4

Ciekawe czy będą zraszacze

4

@ACRAB95 Gdyby to wpadło to mielibyśmy problem. Więcej szczęścia niż rozumu.

0

@Ojciec5tkidzieci Nie, Chrome.

1

Coś czuje, że niedługo po Chwiczę Kwaracchelię zgłoszą się największe kluby w Europie. Chłopak robi furorę w Gruzji.

2

Napoli co gra piłeczkę... Prawie jak Barca przed przerwą na reprezentacje

3

@Azrik błąd oczywiście ;)

2

Formy nie ma, a tu kluczowe tygodnie...

2

@mekston Obstawiam że dla FIA bardziej od dźwigu niebezpieczny jest kolczyk Hamiltona

1

@lucas/catalan nie można było

1

@BartqRKO paliwo drogie, trzeba oszczędzać

2



Brak słów

9

Narzekamy na UEFA, FIFA i słusznie, ale FIA to jest jeszcze półka gorsza organizacja

1

Taki deszcz, a oni na przejściówkach? Przecież to jest szalenństwo

5

@MesQueUnClub96 Nieprawda. Terminarz 8. kolejki był podany 17 września, a LM wcześniej

40

Kradzież z Interem? Nowe, nie znałem.

6

Nie ma co płakać tylko wziąć się w garść i przywieźć chociaż 1 pkt, który obecnie wydaje się wielkim dla nas osiągnięciem.

12

Mam nadzieję że Griezmannowi puszczą nerwy i zacznie się buntować

36

@Neip93 Mało, na zabawę nawet nie wystarczy

26

@Firestone Bramki podwójnie liczy się na wyjeździe, więc 6:6

3

@mekston Ile obstawiamy? 3 godziny po wyścigu :)

3

@PawkoFCB Przecież facet na pewno będzie cały czas w treningu. Sztab zapewni mu świetne warunki żeby był w 100% gotowy

0

@MesQueUnClub96 Nie wiem ile prawdy jest w tym, że o 22 lokalnego czasu już nie można się ścigać. To by oznaczało max 1h wyścigu

0

Chyba się dzisiaj nie pościgają za dużo

2

@Nano22 Zgadza się. Nikt tego nie ważny, ale sprawdzają rozmiar i każdy, który wydaje im się na oko za duży wkładasz do tego kosza

4

@Medium Z tego 500 zostanie odrzuconych, bo pewnie źle złożone wnioski ;)

15

Na 8 najbliższych meczów - 7 o godzinie 21.00. Jedyne starcie o innej porze to klasyk o 16.15. Pozdrawiam siebie i wszystkich budzących się 4-5 rano ;)

1

@Pilka_jest_okragla Czy są gotowi na Polaków? ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Danny Gaucho Kończymy rozgrywki klubowe w kwietniu i przeznaczamy maj i czerwiec na reprezentacje.

2

@Danny Gaucho Zawodnicy, którzy nie dostaliby powołania mają miesiac dłuższe wakacje. Turnieje niczego nie zmieniają. Okres drużyn narodowych wydłuży się.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?