0

Jak to nie. Jeśli L4 jest chyba do 30 dni to płaci pracodawca. A wszystko powyżej ZUS.

3

Dokładnie. Obecna Barca gdyby miała jeszcze wsparcie takiego Coutinho to jest stanie wygrać LM

3

Zespoły w Ameryce Płd. są niesamowicie wyrównane co świadczy właśnie fakt iż 18 meczów w eliminacjach, a losy awansu toczyły się w ostatniej kolejce.

0

To tak trochę jakby nam wyjąć z reprezentacji Lewandowskiego. O wielkich imprezach też moglibyśmy pomarzyć.

0

Może i była dalej, ale i tak mają ból dupska i dobrze. ;)

18

Niezła beka z USA. Ludność w granicach 320 mln, proste zasady kwalifikacji a oni nie jadą na MŚ. Na Islandii żyje 300 tys i jadą na najważniejszą imprezę ;D

0

Nojmajer, Lajonel Messi na TVP1,

0

przedsprzedaż dla karnetowców od 18 października, a normalna sprzedaż od 24 października

1

Jak patrzę na ten możliwy skład, to zastanawiam się co myśli sobie taki Messi. On sam plus 6 ogórków obok niego.

3

Ja nadal czekam na rezygnację Roberta. Facet to jakieś nieporozumienie w tym klubie

3

Ja dodam tylko, że z Urugwajem na PGE Narodowym, a z Meksykiem w Gdańsku

0

Noc z wtorku na środę

3

I super. Mam nadzieje na MŚ dla Hamiltona.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Przyznam szczerze, że bardziej martwi mnie być może nieobecność Argentyny..

3

Messi obiecał mu mu, że pomoże zdobyć ZP.

0

Strasznie szkoda chłopaka, ale zawsze gdy wchodzi na wyższy poziom to przytrafia mu się kontuzja..

1

Nie gloryfikuje jej. Po prostu nie cierpię gdy ludzie bezpodstawnie mają do nich o cokolwiek pretensje. To ich praca, że mają stać na straży prawa.

0

U mnie bez zarzutów

0

Gdybyś był na drodze wewenętrznej to byś mandatu nie dostał

0

Korzystam, bardzo dobry program

0

Bycie w penyii min 3 lata lub po rodzinie socio

32

Jak się nie zna przepisów to się dostaje mandat

3

O ile dobrze pamiętam to on negocjował transfer Semedo. Jedyny człowiek, który cokolwiek umiał wynegocjować.

1

Świetna wiadomość. Andres zasługuje na to, by samemu podjąć decyzję o momencie końca kariery.

2

Jak się powołuje słabych piłkarzy to takie są efekty

0

Argentyna żeby liczyć na baraż musi wygrać. Co raz mniej realne

1

Ponoć jest szansa na okręgówke w PL

0

Borek fajnie komentuje

0

Już nie mogę patrzeć na tego Linettiego..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?