2

Messi zaliczył już 3 kluczowe podania, facet jest niemożliwy

19

Jeden mecz ze słabą Murcią to stawianie na młodzież? Stawianie na młodzież to dziś byłoby wystawienie Oriola w wyjściowej "11"

0

Nie ta dyscyplina ;D

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nie, FCBarca.com wówczas lepiej wyglądała niż dzisiejszy notatnik ;)

13

Wyląda jak 10latek ;)

0

Zagrał albo 189 meczów, albo około 190. Zdecyduj się

1

Zdecydowanie korzystniej byłoby 10 lat/130 mln. Przynajmniej za 10 lat wynegocjowałoby się z 30 mln na rok

1

Więcej niż 15 mln/rok i tak nikt nie da.

0

Może zwyczajnie Grifols Camp Nou.

0

Plus jest taki, że firma katalońska. Minus - kontrakt na 30 lat.

1

Tak.

0

Wydaje mi się, że nie. Realowi bodajże się udało

0

Spróbuj zaktualizować system przez stronę Microsoftu. Ostatnio wyszła jesienna duża aktualizacja i nie wszystkim ją samo pobrało.

0

dzięki ;)

0

Aha, póki co wyników na ich stronie nie ma

1

Mecz z Olympiakosem albo na nSport, albo wcale.

Na C+: Celtic - Bayern
C+ Sport: Roma - Chelsea
C+ Sport 2: Manchester Utd - Benfica
nSport: ?

2

Ciekawe kiedy LL się doczeka..

0

Zobacz w moich poprzednich komentarzach

4

Polecam wejść w zakładkę terminarz...

0

Chwila, a Jesus nie był czasem w trójce...

0

Jeden z lepszych francuskich filmów. Polecam

0

Sport nie wie, że mecz gramy we wtorek?

0

Panowie, planuje zakup słuchawek bezprzewodowych. Ktoś coś poleca konkretnego?

8

To co w tym sezonie gra Umtiti to przerasta pojęcie. Wczoraj kolejny fenomenalny mecz. Miał jeden większy błąd, gdy stracił piłkę w niebezpiecznym sektorze. Suma summarum Francuz wyrasta na pierwszoplanową postać Barcelony na lata. Najlepszy transfer od ładnych kilku lat. Sama jego budowa zaczyna przypominać tura nie do przejścia. Fenomen.

1

Większość z nas nie wie co on tutaj dalej robi, bo nie wnosi nic do naszej drużyny. Podanie do najbliższego i spowalnianie akcji. Współczuje Messiemu, że musi w tym uczestniczyć bo to ciężko nazwać futbolem..

6

Słabo. Lepsze byłyby szerokie, a w mniejszej ilości

0

Potem będzie szok i niedowierzanie, że w lutym, gdy przyjdzie grać kluczowe mecze w LM to Iniesta będzie oddychał rękawami

0

Trafione w punkt.

6

Enrique można było zrozumieć bo nie miał kogo tam wstawić. Po to został kupiony Semedo, ale lepiej posadzić go na ławie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?