Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Messi zaliczył już 3 kluczowe podania, facet jest niemożliwy
19
Jeden mecz ze słabą Murcią to stawianie na młodzież? Stawianie na młodzież to dziś byłoby wystawienie Oriola w wyjściowej "11"
0
Nie ta dyscyplina ;D
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Nie, FCBarca.com wówczas lepiej wyglądała niż dzisiejszy notatnik ;)
13
Wyląda jak 10latek ;)
0
Zagrał albo 189 meczów, albo około 190. Zdecyduj się
1
Zdecydowanie korzystniej byłoby 10 lat/130 mln. Przynajmniej za 10 lat wynegocjowałoby się z 30 mln na rok
1
Więcej niż 15 mln/rok i tak nikt nie da.
0
Może zwyczajnie Grifols Camp Nou.
0
Plus jest taki, że firma katalońska. Minus - kontrakt na 30 lat.
1
Tak.
0
Wydaje mi się, że nie. Realowi bodajże się udało
0
Spróbuj zaktualizować system przez stronę Microsoftu. Ostatnio wyszła jesienna duża aktualizacja i nie wszystkim ją samo pobrało.
0
dzięki ;)
0
Aha, póki co wyników na ich stronie nie ma
1
Mecz z Olympiakosem albo na nSport, albo wcale.
Na C+: Celtic - Bayern
C+ Sport: Roma - Chelsea
C+ Sport 2: Manchester Utd - Benfica
nSport: ?
2
Ciekawe kiedy LL się doczeka..
0
Zobacz w moich poprzednich komentarzach
4
Polecam wejść w zakładkę terminarz...
0
Chwila, a Jesus nie był czasem w trójce...
0
Jeden z lepszych francuskich filmów. Polecam
0
Sport nie wie, że mecz gramy we wtorek?
0
Panowie, planuje zakup słuchawek bezprzewodowych. Ktoś coś poleca konkretnego?
8
To co w tym sezonie gra Umtiti to przerasta pojęcie. Wczoraj kolejny fenomenalny mecz. Miał jeden większy błąd, gdy stracił piłkę w niebezpiecznym sektorze. Suma summarum Francuz wyrasta na pierwszoplanową postać Barcelony na lata. Najlepszy transfer od ładnych kilku lat. Sama jego budowa zaczyna przypominać tura nie do przejścia. Fenomen.
1
Większość z nas nie wie co on tutaj dalej robi, bo nie wnosi nic do naszej drużyny. Podanie do najbliższego i spowalnianie akcji. Współczuje Messiemu, że musi w tym uczestniczyć bo to ciężko nazwać futbolem..
6
Słabo. Lepsze byłyby szerokie, a w mniejszej ilości
0
Potem będzie szok i niedowierzanie, że w lutym, gdy przyjdzie grać kluczowe mecze w LM to Iniesta będzie oddychał rękawami
0
Trafione w punkt.
6
Enrique można było zrozumieć bo nie miał kogo tam wstawić. Po to został kupiony Semedo, ale lepiej posadzić go na ławie