20 pierwsza zasada - nie kupuj gotowych komputerów z allegro :)
47
3-5 miesięcy bez Fatiego. Głównie dla niego te mecze się jeszcze oglądało.