1

@meteo100 Wiadomo :)

11

1,6 mln euro zarobione w 2 tygodnie w wieku 19 lat. :) Fenomenalny turniej Igi jak, niegdyś Radwańskiej w mastersie

0

@blaugrana1980 Dembele nie chciał odejść.

6

@Ghotti Niemalże 24-latek do rezerw. To jest śmiechu warte.

1

@VeB77 Eric raczej będzie.

18

Prawa strona nie istnieje, pora dać szansę Destowi ;)

10

@bleble123 Gdyby nie pogrom to nic by się dalej nie zmieniło i dalej byłoby gadanie, że w przyszłym sezonie powalczymy o wszystko. A tak to chociaż kilku wyjadaczy udało się odstrzelić.

2

@cules100pro Owszem. Dlatego po kupnie Dembele, nie kupiłbym choćby Griezmanna.

8

@neeed Jakby nie szastano kasą na zawodników, których nie potrzebowaliśmy i nie oferowano gigantycznych zarobków - niewspółmiernych do prezentowanego poziomu to pieniądze, by były.

21

@zaba107 Ty bys chciał zmniejszenia zarobków, bo twój szef ma taki kaprys? :)

6

@NaFazieHitman Nie ma nieomylnych dziennikarzy, ale Romano obecnie to jest absolutny top jeśli chodzi o transfery.

87

Czy Font jedyne co potrafi to gadać o Xavim? Niech wystawi 11 Xavich na boisku, zostanie trenerem i dyrektorem sportowym jednocześnie. Nie przekonuje mnie on już kompletnie. Mam nadzieje, że socios mocno go zweryfikują.

10

@G9 całego zarządu.

1

Mogę polecić x-kom, swojego tam kupiłem i jestem mega zadowolony.

13

@DanielOOL Głosowanie socios. 2/3 uprawnionych przy minimalnej 10% frekwencji musi być za odwołaniem zarządu.

1

@kkbarca Według mnie braknie

4

@ViscaBarca123 Świetna robota. Jedyne z czym mam wątpliwości czy Puig faktycznie ma materiał już teraz na 2000 minut jak mówisz. Według mnie nierealne.

5

@Encore Arthura ????

11

@betonito Europejskie puchary i późny awans Elche do LL

1

@MrCules Spokojnie, będzie :)

1

@Yoshi94 W zasadzie nie ma nad czym debatować. Tygodnia trialowa wersja za darmo, roczna za 25 euro.

2

@Phenomv1 26/27 września

0

@Yoshi94 tak, ale jest chyba na 7 dni wersja testowa

0

@konrad1661 BarcaTV+

2

@jedrek7000 LFP dało dłuższy odpoczynek pucharowiczom.

0

@BARCA_FOR_EVER Nie trzeba, ale wiadomo że to dotyczy w zasadzie tylko dzieci, których rodzic jest socio

0

@konrad1661 Wszystko opisane na stronie FCBP. Właśnie trwa rekrutacja

1

@Witam 3 lata w penyi lub ktoś w rodzinie socio

1

@bixmix Odpoczynek po LM.

35

Gdyby kogoś interesowało, kiedy odrobimy 1. i 2. kolejkę to pierwszą z Elche zagramy dopiero na przełomie lutego i marca, a drugą 6 stycznia 2021 r.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?