0

@tbas Lewy w Legii też :)

0

@HavertzKai Prawda. To samo Pedri

1

Szkoda Kokkinakisa. Ale tak to jest jak masz 2-0 i nie zamykasz meczu..

0

@Rust_Cohle Nie wiem, 5 godzin walki i gdyby mi nie pozwolił sędzia to na jego miejscu niech sika na kort :)

2

Murray chce iść do toalety i nie pozwolono mu. Przecież to jest jakiś absurd. Ale grać w tenisa w środku nocy można

0

@FcPortoFan1999 zwycięzca tego meczu poleci w następnej rundzie po 3 setach

1

W Melbourne już 1.17 i dalej grany. Pamiętacie jakiś rekordowo późno zakończony mecz w AO?

11

Odpadnięcia? Jak najbardziej. :)

2

@Marcin1411 Jak nasz skończy się w regulaminowym czasie to pokażą jeszcze 2 połowę Realu. Jeśli będzie dogrywka w naszym to pewnie tylko na stronie

0

@kosmos91 20.00

1

@FcPortoFan1999 Mecz Igi jako trzeci. Na kort pewnie wyjdzie około 6.00

3

@Messibestplayerintheworld Naplucie w twarz Gaviemu, który czeka na kontrakt pierwszego zespołu

4

Nie przyjechał na trening, a Xavi chciał z nim porozmawiać. Pora się rozstać

0

Organizatorzy AO są normalni? Rozumiem uprzywilejowanie dla najlepszych zawodników, ale granie teraz drugiej rundy podczas gdy nie rozegrało jeszcze do końca pierwszej...

10

@FCB24 Oczywiście, że powinno tak być. Po konferencji trenerów przychodzi sędzia i odpowiada na pytania dziennikarzy dotyczące spornej sytuacji. Byłoby naprawdę ciekawie.

1

@adi7adi8 a na jutro chyba deszcz...

2

@mrboom Bzdura. Atletico pokonało Real w Superpucharze Europy w 2018

5

80

Nie mam słów co dzisiaj zagrał Gavi. 10/10

3

@ObiektywnyKibic121 W styczniu padaka, ale za miesiąc wrócą i znów zagrają o wszystko

1

@Ktos11111 Cou przychodził jako wielka gwiazda sprawdzona w PL. Całkiem inny temat

9

Chelsea wydaje 100 mln na gościa co 5 razy piłkę kopnął, a w Barcy 18-latek jest MOTM w klasyku

0

@Dzemik55 możesz normalnie

1

@bari_94 Z top 10 najdroższych transferów w historii broni się tylko Mbappe, to wiele mówi, a w zasadzie wszystko

10

8,5-letni kontrakt dla Mudryka. Zwykły żart, gdzie za rok będą szukać klubu żeby go opchnąć

9

@bebeto77 za to Barcelona gra tiki takę jak za Pepa

9

Na miejscu Balde zastanowiłbym się nad odejściem

26

Nie ma to jak ściągnąć przy 1-0 najlepszego zawodnika na boisku - Dembele. Nie mam licencji trenerskiej, a takiego kasztana bym nie zrobił

1

@Jakchcesz Zgłoszę to do US i nie wiem czy będzie ci tak wesoło.

2

@rogalbarca 19.30

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?