0

@tristan87 Szkoda. Ma to swój urok.

0

@matirix20 1 września 23:59

1

@szczehu zwykle tak 4 tygodnie wcześniej

1

@ILovethisGame 30 goli

0

@halfnolife W przyszłym sezonie

2

@Arczek2001 Jeśli nie uda się na czas wszystkich to zarejestrują kluczowych na już. Reszta może czekać nawet do 1 września. Calm.

46

Nieścisłości w kontrakcie de Jonga pojawiają się w momencie, kiedy wszyscy chcą go wypchnąć. Dziwny zbieg okoliczności... Z drugiej strony po podpisaniu Frenkiego do klubu trafił syn agenta De Jonga, czyli Van Beijnen. Znacie? Oczywiście nie, bo nie zrobił żadnej kariery...

18

Te gwizdy na Frenkiego to dramat.

5

Generalnie dla rywali Ferrari jest bardzo proste rozwiązanie, by ich pokonać. Wystarczy zrobić wszystko odwrotnie i to wystarczy ;)

3

@Peszko07 Nie będzie.

5

Mecz Barcy z NY Red Bulls co prawda jest w Barca TV+, ale tylko na terenie Hiszpanii. ;)

4

@RobiS Co się dziwić skoro nawet trener Bayernu jest księgowym Barcy wie, że Barca to bankrut.

1

@WiernyKibic111 Mi przedstawili dokładnie taką samą ofertę, ale póki co odmówiłem i poczekam jeszcze trochę na ich ruch.

0

@Peciak do wina

0

Mając kadrę jaką mamy + przyjście Kounde to jakie powinny być realne cele na ten sezon? Mistrzostwo + 1/4 LM?

0

@Waslak12 To nie było zwykle za darmo?

7

@tristan87 Co? No nie bardzo.

7

@Suzu 1 września 23:59

3

@Emhyr 21.37 specjalnie dla Polaków

5

Neville to nowy księgowy Barcy? :)

5

@Dejker 24 Eryk. Aha.

42

Wymienię 1 kg cukru na litr benzyny. :) To jest niemożliwe, gdzie my żyjemy :)

7

@PatrykBarca Taka praca. Za te kilka mln rocznie też byś się poświęcił.

3

@PatriBarca jutro

0

@bartekvisca bo był kilka razy w Iranie

3

@La Pulgaa Nie ma.

37

Widzę, że wielu użytkowników pyta o transmisje meczów Barcy, więc:
Inter Miami (Eleven Sports), Real Madryt (Polsat Sport), Juventus (Polsat Sport), New York (Eleven Sports) i Puchar Gampera z Pumas (Polsat Sport). Nie ma za co. ;)

Na koniec dodam tylko, że zakładka Sezon -> Terminarz nie gryzie i tam mamy zawsze aktualne inforamcje dotyczące meczów.

2

@adi7adi8 nic nie zyskają, bo gdy właściciel składu dowie się że ludzie dostają za nic kolejne 3 tysiące to cena pójdzie dalej w górę.

5

Składy nie chciały przystąpić do programu węglowego to nasz rząd zamierza wypłacić bezpośrednio 3 tys. zł na gospodarstwo. Chyba sobie życie na nowo ułożę za te pieniądze. ludziom na tonę węgla to nawet nie wystarczy. Parodii ciąg dalszy

0

@Mns21 Jakiej znowu oficjalki? Był komunikat o porozumieniu i nic nowego już nie będzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?