Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Brak słów. Ale by się dało każde pieniądze żeby to zobaczyć na żywo kiedykolwiek
1
Niebywałe. Co za mecz
2
@Deviler pomógł, a teraz oczekuje tego co mu się należy. Co za niebywały szok, że facet chce własne zarobione pieniądze, które ma zapisane w umowie
5
@kuz Nie przesunąć tournee, tylko on może polecieć później
2
@KrystianR od sezonu 23/24
5
@SuperPatsonFCB Najlepsze i tak jest, gdy polskie kluby już są poza europejskimi pucharami, a najlepsi w Europie jeszcze nie zaczęli sezonu ;D
5
@barcelonaLM gdyby nie neutralizacja to Perez by nawet przed sobą nie widział Hamiltona, bo miał bardzo dużą stratę
5
Przydałoby się coś zrobić i zmienić przepisy w przypadku SC. Doskonale widać było w przypadku Pereza, któremu ta neutralizacja dała podium. Byłyby mniejsze emocje, ale nie rujnowałoby przewag kierowców, gdzie walczyli o nie przez większość wyścigu. Już nawet nie ma co wracać do ostatniego wyścigu zeszłego sezonu, gdzie było jedno z większych kuriozum w tym sporcie.
0
Nawet nie chcę myśleć co by z Zhou zostało gdyby nie było halo
2
@Uukasz_93 Saga transferowa to był Fabregas. To może być co najwyżej nowela.
5
W końcu skończyła się ta babinktoniara. Ile można lać wszystkich jak leci... A tak serio to brawa dla Igi i lecimy z kolejnymi wygranymi turniejami już niedługo ;)
0
@jeyx77x czemu nikt nie był taki mądry gdy do kupiliśmy? Zarabiałby w tym i kolejnych sezonach mniej, ale zgodził się na odroczenie płatności
2
@Emhyr Athletic i Osasuna
47
Jak Barca wyda z 60-70 baniek na Raphinhę to ja wysiadam.
3
@cules100pro podobno top100 spokojnie żyjesz, a top50 to zarabiasz już duże pieniądze
0
@gaucho104 Pewne.
5
@msmsms Gol Bale'a w finale LM. Cudo, nie strzał.
43
@Janiama z moralnego punktu widzenia nigdy nie powinien był dostać propozycji objęcia kadry i nie byłoby dziś tematu
0
@sonek jest to dobra opcja, ale polskie kopalnie nie są w stanie pokryć polskiego zapotrzebowania
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Ciekawy jaki interes będą miały składy opału by przystąpić do tego programu rządowego i sprzedawać węgiel po 996 zł, podczas gdy teraz mogą po 3.000. Rekompensata z tytułu potencjonalnie utraconych zysków nie sięgnie 2.000. Kolejny rządowy bubel
16
Świetny artykuł Błażej
1
@Emhyr czyżby sprzedaż aktywów..
82
Osobiście wierzę tylko w transfer Lewego z tej grupy.
4
@trolownik w czwartek chyba losowanie laligi
0
@burixgm wręcz przeciwnie, uwielbiam :)
3
@DonMatteo901 oczywiście że Barcelonie
1
@lukasbarca86 jest
0
@Rust_Cohle ja lubię o 15. Jak dla mnie idealnie
8
@Nazio87 to prawda. Nigdy nie zapomnę jak nie pamiętam dokładnie na którym stadionie ale ktoś rzucił w niego bananem, a ten go zjadł i po meczu podziękował za to że dodał mu energii. Genialny piłkarz