Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tbas Lewy w Legii też :)
0
@HavertzKai Prawda. To samo Pedri
1
Szkoda Kokkinakisa. Ale tak to jest jak masz 2-0 i nie zamykasz meczu..
0
@Rust_Cohle Nie wiem, 5 godzin walki i gdyby mi nie pozwolił sędzia to na jego miejscu niech sika na kort :)
2
Murray chce iść do toalety i nie pozwolono mu. Przecież to jest jakiś absurd. Ale grać w tenisa w środku nocy można
0
@FcPortoFan1999 zwycięzca tego meczu poleci w następnej rundzie po 3 setach
1
W Melbourne już 1.17 i dalej grany. Pamiętacie jakiś rekordowo późno zakończony mecz w AO?
11
Odpadnięcia? Jak najbardziej. :)
2
@Marcin1411 Jak nasz skończy się w regulaminowym czasie to pokażą jeszcze 2 połowę Realu. Jeśli będzie dogrywka w naszym to pewnie tylko na stronie
0
@kosmos91 20.00
1
@FcPortoFan1999 Mecz Igi jako trzeci. Na kort pewnie wyjdzie około 6.00
3
@Messibestplayerintheworld Naplucie w twarz Gaviemu, który czeka na kontrakt pierwszego zespołu
4
Nie przyjechał na trening, a Xavi chciał z nim porozmawiać. Pora się rozstać
0
Organizatorzy AO są normalni? Rozumiem uprzywilejowanie dla najlepszych zawodników, ale granie teraz drugiej rundy podczas gdy nie rozegrało jeszcze do końca pierwszej...
10
@FCB24 Oczywiście, że powinno tak być. Po konferencji trenerów przychodzi sędzia i odpowiada na pytania dziennikarzy dotyczące spornej sytuacji. Byłoby naprawdę ciekawie.
1
@adi7adi8 a na jutro chyba deszcz...
2
@mrboom Bzdura. Atletico pokonało Real w Superpucharze Europy w 2018
5
Zapraszam do wystawienia ocen ;)
https://www.fcbarca.com/mecz/9574/real-madryt-cf-fc-barcelona/oceny-za-mecz
80
Nie mam słów co dzisiaj zagrał Gavi. 10/10
3
@ObiektywnyKibic121 W styczniu padaka, ale za miesiąc wrócą i znów zagrają o wszystko
1
@Ktos11111 Cou przychodził jako wielka gwiazda sprawdzona w PL. Całkiem inny temat
9
Chelsea wydaje 100 mln na gościa co 5 razy piłkę kopnął, a w Barcy 18-latek jest MOTM w klasyku
0
@Dzemik55 możesz normalnie
1
@bari_94 Z top 10 najdroższych transferów w historii broni się tylko Mbappe, to wiele mówi, a w zasadzie wszystko
10
8,5-letni kontrakt dla Mudryka. Zwykły żart, gdzie za rok będą szukać klubu żeby go opchnąć
9
@bebeto77 za to Barcelona gra tiki takę jak za Pepa
9
Na miejscu Balde zastanowiłbym się nad odejściem
26
Nie ma to jak ściągnąć przy 1-0 najlepszego zawodnika na boisku - Dembele. Nie mam licencji trenerskiej, a takiego kasztana bym nie zrobił
1
@Jakchcesz Zgłoszę to do US i nie wiem czy będzie ci tak wesoło.
2
@rogalbarca 19.30