2

Prezydent Katalonii: Obywatele dali nam prawo posiadania państwa w formie republiki

3

Oczywiście.

1

Oni są żałośni.

1

Bardzo dobrze przeprowadza zmiany.

0

Teraz pora pokazać wielkość i po prostu zniszczyć Las Palmas

0

Oficjalnie: Mecz odbędzie się bez kibiców!

0

Jak można nie wpuścić kibiców na mecz swojej drużyny? Przecież to jest kpina.

0

Ciekawe kto odda pieniądze kibicom

0

Dokładnie. Doskonale wiedzieli, że będzie referendum

0

Niestety, ale to będzie walkower.

0

Za miesiąc gdy wygaśnie mi pakiet, przechodzę na elevensports.pl. I cena jak dawniej 15,90 ;) A szefostwo TVN obejdzie się kaską

0

Franco ożył

0

Jakoś miesiąc temu kupowałem po 15,90 zł. Potem prowadzili nową stronę player i przyszła mi oferta na mejla że mają po 15 zł. Wiec kupiłem. Teraz patrzę a tam 35 zł. Interes życia mi zaproponowali

0

Ja na playerze kupiłem po cenie 15 zł ;p

0

Bardzo słuszna uwaga.

1

Mhm przez jeden walkower może w ogóle do końca sezonu nie będziemy wychodzić na boisko? Brawo.

24

A Unia Europejska niech zajmuje się polityką Polski. (y)

0

Dlatego ja nie potrafię zrozumieć jednej rzeczy. Dlaczego rząd nie wycofał policji skoro referendum jest nielegalne i niewiążące? Na siłę próbują coś udowodnić Katalończykom..

1

Wyjść, rozjechać Las Palmas w pył i dać kibicom wyrazić swoją opinię.

0

Z byłych Xavi też mocno wspiera niepodległość.

0

Zarząd Barcy teraz ma nie lada problem. Władze LL nie zgodziły się na przełożenie meczu, a nie wyjście na murawę to walkower dla Las Palmas. Z jednej strony to cenne punkty, a z drugiej walka o demokracje.

0

Nikomu się nie opłaca, ale bardziej stratny byłby Madryt. Katalonia dałaby sobie radę bez Hiszpanii, za to Hiszpania bez Katalonii nie.

0

Jak mają nie wpływać skoro CN to niegdyś jedyne miejsce gdzie pozwolono rozmawiać po katalońsku. Barca od zawsze jest za niepodległym państwem

0

Taka prawda. Aczkolwiek Rajoy zapłaci za to posadą

1

Konstytucja.

0

Jedno jest pewne. Nienawiść Katalończyków do obecnych zarządów nie spadnie. Po tym jak policja traktuje swoich obywatelów to trudno uwierzyć ze mamy XXI wiek

0

Możliwe, że mecz przełożony. Masakra co tam sie wyrabia. Policja bije nawet starszych ludzi, ktorzy chcą demokracji

16

Burmistrz Barcelony Ada Colau na Twitterze: Nasz tchórzliwy prezydent otoczył nasze miasto policją. Barcelona to miasto pokoju, nie boimy się.

0

Ja bym nie ryzykował. Las Palmas gra ofensywny futbol i duża szansa, że strzelą

1

Swoją drogą dzisiejsze referendum w Katalonii otwiera drogę dla innych państw. Wiele słyszy się chociażby o Belgii czy Kraju Basków

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?