1

@IronSanHybrid Dokładnie. Nawet gdyby ten program ruszył, to jest w stanie pokryć zapotrzebowanie co szóstego Polaka. Dla wielu w tym roku temperatura w domu będzie niewiele wyższa niż na dworze

1

@IronSanHybrid ja na szczęście kupiłem już 4 tony i zostało mi 0,5 z zeszłego sezonu. To było wiadome od początku, ale trzeba ruszyć głową

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Janas11224 W tym miesiącu niekoniecznie wszyscy, ale do końca okna jestem pewny, że Alemany się ich pozbędzie. Tak samo uważam, że dni De Jonga są policzone.

3

@Jakchcesz póki co to nic nie podpisał, więc nie jest jeszcze zawodnikiem Barcelony

1

@Brashearr połowa na Eleven, połowa na C+

3

Legia też przytuli około 200 tys euro z transferu Polaka. Działacze Delty też pewnie zacierają rączki ;)

1

@kamiVeB 15.00.

2

@IronSanHybrid I tak to leci. ;D

40

Ciekawe co tam Kahn i Salihamidzic powiedzą. Przecież Lewandowski nie jest na sprzedaż ;)

8

@Janiama Frenkie powinien jasno powiedzieć, że jeśli chcecie mnie wyrzucić to najpierw wypłacie mi zaległą kasę

0

@Messi1000000 BarcaTV+

2

@Transu96 mówię o wydatku na Raphinhe, Lewego czy Kounde

18

Wszystko fajnie, ale jak te transfery nie wypala to zostajemy i bez piłkarzy którzy coś wnoszą do składu i bez 25% praw tv. Oby to nie była piękna katastrofa.

0

@Herbert pewnie to też kwestia ubezpieczenia

2

@maniak33333 eliminacje LKE

4

@mekston Przywrócić tankowania i dopiero by się działo ;)

0

@masq I obronę sito.

3

@mekston Kto teraz zwróci możliwość poprawy czas 11 Gaslyemu? Nikt, parodia i tyle.

6

Wszyscy mieliby czas skasowany, ale że chodzi o wielkiego Pereza kierowcę Red Bulla to decyzja po sesji. Absurd goni absurd.

1

@Piorun Już takich jednorocznych odpałów to było setki. Piłkarza klasy Lewandowskiego nie znajdziesz w rok. Najlepiej przekonał się Real, gdzie bił się o Jovicia a dziś pewnie plują sobie w brodę

16

@Kondziubarca To mają problem, bo za rok też takiego nie będzie. Jeśli nie chcą to trzeba rzeźbić z tego co mamy i tyle.

0

@Survier bo żaden z nich nie daje gwarancji dobrej gry. Mamy wielu obrońców a każdy gdy przychodzi mecz to nagle dostaje zaćmienia i nie umie bronić. Christensen to żadne wzmocnienie

14

@BarcaKings965212 De Bruyne.

3

Brak słów. Ale by się dało każde pieniądze żeby to zobaczyć na żywo kiedykolwiek

1

Niebywałe. Co za mecz

2

@Deviler pomógł, a teraz oczekuje tego co mu się należy. Co za niebywały szok, że facet chce własne zarobione pieniądze, które ma zapisane w umowie

5

@kuz Nie przesunąć tournee, tylko on może polecieć później

2

@KrystianR od sezonu 23/24

5

@SuperPatsonFCB Najlepsze i tak jest, gdy polskie kluby już są poza europejskimi pucharami, a najlepsi w Europie jeszcze nie zaczęli sezonu ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?