3

Brak słów. Ale by się dało każde pieniądze żeby to zobaczyć na żywo kiedykolwiek

1

Niebywałe. Co za mecz

2

@Deviler pomógł, a teraz oczekuje tego co mu się należy. Co za niebywały szok, że facet chce własne zarobione pieniądze, które ma zapisane w umowie

5

@kuz Nie przesunąć tournee, tylko on może polecieć później

2

@KrystianR od sezonu 23/24

5

@SuperPatsonFCB Najlepsze i tak jest, gdy polskie kluby już są poza europejskimi pucharami, a najlepsi w Europie jeszcze nie zaczęli sezonu ;D

5

@barcelonaLM gdyby nie neutralizacja to Perez by nawet przed sobą nie widział Hamiltona, bo miał bardzo dużą stratę

5

Przydałoby się coś zrobić i zmienić przepisy w przypadku SC. Doskonale widać było w przypadku Pereza, któremu ta neutralizacja dała podium. Byłyby mniejsze emocje, ale nie rujnowałoby przewag kierowców, gdzie walczyli o nie przez większość wyścigu. Już nawet nie ma co wracać do ostatniego wyścigu zeszłego sezonu, gdzie było jedno z większych kuriozum w tym sporcie.

0

Nawet nie chcę myśleć co by z Zhou zostało gdyby nie było halo

2

@Uukasz_93 Saga transferowa to był Fabregas. To może być co najwyżej nowela.

5

W końcu skończyła się ta babinktoniara. Ile można lać wszystkich jak leci... A tak serio to brawa dla Igi i lecimy z kolejnymi wygranymi turniejami już niedługo ;)

0

@jeyx77x czemu nikt nie był taki mądry gdy do kupiliśmy? Zarabiałby w tym i kolejnych sezonach mniej, ale zgodził się na odroczenie płatności

2

@Emhyr Athletic i Osasuna

47

Jak Barca wyda z 60-70 baniek na Raphinhę to ja wysiadam.

3

@cules100pro podobno top100 spokojnie żyjesz, a top50 to zarabiasz już duże pieniądze

0

@gaucho104 Pewne.

5

@msmsms Gol Bale'a w finale LM. Cudo, nie strzał.

43

@Janiama z moralnego punktu widzenia nigdy nie powinien był dostać propozycji objęcia kadry i nie byłoby dziś tematu

0

@sonek jest to dobra opcja, ale polskie kopalnie nie są w stanie pokryć polskiego zapotrzebowania

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Ciekawy jaki interes będą miały składy opału by przystąpić do tego programu rządowego i sprzedawać węgiel po 996 zł, podczas gdy teraz mogą po 3.000. Rekompensata z tytułu potencjonalnie utraconych zysków nie sięgnie 2.000. Kolejny rządowy bubel

16

Świetny artykuł Błażej

1

@Emhyr czyżby sprzedaż aktywów..

82

Osobiście wierzę tylko w transfer Lewego z tej grupy.

4

@trolownik w czwartek chyba losowanie laligi

0

@burixgm wręcz przeciwnie, uwielbiam :)

3

@DonMatteo901 oczywiście że Barcelonie

1

0

@Rust_Cohle ja lubię o 15. Jak dla mnie idealnie

8

@Nazio87 to prawda. Nigdy nie zapomnę jak nie pamiętam dokładnie na którym stadionie ale ktoś rzucił w niego bananem, a ten go zjadł i po meczu podziękował za to że dodał mu energii. Genialny piłkarz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?