Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Niemcy chyba mogą wysłać już cysternę piwa do Kostaryki.
0
Co byście powiedzieli na sytuację w której Polska przegrywa 0-2 z Argentyną i Meksyk wygrywa 2-0 z Arabią. O awansie decydują chyba już wtedy kartki :)
43
Ciekawe czy Japończycy przed meczem też założyli 0 pkt...
9
Oglądając mecz Francji z Australią to czuję się choćbym jakiś inny sport oglądał w porównaniu do naszego meczu.
0
@zenoowity I wcale nie oczekujemy pięknej gry. Ale my nie zaprezentowaliśmy przez te 45 minut nic.
1
Ostatnio tak słaby mecz w wykonaniu Polaków oglądałem z Chile. A tak serio, to szkoda słów
3
@taris Wyjdzie z 1. miejsca.
7
Jeśli dzisiaj przegramy to mamy praktycznie po mundialu.
5
@4drian0 Zapowiedź meczu będzie brzmieć "Rozdarte serca" ;)
15
Hahaha co to za powtórka ;D
9
Jak widzę te uśmieszki Katarczyków i Infantino to czuję obrzydzenie
0
@BartqRKO Stawiałbym na Francję. Stracili Benzemę, ale siła linii ofensywnej robi wrażenie
1
@Sztosik Komu to odpowiadało? Jego odejścia chcieli już wszyscy
8
@Foro ja się w ogóle zastanawiam, po co my tam jedziemy z takim nastawieniem. Chcę się mylić, ale to może skończyć się z wynikiem 0 pkt na koniec
1
@Urban08 różnica, gole strzelone, potem H2H
0
Brazylia albo Francja
1
@KrwawiaceoczyVEB I słusznie, bo tu nie ma żadnej obrazy arbitra.
1
@dybson95 Jutro
0
@MesQueUnClub96 Ktokolwiek, ale nie Krychowiak
3
Krychowiak? Ludzie...
1
@333tricampeones333 Jutro chyba
1
@Tigana Wiemy, ale dzięki. :)
5
@Azi Ręce nienaturalnie ułożone. Klarowny karny.
2
@TheNekro94 Ta, a gdyby nie trafił Pique to byłaby afera, dlaczego nie strzalał Lewy.
36
18 meczów bez rzutu karnego, a jak w końcu dostajemy to pudło... kto by pomyślał.
3
@koksik2700 Rywalizacja CR7 - Messi, czy Rafa vs Roger vs Djoković jednymi z najlepszych rywalizacji w historii sportu.
1
@barcowy1899 obaj do odpalenia.
3
Maradonę chciał zrobić, ale nie ten poziom
5
50 milionów euro...
0
@La Pulgaa My się zbieramy od 2018/19, kiedy ostatni raz było mistrzostwo