0

twój avatar to mistrzostwo ;D co na niego patrzę to banan na twarzy ;D

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

Pewnie wielu z was zastanawiało czemu na każdym kroku w Barcelonie czuć zapach trawy. Ot wyjaśnienie: http://www.zawszenawakacjach.pl/marihuana-hiszpania/

;)

0

Dzisiaj wstałem o 5 do pracy, wychodzę na dwór a tu niespodzianka i ciepło. Oby było jak najdłużej słonecznie ;)

1

może o 15? ;)

6

Breaking Bad, Prison Break

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Polecam LG, sam mam z tej marki i tv poezja

1

Zwykle to córcie są tatusia a synowie mamusi ;)

2

Thiago ma dużo z matki ;D

0

Najlepsze serwis w Polsce. Stały rozwój, słuchanie opinii użytkowników i realizacja wyznaczonych celów. FCBarca.com to społeczność bez której dzień jest nijaki. Jako polski cule jestem dumny z takiej pracy na rzecz naszego ukochanego klubu ;)

0

Pierwszego seta raczej Nadal przegra. Trzymam kciuki za Hiszpana ;)

0

To tyle jeśli chodzi o jego rozstanie z Shakirą ;)

4

I tak trzeba być zadowolonym, bo Suarez przy golu zachował się perfekcyjnie

0

Kto to Gomez?

0

Druga połowa to jedne z jego najlepszych 45 minut w barwach Barcy. 3 udane dryblingi, kilka odbiorów i niewiele brakło do asysty.

10

Wiedz, że to jeden ze stadionów nie zdobytych przez Messiego. To prawdziwa twierdza ;)

0

Pierwsza połowa była bardzo słaba, ale w drugiej Barca pokazała, że potrafi grać nawet z Atletico. Niewiele brakło do zwycięstwa. Gdyby Gomes w jednej z akcji lepiej dograł do Suareza..

0

Pozostaje liczyć na naszego drugiego najlepszego zawodnika own goal

0

Może po prostu jakiś kibic Barcy u nich to napisał..

0

odkupiło część

0

Miesięcznie czasami nawet 230h.

0

Nie wiem czy to też byłoby takie super, bo mieliby monopol na piłkę nożnę co odbije się na cenie pakietu ;)

2

No za darmo to on raczej go nie podpisze ;) Raczej sądze, że przytuliłby kilkadziesiąt mln euro ;)

0

Hala Dzieci dopięły swego ;)

12

Było już z 50 razy i przestaje być śmieszne

0

Mam nadzieję, że Chorwacja poradzi sobie w barażu ;)

3

Zwykle tam pojawiał się szybciej. Po za tym wierzę w ich nową wersję 1.0.1 ;)

0

Marca pozamiatała ;)

3

Jak cudownie rano wejść i przeczytać przegląd prasy na naszym portalu, a nie notatniku 1.0.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?