Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak to nie. Jeśli L4 jest chyba do 30 dni to płaci pracodawca. A wszystko powyżej ZUS.
3
Dokładnie. Obecna Barca gdyby miała jeszcze wsparcie takiego Coutinho to jest stanie wygrać LM
3
Zespoły w Ameryce Płd. są niesamowicie wyrównane co świadczy właśnie fakt iż 18 meczów w eliminacjach, a losy awansu toczyły się w ostatniej kolejce.
0
To tak trochę jakby nam wyjąć z reprezentacji Lewandowskiego. O wielkich imprezach też moglibyśmy pomarzyć.
0
Może i była dalej, ale i tak mają ból dupska i dobrze. ;)
18
Niezła beka z USA. Ludność w granicach 320 mln, proste zasady kwalifikacji a oni nie jadą na MŚ. Na Islandii żyje 300 tys i jadą na najważniejszą imprezę ;D
0
Nojmajer, Lajonel Messi na TVP1,
0
przedsprzedaż dla karnetowców od 18 października, a normalna sprzedaż od 24 października
1
Jak patrzę na ten możliwy skład, to zastanawiam się co myśli sobie taki Messi. On sam plus 6 ogórków obok niego.
3
Ja nadal czekam na rezygnację Roberta. Facet to jakieś nieporozumienie w tym klubie
3
Ja dodam tylko, że z Urugwajem na PGE Narodowym, a z Meksykiem w Gdańsku
0
Noc z wtorku na środę
3
I super. Mam nadzieje na MŚ dla Hamiltona.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Przyznam szczerze, że bardziej martwi mnie być może nieobecność Argentyny..
3
Messi obiecał mu mu, że pomoże zdobyć ZP.
0
Strasznie szkoda chłopaka, ale zawsze gdy wchodzi na wyższy poziom to przytrafia mu się kontuzja..
1
Nie gloryfikuje jej. Po prostu nie cierpię gdy ludzie bezpodstawnie mają do nich o cokolwiek pretensje. To ich praca, że mają stać na straży prawa.
0
U mnie bez zarzutów
0
Gdybyś był na drodze wewenętrznej to byś mandatu nie dostał
0
Korzystam, bardzo dobry program
0
Bycie w penyii min 3 lata lub po rodzinie socio
32
Jak się nie zna przepisów to się dostaje mandat
3
O ile dobrze pamiętam to on negocjował transfer Semedo. Jedyny człowiek, który cokolwiek umiał wynegocjować.
1
Świetna wiadomość. Andres zasługuje na to, by samemu podjąć decyzję o momencie końca kariery.
2
Jak się powołuje słabych piłkarzy to takie są efekty
0
Argentyna żeby liczyć na baraż musi wygrać. Co raz mniej realne
1
Ponoć jest szansa na okręgówke w PL
0
Borek fajnie komentuje
0
Już nie mogę patrzeć na tego Linettiego..