Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
twój avatar to mistrzostwo ;D co na niego patrzę to banan na twarzy ;D
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Pewnie wielu z was zastanawiało czemu na każdym kroku w Barcelonie czuć zapach trawy. Ot wyjaśnienie: http://www.zawszenawakacjach.pl/marihuana-hiszpania/
;)
0
Dzisiaj wstałem o 5 do pracy, wychodzę na dwór a tu niespodzianka i ciepło. Oby było jak najdłużej słonecznie ;)
1
może o 15? ;)
6
Breaking Bad, Prison Break
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Polecam LG, sam mam z tej marki i tv poezja
1
Zwykle to córcie są tatusia a synowie mamusi ;)
2
Thiago ma dużo z matki ;D
0
Najlepsze serwis w Polsce. Stały rozwój, słuchanie opinii użytkowników i realizacja wyznaczonych celów. FCBarca.com to społeczność bez której dzień jest nijaki. Jako polski cule jestem dumny z takiej pracy na rzecz naszego ukochanego klubu ;)
0
Pierwszego seta raczej Nadal przegra. Trzymam kciuki za Hiszpana ;)
0
To tyle jeśli chodzi o jego rozstanie z Shakirą ;)
4
I tak trzeba być zadowolonym, bo Suarez przy golu zachował się perfekcyjnie
0
Kto to Gomez?
0
Druga połowa to jedne z jego najlepszych 45 minut w barwach Barcy. 3 udane dryblingi, kilka odbiorów i niewiele brakło do asysty.
10
Wiedz, że to jeden ze stadionów nie zdobytych przez Messiego. To prawdziwa twierdza ;)
0
Pierwsza połowa była bardzo słaba, ale w drugiej Barca pokazała, że potrafi grać nawet z Atletico. Niewiele brakło do zwycięstwa. Gdyby Gomes w jednej z akcji lepiej dograł do Suareza..
0
Pozostaje liczyć na naszego drugiego najlepszego zawodnika own goal
0
Może po prostu jakiś kibic Barcy u nich to napisał..
0
odkupiło część
0
Miesięcznie czasami nawet 230h.
0
Nie wiem czy to też byłoby takie super, bo mieliby monopol na piłkę nożnę co odbije się na cenie pakietu ;)
2
No za darmo to on raczej go nie podpisze ;) Raczej sądze, że przytuliłby kilkadziesiąt mln euro ;)
0
Hala Dzieci dopięły swego ;)
12
Było już z 50 razy i przestaje być śmieszne
0
Mam nadzieję, że Chorwacja poradzi sobie w barażu ;)
3
Zwykle tam pojawiał się szybciej. Po za tym wierzę w ich nową wersję 1.0.1 ;)
0
Marca pozamiatała ;)
3
Jak cudownie rano wejść i przeczytać przegląd prasy na naszym portalu, a nie notatniku 1.0.